Jump to content
Dogomania

Krajówka w Zabrzu.


_dingo_

Recommended Posts

No zapewne juz "walczacy w ringu" dokonali powrotu do domciu - takze bardzo Was prosze o ZDANIE RELACJI - czekam z niecierpliwoscia :angel:

Co i jak sie poukladalo w Staszeczkach - rzecz jasna ,a i inne tez podpatrze :wink:

Pozdrwiam :D

Ps.Ja zdecertowalam i sie nie wybralam - takie zimno - brrrrrrrrrr :evil:

Link to comment
Share on other sites

To może ja pierwsza zdam relację z ringu staffików - sedzował pan Eugeniusz Nagiel

PSY

klasa szcxzeniat:

CASTOR TROY Redbull - W.O.

klasa młodzieży

1. JEHTRO TULL Daffodil Yellow - Zw.Mł.

2. NATYAN Port Erin

3. LUGER Furia

YPSYLON MARINDO Staff-Ka - nie zgłosił się

klasa pośrednia

1. INTRO INCIGNITO Pullera

2. BETA Redbull

3. CERBERUS Skordatura

klasa otwarta

1. Mł.Ch.Pl. TAROMIREZ HIKARO Staff-ka - CWC, NPwR

SUKI

klasa szczeniat

1. CAIRA CENTURIA Redbull - W.O.

2. BANANA Girl Berserker - W.O.

klasa młodzieży

1. LA OLA Daffodil Yellow - Zw.Mł.

2. AYKA Stawka Większa niż Życie

klasa pośrednia

1. BRITTA Redbull

klasa otwarta

1. VIKTORIA Buldożer

2. NIKITA Senator

3. JAWA Kabri - bdb

klasa championów

1. Ch.Pl. ALFA Skordatura - CWC, NSwR, Zw.R.

2. Ch.LUX. FUNNY GIRL Daffodil Yellow

3. Mł.Ch.Pl. Ch.Pl. Vega Buldożer

Niestety nie wiem kto otrzymał CWC a kto nie. Wszystkim zwycięzcom gratuluję a dzisiejszym przegranym życzę sukcesów.

Pogoda była wspaniała, a jedynym mankamentem były żużlowe ringi.

Link to comment
Share on other sites

Oprócz pogody inne rzeczy były do kitu :-?

Począwszy od żuzlowych ringów jak wspomniała Alojzyna po totalnie beznadziejne sędziowanie Pana Nagiela...opieszałe -bez ładu i składu :evil:

Dla przyszłych wystawiających...u bullterriera liczą się tylko zęby, jak bedą wszystkie w kompecie pięknie równiutko ustawione w rządku to wasz pies wygra z zamkniętymi oczami. Wcale nie musi mieć łądnej głowy, łądnego proporcjonalnego ciała, wcale nie musi umieć biegać po ringu... :-? :roll:

Ech....jestem na prawdę rozczarowana :roll: Generalnie powinnam to olać , bo Lukier ma już ukończony Młodzieżowy Championat no i nie jest wstydem przegrać z na prawde ładnym psem i godnym konkurentem ale ten pies co zgarnął stawkę młodzieży w bulkach ....ehhhhh... 0X to MAKBET Niebezpieczne Związki.

Ojjj...Dingo szkoda , że Cie tam nie było...może byś w końcu zrozumiał o czym do Ciebie mówimy :wink:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli macie jakieś fotki to wstawcie je do galerii, jaet tam topic z Zabrza. Jest tam Luger, Athamas i kilka innych bullowatych. Mnie się podobało (bo nie wystawiałam psa :lol: )

Mam wyniki AST, ale tylko z poszczegłonych klas, brakuje mi danych zw. rasy, NPwR i NSwR.

Klasa Młodzieży (psy):

1. Bastion Caryńskie

2. Borys Bu-Am-Sti

3. Fellow Tiger Sentinel

4. Diver z Zielonego Sącza

Klasa pośrednia

1. Patton Tobasco

2. Balzak Onore Zanzibar

3. SHREK Tar-Staff

4. Black Boy Zanzibar

Klasa otwarta

1. Bonno Marengo

2. Akron Erebus

3. Gangstaff Matrix Dragon Slayer

Klasa Championów

1. Paco z Zielonego Sącza

2. Giorgio Amet Admiral

Suki

Klasa szczeniąt

1. Rchigarri Vingadara Vandy Staff-ka

Klasz młodzieży

1. Ordior Agotha

klasa pośrednia:

1. Gang Staff GIULIETTA

2. BENEVOLUS VIRESSA Płowy Diabeł

3. BRENDY LITTLE od Iwana

4. TINA-TAJGER Nefar

suki klasa otwarta:

1. LINKA Terierkowo

2. LAGUNA VEGA Tabasco

3. Radegost TREES COME DOWN

4. LUCY Tabasco

Link to comment
Share on other sites

Acha...zapomniałam podać stawke bullterierów :D

PSY

kl. młodzieży

1. MAKBET Niebezpieczne Związki

2. SCOOTER Buteo

3. ATHAMAS Trojsky Kun

kl. pośrednia

1. ROBINSON Sirius

- SAN REMO Jedi nieobecny

SUKI

kl. szczeniąt

SISTER of MERCY Jedi...ktoś wie co dostała???

kl. pośrednia

1. Plater Emilia Opalplast

kl. otwarta

1. NUMBER FOUR Opalplast

kl. championów

INWAZJA BIELI Rewelacja z Galicji....ale chyba nie dojechała w końcu :roll:

Jak widać....stawka zaledwie 9 bullków zgłoszonych, z czego nie wszystkie dojechały. Być może coś w tym jest, bo ludzie się w głowy stukali mówiąc, że do tego sędziego "sie niejeździ" :roll:

Dobra....rozpaczać nie będziemy, szykujemy się na Częstochowę :wink: tam to warto po sam opis jechać schodząc nawet jako ostani :lol:

Link to comment
Share on other sites

ja równiez jestem zawiedziona sedziowaniem, nawet juz nie chodzi mi o wyniki ale o sam sposób sedziowania...

uwazam ze to oczywiste ze skoro ludzie płaca niemałe pieniądze za wystawe to sedzia powinien sie przynajmniej srednio przejąć rolą a ten zwyczajnie 'odbębnił' te bullterriery :-? dla mnei to brak szacunku do wystawców...

obserwowałam jak na niektóre psy w ogóle nie patrzył...

jego sedziowanie przypomina mi zabawe w pierwsze skojarzenie po zobaczeniu obrazka.

zdecydowanie wolałąm zabrze w tamtym roku, praca kitlinskiego zdecydowanie na wyzszym poziomie chociaz i ten miał swoje 'preferencje'

no cóż, jak juz sobie kiedys kupie etgo psa to do pana N. nie pojade... szkoda czasu i pieniedzy.

BTW - :D TYDZIEN MNIE NIE BYŁO A TU TAKIE REWELACJE 8)

WIDZE ZE DAG ZNOWU DZIAŁA ;)

NIE CZAS NA NOWE WŁASNE FORUM WRESZCIE? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Alu a co na GRUPIE ??????????????

Konkurencje finałowe rozpoczęły się z ponad godzinnym opóźnieniem właśnie z powodu Pana N. Nawet w tej sprawie interweniowano, by się pośpieszył, bo na wszystkich ringach sędziowanie już dawno się skończyło.

Nie pierwszy raz uważam, że asty jednak powinny być przydzielone osobno jednemu sędziemu bez łączenia z innymi rasami.

Konkurencje finałowe przebiegały dość sprawnie, dopóki nie zaczęły się wybory w III grupie. Dokonywała ich sędzina z Rumunii p. Lawinia Steer. I trwało to tak dłuuuuuuuuuuugo, bo pani sędzina dokładnie oglądała każdego psa. W wyniku tych ogledzin grupe wygrał terrier szkocki, drugie miejsce zajął ........ (zabij mnie, ale nie wiem - też coś małego puszystego - obok gdzie stałam powstało małe zamieszanie miedzy psami), a trzecie terrier irlandzki.

Uwagi dotyczące sędziowania przez pana N. są jak najbardziej słuszne. Wygladało to tak : wejście na ring, zerknięcie na psa (nieważne czy już jest ustawiony), sprawdzenie zębów, krótki bieg, przyznanie lokat a następnie opis. Podejrzewam, że też bez analizowania cech psa, bo Ayka i Alfa mają napisane w karcie słowo w słowo to samo, nawet przecinki i kropki są w tym samym miejscu, tak, że nawet sprawdzałam, czy nie dostałam przypadkiem dwóch opisów do tego samego psa.

Ale mimo wszystko bardzo się cieszę. Nawet nie z samego faktu zwycięstwa, ale z tego w jakiej stawce wśród psów (i wystawiających) ono przyszło.

Link to comment
Share on other sites

Wygladało to tak : wejście na ring, zerknięcie na psa (nieważne czy już jest ustawiony), sprawdzenie zębów, krótki bieg, przyznanie lokat a następnie opis. Podejrzewam, że też bez analizowania cech psa, bo Ayka i Alfa mają napisane w karcie słowo w słowo to samo, nawet przecinki i kropki są w tym samym miejscu,

DOKŁADNIE !!! bullki też mają dokładnie słowo w słowo te same opisy! ( no..tylko Lukier ma wzmianke o P4 ) ale reszta jest taka sama...te same sformułowania co do głowy, sylwetski ...sierści :lol: a najśmieszniejsze , a może najtragiczniejsze jest to, że Pan Nagiel - jako sędzia międzynarodowy - nie potrafił określić maści Atamasa Trojsky Kun !!!

Żenada...za taką kasę jaką krzyknęli za zgłoszenie to na prawdę porażka :-?

PS.

Brawa dla Horacego !!! jak na debiut w ringu w roli hendlera poszło mu świetnie....i Matisse- nie obraź się- ale Atek lepiej się prezentował z Horacym :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...