Jump to content
Dogomania

kiedy pies podniesie noge?


pawlekgod

Recommended Posts

Dzięki za te śliczniutkie :) A ogromne to one wcale nie są .Widziałam większe :lol:

A czy ktoś ma rade co zrobić aby suka sąsiada nie gwałciła ciągle mojej ??

Od razu piszę że moja nie ma cieczki....Ciągle jest gwałcona !! Przez sukę !!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A mnie zastanawia, czy 10 tygodniowy szczeniak, który dwór widzi tylko z balkonu bo jest na kwarantannie może zacząć podnosić nogę?. Bo mojemu Gringowi to się właśnie zdarzyło i to po raz drugi, bo za pierwszym razem myślałam, że mi się przewidziało. Nie robi tego ciągle, ale jednak robi :o .
Fakt, był najsilniejszy i najbardziej dominujący w miocie, ale czy aż do tego stopnia, żeby w tym wieku już takie numery wyczyniać ? :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem zależy to od rasy psa, tzn od jego wielkości i masy. Wiadomo, że psy ras dużych dojrzewają wolniej i ich stawy dłużej się kształtują. Myślę, że natura tak je skonstuowała, żeby nie nadwyrężały ich zbyt wcześnie. Mój maluch (TT) zaczął podnosić nóżkę już w wieku 5 miesięcy i koniecznie chcial ją podnieść jak najwyżej sie dało :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bafi zaczął podnosic noge w wieku około 15 miesięcy. To chyba bardziej z racji tego że jest potęzny a nie dlatego ze jest uległy. Mimo że to golden to w wieku dorastania dominował dośc mocno, pozostała mi nawet pamiątka po jednym ze starć w postaci blizny na reku :roll:. Pamietam jednak ze gdy Bafi uczył sie sikać z podniesioną nogą to czasem mu sie mylilo i zamiast tylnej podnosil przednią :o :lol: . Wyglądajo to troche komicznie:cunao:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...