Jump to content
Dogomania

Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki


Erazm

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='diuna_wro']Telefonicznie dowiedziałam się od Michała, że Iti może zostać u niego max do końca tygodnia. Taka jest decyzja Babci. Jutro po pracy tam jadę i pogadamy osobiście.

Ituś dziś na spacerze zamachał ogonem do suczki, a potem na delikatnym podtrzymaniu wszedł dwa stopnie!:multi:[/quote]

Diuna, o której będziesz? Ja będę po 15 i zabieram małego na wygibasy :razz:

A z tym ogonkiem i łapinkami to BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOSKO!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

Zaproponowałam 35 zł za dobę, jutro dostanę odpowiedź. Michał jest jak najbardziej ZA, tylko Babcia się martwi... jak to Babcia. Pani Eleonora musi się z tym przespać i przemyśleć. Bardzo Ją polubiłam.

[I]Michał, czytasz to, wiem: pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuję za dobrą wolę i chęć. Z tego co mówisz Tobie także zależy by ta psina wyzdrowiała i żeby w tak zwanym międzyczasie żył w spokoju. Jesteś super facet! 3maj z nami kciuki by Babcia się zgodziła. [/I]

Co do rzekomej agresji Itiego: on czasem szczeka na nowo przybyłych ludzi, mnie też dziś oszczekał, ale wystarczy przykucnąć i go potarmosić bez lęku i mały się szybko przełamuje. Ma też taki nawyk zabawy w gryzienie dłoni, łapanie zębami, moja Klara do dziś czasem tak robi, choć staram się wyciszyć u niej to zachowanie. Iti capnie, ale zaczepnie, by się bawić. Może się mylę. Poker wie najlepiej:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aresik']......ze niby faceci boja sie zastrzykow......

zrobisz mi zastrzyk a ja nawet nie mrugne oczami :diabloti:
potem odbiore nagrode :p[/quote]


Aresik... ale przecież Tyś jest chłopak, a nie facet :evil_lol: Sam tak mówiłeś :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aresik']Diuna poszla chyba na randke [/quote]

[SIZE=1]Aresik, to poważne pomówienie! Policzę się z Tobą jak się spotkamy za to bezpodstawne oszczerstwo! To ja tu na zimnie i deszczu mechanika przyciskam by mi zrobił auto na ewentualny transport Itka w piątek i równocześnie wydzwaniam do Michała jak szalona i cisnę o szybszą decyzję, a Ty mi tu jakieś przyjemności zarzucasz! Niech Cię tylko złapię - to sam mi taką randkę za karę i w przeprosiny zafundujesz! heheh;)[/SIZE]

Więc mamy kolejne dwa tygodnie z głowy, będę tam częściej zaglądać, Michał prosił o wsparcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro'][SIZE=1]Aresik, to poważne pomówienie! Policzę się z Tobą jak się spotkamy za to bezpodstawne oszczerstwo! To ja tu na zimnie i deszczu mechanika przyciskam by mi zrobił auto na ewentualny transport Itka w piątek i równocześnie wydzwaniam do Michała jak szalona i cisnę o szybszą decyzję, a Ty mi tu jakieś przyjemności zarzucasz! Niech Cię tylko złapię - to sam mi taką randkę za karę i w przeprosiny zafundujesz! heheh;)[/SIZE][/quote]

[B]Zgadzam sie :-)
Sa swiadkowie wiec sie nie wywiniesz :diabloti:

[SIZE=4][SIZE=5][COLOR=Red]Iti zostaje do 1 kwietnia[/COLOR][/SIZE] :loveu::loveu::loveu:[/SIZE]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']
Więc mamy kolejne dwa tygodnie z głowy, będę tam częściej zaglądać, Michał prosił o wsparcie.[/quote]


Juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupiiiii :multi: No to Itusiu kochany nadal z ciotką na wygibasy do Fizjo-Wetu będziesz jeździł :diabloti:
jutro znowu mamy randkę :eviltong:

Michałowi pomożemy!!

Link to comment
Share on other sites

Też się cieszę i jestem bardzo wdzięczna Michałowi, a w szczególności jego Szanownej Babci... ale przyznam Wam się - sukces częściowy, bo negocjowałam miesiąc:diabloti:

Czekamy na wyniki badań krwi. Mocz Itusiowy pachnie/śmierdzi zbyt intensywnie, no i to robienie pod siebie. Miewa też nadal czasem rozwolnienie, ale już nie podajemy NIFUROKSAZYD-u. Teraz bierze sam lek na stymulację pęcherza.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...