Jump to content
Dogomania

Przyjaciel Pies jakby lepszy


dbsst

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='aleb']Ja też mam prenumeratę i dostałam Arion.
Być może Arion dostają tylko ci co maja prenumerate? :icon_roc:[/quote]

:stop: Nie! Nie zgadzam się! Ja sobie wykupiłam dopiero od lutego:evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anakin']Dla tego kto wymyślił takie utrudnienia dla Komy i bellatriks::eviltong: :eviltong: :eviltong:[/quote]
dzięki za wsparcie :lol:

I w sumie dobrze że nie ja jedna nie mogłam dostać gazety z dodatkiem bo już miałam iść i powiedzieć pare niemiłych słów niewinnemu sprzedawcy :oops:
Wydawało to mi się mało prawdopodobne żeby mnie facet oszukał bo już dość długo u niego kupuję i nigdy mi jeszcze nie sprzedał bez dodatku a jak jakiś był to nawet mogłam sobie wybrać np jaki kolor itp (w innych gazetach :lol:)

Link to comment
Share on other sites

W kiosku gdzie zawsze mam odlozone rowniez nie ma! :motz: Powiedzialam mamie (zawsze ona mi kupuje gdy wychodzi z pracy) zeby mi nie brala na razie. Porozgladam sie po innych kioskach.
Wysylam do nich maila, co oni sobie wyobrazaja! :madgo: 0X
Tez mnie to zdziwilo ze nawet u nich na stronce nie ma info i karmie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetta']W kiosku gdzie zawsze mam odlozone rowniez nie ma! :motz: Powiedzialam mamie (zawsze ona mi kupuje gdy wychodzi z pracy) zeby mi nie brala na razie. Porozgladam sie po innych kioskach.
Wysylam do nich maila, co oni sobie wyobrazaja! :madgo: 0X
Tez mnie to zdziwilo ze nawet u nich na stronce nie ma info i karmie...[/quote]

bardzo ciekawe co odpowiedzą!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...