Jump to content
Dogomania

Pomóżcie!!!Mam w domu bulla...


Recommended Posts

  • Replies 607
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam:)
Nora ma cieczkę pełną parą-dość mocno plami nawet jak zamacha kuprem to kropelki latają-chodzi w domu w gaciach po moim synu;)
Zastanawiałam się nawet czy nie za bardzo jej cieknie-ogolnie zachowuje się normalnie,je,pije,bawi się...
Mam tez złe wieści.Córa moja jest w szpitalu a ja razem z nią:-(Wpadłam na 2 h do domu i piszę...W związku z tym Nora od wczoraj siedziała sama w domu.Oczywiście kilka razy dziennie wpadałam ja lub teść i ją wyprowadzaliśmy ale to nie to samo...
Dziś poszła nocowac do teściów:cool3:Kota tam mają:razz:Kot jej nie lubi ale ona go bardzo:)Bawić się z nim chce a on wredota ucieka...

Link to comment
Share on other sites

Ma zapalenie tchawicy,krtani i jednostronne płuca:-(
Zaczęła brzydko kaszleć i poszłam z nią do lekarza-stwierdziła,że TO OD SUCHEGO POWIETRZA W DOMU!!!Ok-następnego dnia nie poszła do przedszkola tylko do teściowej,ja do pracy i popołudniu jak wróciłam to ponownie do lekarza bo sie mocno pogorszyło.diagnoza i szpital...
Już jest dobrze:multi:
Dzieki za zainteresowanie:lol:
Uciekam juz do małej,teściówka u niej jest teraz.
Szczęście w nieszczęściu,że mieszkam obok szpitala więc spokojnie mogę do domu szybciutko wyskoczyć:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilkie']Ma zapalenie tchawicy,krtani i jednostronne płuca:-(
Zaczęła brzydko kaszleć i poszłam z nią do lekarza-stwierdziła,że TO OD SUCHEGO POWIETRZA W DOMU!!!Ok-następnego dnia nie poszła do przedszkola tylko do teściowej,ja do pracy i popołudniu jak wróciłam to ponownie do lekarza bo sie mocno pogorszyło.diagnoza i szpital...
Już jest dobrze:multi:
Dzieki za zainteresowanie:lol:
Uciekam juz do małej,teściówka u niej jest teraz.
Szczęście w nieszczęściu,że mieszkam obok szpitala więc spokojnie mogę do domu szybciutko wyskoczyć:)[/quote]
Życzymy małej szybkiego powrotu do zdrówka:)ja z moją córcią też nawędrowałam się po szpitalach,nic miłego.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że z córą już wszystko dobrze i na szczęście nie było to nic bardzo poważnego [w sensie jakiś wypadek].
Sama też się nieźle musiałam o szpitalach nawędrować jako dziecko, więc wiem, że to nic przyjemnego. Na szczęście moje Smoczysko to okaz zdrowia i z nim po lekarzach biegać nie trzeba [no, tylko na szczepienia :eviltong:]...

Link to comment
Share on other sites

Żebyś wiedziała:lol:
Córa w piątek wyszła ze szpitala ale jeszcze ma przymus siedzenia w domu,syn jeszcze chory więc żadzą w pidżamach coby wygodnie towarzystwu było...:cool3:
A Nora jakaś przymulona to tylko szuka wolnego miejsca na jakimś łózku.Wczoraj nawet spała na piętrówce:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...