Jump to content
Dogomania

UKRAINA - spis wystaw 2009 +jak zrobić championat Ukrainy


panienkabubu

Recommended Posts

[quote name='Iwona1984']Fajne jakby może ktoś przynajmniej miejscowości przetłumaczył.[/quote]

[B]Podaję link do wystaw na Ukrainie w wersji angielskiej :bigcool:[/B]

[URL="http://www.uku.com.ua/english/shows/index.html"]���������� �������� �� 2008 ���. �������������� ���� �������. ����������� ����[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witam!!!
jesli jakies problemy z malykmi tlumaczeniami z ukrainskiego - z checia pomoge!!! Znam ten jezyk dosc dobrze, rosyjski gorzej, ale ostatecznie ujdzie.
Jesli ktos sie wybiera na kijowska lub lwowska wystawe z checia sie dolacze z labradorem - i dorzuce do kosztow prezejazdu.
Powiedzcie mi co to za badania na przeciwciala? Moj pies jezdzil juz za granice ale zadnych takich cyrkow nie chcieli, poza szczepieniem i oswiadczeniem weta i chipem - o ktorego nikt nie pytal.
i jakies kontakty zeby sie zapisac na wystawy. Pewnie juz to wczesniej bylo, ale moje dzieci nie pozwalaja mi dlugo siedziec na dogomanii...
Z gory dzieki za info i jesli jest potrzeba krotkiego szybkiego tlumaczenia - zapraszam!

Link to comment
Share on other sites

wrzuc mi na priva. bez problemu!!!!
tylko poloze spac swoj problem ludzki co ma 8 miesiecy sie biore za robote! na pewno kolo polnocy pojdzie spac to przesle.

poszukuje chetnego co by mnie i mojego labradora zabral na majowa do Lwowa (okolice Lublina)
i dajcie mi linak na zgloszenie psa na wystawe
dzieki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']Ale co to jest za skrót ?[/quote]



W wolnym tlumaczeniu to nazwa fedreracji kynologicznej, czyli jak nasz zwiazek (to niestety bylo po rosyjsku...wrrryyy!!) Chyba, bo nie bylo nigdzie rozwiniecia tego skrotu - oni tam kochaja takie slowa - skroty....:mad:
z tego co sie zorientowalam, to oni robia tam jakies sympozjum czy zjazd, ale nie wiem dokladnie po co i chyba czasem przy tym jakas wystawa. Ale wszsytkie chyba byly jakos daleko od granicy z Polska, choc moge sie mylic!!!!
Moj znajomy ze Lwowa ktorego prosilam o rozszyfowanie tego skrotu sie jeszcze nie odezwal :placz:

jak ktos z Lublina jedzie do Lwowa to ja sie pisze na wspolny wyjazd!
Stane na glowie a tam pojade! Sama to nie ma problemu - sa autobusy, ale z labem wielkosci malego slonia to mnie nie wezma....:diabloti: :shake:

Link to comment
Share on other sites

Ja już mam potwierdzenie na Kijów na 31 stycznia.
Będzie jak na razie tylko 2 polaków :D
Wszystkie informacje są ale po rosyjsku na tej stronie.
[url=http://www.shans.apgua.com/]
[COLOR=red]Dziś jest ostatni dzień zgłoszeń.[/COLOR]
Z tego co pytałem u organizatora to potrzebny jest paszport, aktualne szczepienia i chip.
Co do CAC to jak sie ma championat własnego kraju to automatem się dostaje ukrainy. Nie wiem czy dotyczy to też krajówek bo pytałem o tą konkretną wystawe.

Link to comment
Share on other sites

mając championat kraju należącego do FCI na Ukrainie za jeden CAC, czy to z wystawy międzynarodowej, krajowej czy specjalistyczniej pies zostaje championem Ukrainy ;)
Już to sprawdziłam :eviltong:
Po opłaceniu 20 euro za championat po godzinie był gotowy do odbioru w sekretariacie ;)

Oto dowód
[IMG]http://images44.fotosik.pl/49/b117eba013a0b655med.jpg[/IMG]

Moja sunia zdobyła 1 CAC na wystawie krajowej, i dodam tylko, że nie jest Championem Polski tylko innego kraju FCI ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...