Jump to content
Dogomania

Moja pit bullka - Leia


Bonnie

Recommended Posts

  • Replies 323
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bonnie']Dokładnie, niezastąpiony Photoshop. :)
Robisz cz-b obrazek, a potem kolorujesz narzędziem history brush wybrany fragment zdjęcia, który chcesz aby był kolorowy.
[/quote]


:( nie da się :( wyskakuje mi komunikat: Could not use the hist. br. because the current color mode does not match that of the history state :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patka']W czarnym kompleciku jest jej Bosko :D[/quote]
Patka, a Ty jak zwykle, tylko o ciuchach :wink:

Bonnie! Kibicka jest doskonała!!! :lol:
[quote name='malawaszka']nie da się[/quote]
Można by też wyciąć kolorowy element, resztę zrobić czarno-białą, a następnie wkleić spowrotem kolorowy kawałek :fadein:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka'][quote name='Bonnie']Dokładnie, niezastąpiony Photoshop. :)
Robisz cz-b obrazek, a potem kolorujesz narzędziem history brush wybrany fragment zdjęcia, który chcesz aby był kolorowy.
[/quote]


:( nie da się :( wyskakuje mi komunikat: Could not use the hist. br. because the current color mode does not match that of the history state :-?[/quote]

malawaszka zerknij tutaj: [url]http://www.cyberfoto.pl/viewtopic.php?t=4714&sid=c79b61b3222761d7a906e570aeb76d7c[/url]

Dzięki dziewczyny za opinie. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiunia']Hej!!

Bonnie,jak wygląda Lei dzień?Codziennie trening?Jeżeli tak to na czym on polega? :)[/quote]
asiunia teraz nie trenujemy, Ruda ma zasłużony odpoczynek, tylko zabawa z piłeczką, jakiś TOW. :)
Treningi miała robione co drugi dzień, trening siłowy z oponą, kondycyjny pływanie plus bieg przy rowerku, przeplatane zabawą z piłeczką. Czas na odpoczynek i regenerację mięśni też znajdowałyśmy oczywiście. :)
Widzisz Leia jest taka, że jak jeden dzień nic nie robi to ją zaczyna nosić. :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='XXL'][quote name='takatuka'][quote name='Bonnie']Tym razem nie Leia. :)
Fotka zrobiona na Pit Bull Show w Zbrosławicach 2005.

[url]http://img377.imageshack.us/img377/2151/dscf33147rc.jpg[/url]

Jak Wam się podoba ta młodziutka kibicka?
Mnie chwyciła za serce bardzo ...[/quote]
miodzio, fotka super uchwycona, brawo :D[/quote]

zgadzam sie kapitalna fotka :)[/quote] Fotka jest rewelacyjna!! Super uchwycony moment i bardzo dobrzeobrobione zdjecie..
Gratuluje Bonnie

Link to comment
Share on other sites

z olbrzymią przyjemnością ogląda się fotki Leii... jest cudowna :P
takie coś co robicie obie ty Bonni i twoja Leia - są absolutnym dowodem, że pit w odpowiednich rękach ma "rację bytu". Przeczy tym wszystkim, ktorzy chcą tą rasę w ten czy inny sposób wygasić. A to po prostu jest pies dla ludzi aktywnych i mądrych... Bonni - moje uznanie dla Ciebie!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Camara']z olbrzymią przyjemnością ogląda się fotki Leii... jest cudowna :P
takie coś co robicie obie ty Bonni i twoja Leia - są absolutnym dowodem, że pit w odpowiednich rękach ma "rację bytu". Przeczy tym wszystkim, ktorzy chcą tą rasę w ten czy inny sposób wygasić. A to po prostu jest pies dla ludzi aktywnych i mądrych... Bonni - moje uznanie dla Ciebie!!!!![/quote]
:oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...