Jump to content
Dogomania

Malutka Perełka o wielkim serduszku NIE szuka już DS,zostaje u mnie


LoveMe

Recommended Posts

Przyjechała dzisiaj do mnie na tymczas z Kielc od DuDziaczek,która znalazła to maleństwo na takim zimnie tuż przed Świętami :-(:-(
Nieufna,wystraszona chociaż już jest lepiej nawet buzi dostałam :evil_lol: na smyczce chodzi ładnie,w pociągu podobno była grzeczniutka w samochodzie zresztą też-leżała przytulona :) przychodzi na komende ''do mnie''.
Obwąchała wszystko w domku,jeść nie chciała teraz śpi zmęczona po podróży.
Na oko ma około roczku.Fotki mam jakie mam,bo sunia stwierdziła,że nie lubi się fotografować :diabloti:

[IMG]http://img124.imageshack.us/img124/2807/32927871rn9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img504.imageshack.us/img504/48/98852094oe9.jpg[/IMG]


[B]Kto przygarnie śliczną dziewczynkę?[/B]:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wow, udało mi się znaleźć wątek Perełki!
To ja ją wiozłam dziś w pociągu - to kruszynka, kochana, spokojna, w pociągu drzemała wtulona we mnie :loveu: i taka ufna...
Mam nadzieję że znajdzie kochający dom!
Zrobiłam jej parę zdjęć w pociągu, to wstawię pewnie w poniedziałek jak już będę w Warszawie.

Link to comment
Share on other sites

Wiec tak:


[SIZE=4][COLOR=YellowGreen]Ogromne dzieki LoveMe za wziecie sunieczki na DT[/COLOR][/SIZE], gdyby jej nie wziela nie wiem co by bylo bo mala miala DT tlyko na pare dni u mnie i u mojego chlopaka.A jak tu sie nie zlitowac nad taka krusznka :-(
[SIZE=4][COLOR=YellowGreen]Wielkie dzieki Keira za wiezienie sunieczki [/COLOR][/SIZE]:loveu: Najprawdopodobniej gdyby nie ona sama musialabym zawozic dzisiaj sunieczke do Krk. :shake:


Wiec tak Perełka została u mnie wykapana, odrobaczona, odpchlona.
Ma zalozona ksiazeczke tam z wpisem ze jest odrobaczona Pratelem o ile dobrze pamietam.
Sunieczka w pierwszym momecie jest ciut nieufna ale juz po jednym dniu przychodzi na mizianko i przytulanie ;)
Lgnie do ludzi na spacerkach.
Na spacerkach jest rowniez usluchana, biegala bawila sie z moim psiakiem ale na kazde chodz do mnie przychodzila ;)
Z tego co zauwazylam cos jej tam świtało z komed siad, lezec ;)
Malutka spokojnie zostaje sama w domu, nie niszczy nie zalatwia sie nie piszczy, skomli.
W nocy tez grzecznie spi na swoim poslanku nie zalatwiajac sie po kątach ;)
To jest takie maleństwo wazy z tego co pamietam 4,5 kg :lol: A wielkosciowo to nie jeden kot jest od niej wiekszy :evil_lol:
A cod o jedzenia to taki wybredniak jak byla pare dni u chlopaka gdzie nie ma psa to zyczyla sobie karmienia z raczki bo inaczej nie chciala :evil_lol:
Ale za to u mnie na rowni z moim psem sobie z miski wyjadali :lol:

Czekam niecierpliwie na relacje jak tam malutka sie spisuje w DT :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Keira']Wow, udało mi się znaleźć wątek Perełki!
To ja ją wiozłam dziś w pociągu - to kruszynka, kochana, spokojna, w pociągu drzemała wtulona we mnie :loveu: i taka ufna...
Mam nadzieję że znajdzie kochający dom!
Zrobiłam jej parę zdjęć w pociągu, to wstawię pewnie w poniedziałek jak już będę w Warszawie.[/quote]

to czekamy na te foteczki :cool3:

ja teraz wstawie jeszcze jedną :)

[IMG]http://img399.imageshack.us/img399/4017/beztytuujb7.jpg[/IMG]



Zjadła w nocy,bo jej wstawiłam do pokoju miseczkę. Dzisiaj zjadła,ale musiałam być przy niej cały czas :lol:
Na pole ją wczoraj w nocy wyrzuciłam żeby się załatwiła to gdzie tam... stała na tarasie i się w szybe gapiła :roll: a jak wyszłam to albo wąchała coś albo chodziła przy mnie.Dzisiaj też ją na taras dałam,bo mi się ubierać nie chciało :oops: myslałam,że pójdzie dalej to też nie,ale z kotami się zapoznała podeszły do niej o dziwo :crazyeye: bo do moich to nie chcą.
Musiałam zejść na dół i ją przez drzwi wyrzucić:lol: z psami jest ok wczoraj troche powarczała na jedną,a ta ją obszczekała,ale za to dzisiaj moja jej ucho do gryzienia oddała :loveu:

Zaraz coś pomyśle o ogłoszeniach :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kruszynka86']popytam czy ktoś nie chciałby pieszczochy do kochania ja bym ja chętnie wzieła ale mam psiaka chorego i nie chce zeby przez przypadek też sie rozchorowała bo to by katastrofa była ale moze teściowa by sie zgodziła :roll: W kazdym razie rozpuszcze ploty:rolleyes:[/quote]

dzięki ,sunia naprawdę jest kochana,taka malutka akurat na kolanka ;)
niech piesek wraca do zdrowia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DuDziaczek']Jak tam Perelka sie dzisiaj sprawuje ;)??
Je, bawi sie z psiakami? Sa jakeis tel o nia?[/quote]

Z jedzeniem nie bardzo,troche coś tam zjadła,ale nie za dużo:roll: nawet z ręki nie chciała.
Bawi się z najmniejszą (yorkiem) w końcu wzrostem są podobne :lol:
Nikt się małą nie interesuje,a szkoda bo to anioł nie pies.Siedzi tak cicho,że nawet nie czuje tego,że jest :cool3:

Okropnie boi się ścierek itd i jak wystawiam drugą rękę do głaskania czy żeby ją na kolanka zabrać tzn już jest lepiej wie,że jej nic nie zrobie chociaż jeszcze nie do końca jest tego pewna..musiała być bita :angryy:

Zdaje mi się,że jest w ciąży albo jestem przewrażliwiona,ale mam to zamiar jutro sprawdzić,bo mi to spokoju nie daje;)

DuDziaczek a co ze smyczką i obróżką?

Link to comment
Share on other sites

O to sie ciesze ze jje i sie bawi :loveu:
LoveMe siade i porobie ogloszneia ;) Tylklo znajde takei 2 cudo fotki mam gdzies na jakiejs karcie pamieci do tel. zapisane to znajde i zrobie ogloszenia ;) Jakis tekst tam sie zrobi :razz:

A co do obrozki i smyczki to byl wlasnie taki problem ze dysponowalam 2 smyczkami jedna zwykla przepinana i 2 fleksi i akurat moj pies byl na spacerze z mama jak ja musialam zabierac mala na dworzec i... pojechala ta fleksi :oops:
Takze jak niunia juz pojedzie spokojnie do DS to sie umowimy podasz mi nr. konta a ja ci przesle pieniadze na wysylke i wyslesz ta fleksi bo glupios sie przyznac ale to juz takie obdarte ale no nie ma pieniedzy na drugą. :oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DuDziaczek']O to sie ciesze ze jje i sie bawi :loveu:
LoveMe siade i porobie ogloszneia ;) Tylklo znajde takei 2 cudo fotki mam gdzies na jakiejs karcie pamieci do tel. zapisane to znajde i zrobie ogloszenia ;) Jakis tekst tam sie zrobi :razz:

A co do obrozki i smyczki to byl wlasnie taki problem ze dysponowalam 2 smyczkami jedna zwykla przepinana i 2 fleksi i akurat moj pies byl na spacerze z mama jak ja musialam zabierac mala na dworzec i... pojechala ta fleksi :oops:
Takze jak niunia juz pojedzie spokojnie do DS to sie umowimy podasz mi nr. konta a ja ci przesle pieniadze na wysylke i wyslesz ta fleksi bo glupios sie przyznac ale to juz takie obdarte ale no nie ma pieniedzy na drugą. :oops::oops:[/quote]

ogłoszenia ma tak jak wczesniej pisałam i jeszcze na
anonseogloszenia
najpiewniej
mammisia
petsy
vendito
e-zwierzak
twoje-ogloszenia
poszukiwane
ogloszenia.aleokazja
olx

to jakby Ci sie chcialo jeszcze zrobić tylko napisz gdzie żeby się nie powtarzać ;)

To napisz mi adres na PW to Ci wyśle smyczke w tym tygodniu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...