Jump to content
Dogomania

Szpice Wilcze z Marysina


M&S

Recommended Posts

[quote name='deer_1987']To Ty juz dlugo "kociara" :loveu: a jak wlasnie z dostepnoscia kociakow w wybranej rasie?[/QUOTE]

Tajskich jest mało i hodowcy niekoniecznie chcą negocjować ceny.......

SIB jest sporo i mozna się dogadać. Ja nie planowałam mieć Tygrysa......

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 15.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • M&S

    6316

  • taxelina

    1209

  • Asiaczek

    1089

  • łamAga

    573

Top Posters In This Topic

[quote name='M&S']

Czyli klasycznie pręgowaną, polega to na tym, że pręgi po odpowiednim ułożeniu kota przypominają kształt skrzydła motyla...

[/QUOTE]


Czyli ;).


[quote name='Asiaczek']A moja ulubiona rasa kocia to Ragdoll; sa juz w PL dostępne, więc może kiedyś-kiedyś...

pzdr.[/QUOTE]


O Ragdolku też marzę :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Wiem że Nebelungi to długowłose ruski...troszkę czytałam o tych kotach jak już dowiedziałam się że takie coś istnieje ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

Są jeszcze podobne do rosyjskich niebieskich koraty, różnią się od rosyjskich kolorem oczu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Są jeszcze podobne do rosyjskich niebieskich kroaty, różnią się od rosyjskich kolorem oczu:)[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]tylko??:crazyeye:
dziwne to rozdzielenie wg. oczu xD to tak jakby np. husky z niebieskimi tworzyły odrębną rasę od tych z brązowymi.[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]tylko??:crazyeye:
dziwne to rozdzielenie wg. oczu xD to tak jakby np. husky z niebieskimi tworzyły odrębną rasę od tych z brązowymi.[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

Pwenie jeszcze kształtem głowy, może wielkością i charakterem, ale ja tak biegła w tej kwestii nie jestem......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Witam wieczorkiem :).[/QUOTE]

Witanko:)

[quote name='Buszki']Wiadomo,Tygrys jest naj :loveu:.
Moja koleżanka hoduje MC i czasami chodzę do Niej powcierać się w sierściuchy :).[/QUOTE]

:loveu::loveu::loveu:

Na miaukunie dużo futra, jest co tarmosić:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']No to sobie marzymy we dwie;)

Jestco czesać i co tarmosić. A poza tym, z takim wielkokotem to można i na wieczorne spacerki chodzic;)
[URL]http://img851.imageshack.us/img851/319/1212562759fe49tgr.jpg[/URL]

pzdr.[/QUOTE]

Miłego marzenia:lol::lol::lol:

Tak, jak z kotem obronnym:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A co to znaczy MC?
Ja za bardzo na kotach się nie znam. Znajomy ma niebieskiego rosyjskiego - to trochę poznałam, nawet mieszkału mnie przez 3 dni jak musiał wyjechać (jeszcze wtedy Sajdy nie było ;)). Poza tym na wystawie trochę widziałam, ale tam zdecydowanie przeważały persy, było też kilka dewonów, anglików i norweskich leśnych - piękne, duże kocisko :)

[quote name='M&S']Nie znoszę tego wariactwa zakupowego...Ludzi tyle, jakby za darmo dawali.

Piżamy kupuję w sklepie Tchibo, albo na ich stronie i jestem z nich bardzo zadowolona.[/QUOTE]
Ja mam z Tchibo jedną koszulkę nocną, jest ładna, miła i ją lubię ale niestety farbuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']A co to znaczy MC?
Ja za bardzo na kotach się nie znam. Znajomy ma niebieskiego rosyjskiego - to trochę poznałam, nawet mieszkału mnie przez 3 dni jak musiał wyjechać (jeszcze wtedy Sajdy nie było ;)). Poza tym na wystawie trochę widziałam, ale tam zdecydowanie przeważały persy, było też kilka dewonów, anglików i norweskich leśnych - piękne, duże kocisko :)


Ja mam z Tchibo jedną koszulkę nocną, jest ładna, miła i ją lubię ale niestety farbuje.[/QUOTE]

To skrót rasy Maine Coon.

Farbuje, niemożliwe.....

Link to comment
Share on other sites

Uuu ale tu kocia dyskusja się rozwinęła...

... ale co fakt to fakt kocurki masz śliczne :p


chociaż co ja tu będę ukrywać że i tak najbardziej mi się podoba ten model:loveu::loveu::loveu:
[URL]http://img100.imageshack.us/img100/7586/zmianarozmiaruimg2705a.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Ale prawdziwe, ma śliczny niemal bordowy kolor, no i potem miałam w tym odcieniu prześcieradło i pościel :evil_lol: Na szczęście wszystko się spiera ;)[/QUOTE]

Dla kogoś, kto lubi zmianę kolorów jak znalazł....:evil_lol:

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Ale się tu kocio zrobiło :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

No własnie, tak jakoś;)

[quote name='NATKA']Uuu ale tu kocia dyskusja się rozwinęła...

... ale co fakt to fakt kocurki masz śliczne :p


chociaż co ja tu będę ukrywać że i tak najbardziej mi się podoba ten model:loveu::loveu::loveu:
[URL]http://img100.imageshack.us/img100/7586/zmianarozmiaruimg2705a.jpg[/URL][/QUOTE]

Dzięki:lol::lol:

Wiadomo co szpic, to szpic:multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...