Jump to content
Dogomania

Szpice Wilcze z Marysina


M&S

Recommended Posts

  • Replies 15.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • M&S

    6316

  • taxelina

    1209

  • Asiaczek

    1089

  • łamAga

    573

Top Posters In This Topic

[quote name='Maks i Spark']:multi::multi::multi::multi:[B]Mamy[/B] [COLOR=black][B]500 stronę[/B][/COLOR] :multi::multi::multi::multi:[/QUOTE]

No mnie się nie udało załapać na [SIZE=5][B][COLOR=Red]500 stronę [/COLOR][/B][/SIZE]ale jak najbardziej [B]gratuluje [/B]:BIG::laola::drink1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NATKA']No mnie się nie udało załapać na [SIZE=5][B][COLOR=red]500 stronę [/COLOR][/B][/SIZE]ale jak najbardziej [B]gratuluje [/B]:BIG::laola::drink1:[/QUOTE]

Dziękujemy, dziękujemy :multi::multi::multi::multi::multi::loveu:

A.

Link to comment
Share on other sites

ciupasem przyletlam sie zaanonsowac ze se przejrze i poczytam bo poczatek ciekawie sie zaczal , ino teraz nie bardzo z czasem :evil_lol: zupelnie jak u innych a calkiem tego zrozumiec nie moge:angryy:
no mysle ze po jesiennych spacerach masz przynajmniej tyla samo piachu i blota co i ja :shake:
ale zawsze mi sie szpice podobaly ino dawniej za duzo ich widac nie bylo zwlaszcza na wystawach[mowie prawie o prehistorii;)]
bede zgladac jesli moge
podrapaj gady ino do skory prosze!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tekla64']ciupasem przyletlam sie zaanonsowac ze se przejrze i poczytam bo poczatek ciekawie sie zaczal , ino teraz nie bardzo z czasem :evil_lol: zupelnie jak u innych a calkiem tego zrozumiec nie moge:angryy:
no mysle ze po jesiennych spacerach masz przynajmniej tyla samo piachu i blota co i ja :shake:
ale zawsze mi sie szpice podobaly ino dawniej za duzo ich widac nie bylo zwlaszcza na wystawach[mowie prawie o prehistorii;)]
bede zgladac jesli moge
podrapaj gady ino do skory prosze![/QUOTE]

Witaj Gościu Miły :multi::multi:
Z ilością wolnego czasu jest różnie....sama pewnie dobrze wiesz ;)
A nie mam błota i piachu, do szpicowego futra nic się nie przylepia :eviltong:

Nie dziwię się, że podobają Ci się szpicowate :evil_lol: piekne są :loveu:
Wpadaj do nas serdecznie zapraszamy :lol::lol:

[quote name='Cavy']Witamy i gratulujemy [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=seagreen]500 strony[/COLOR][/SIZE][/FONT], mimo, że się nie załapaliśmy! Jeszcze kolejne 500 ( a dokładnie to 499 :evil_lol: ) i będziemy świętować 1000 stronę. :cool3:[/QUOTE]

Hello :)

Dziękować, dziękować :lol:, tak już za parę stron będzie ich 1000 :cool3:

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]witam się wieczorową porą :loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

Witam :lol:

[quote name='NATKA']Dobry Wieczorek :multi:[/QUOTE]

Hej, hej :lol:

[quote name='Incunabula']Dobry wieczór :loveu: !
Pozdrowienia, szczególnie dla Maksa![/QUOTE]

Dobry wieczór :p
Dziękujemy, pozdrówki przekazane :multi:

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark'][B]Maks [/B]będzie miał dziś operację.....trzymajcie kciuki za niego proszę
A.[/QUOTE]

[quote name='Maks i Spark']
Ma brzydką narośl na ogonie od strony grzbietu, która b. szybko urosła i trzeba ją wyciąć.....Mam nadzieje, że obudzi się z narkozy.........Bo w jego wieku narkoza jest duzym obciążeniem dla serca :-(
A.[/QUOTE]

[quote name='Maks i Spark']Operacja będzie ok. 17.00, a o której się zakończy trudno powiedzieć...
A.[/QUOTE]

[quote name='Maks i Spark']
[B]Maks[/B] jest już po operacji w domu i śpi.....czekamy na wybudzenie z narkozy
A.[/QUOTE]

[quote name='Maks i Spark']
Panicz noc przespał w miarę spokojnie, trochę się przemieszczał po pokoju...ok. 3.00 zażyczył sobie wyjść na dwór :cool1: połaził i zasnął...w przeciwieństwie do mnie :diabloti:.
Rano wszedł na piętro, ale w zejściu trochę mu pomogłam.
Teraz jest z nim Marysia i po południu idą do weta na zastrzyk.
Najważniejsze jest to, że Maksowaty nie wykazuje zainteresowania swoją raną pooperacyjną.
A.[/QUOTE]
A jakie obserwacje z dnia dzisiejszego?

Widzisz, ja taka zaambarasowana moimi problemami, nawet do Was nie wpadłam i nie mogłam zacisnąć kciukasków... ale za to teraz ściskam ze wszystkich sił za Maksiowe ozdrowienie.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...