Jump to content
Dogomania

*** czarna sunia shar pei *** ma dom


florida_blue

Recommended Posts

[quote name='jaanna019']A tymczasem Lara zakochała się w naszych chomikach:loveu: siedzi już pół dnia wpatrując się w to małe sierściowe coś, co biega za szybą i skamle. Widać, że lubi, ciekawe tylko czy jest to "lubi jeść", ale sprawdzać nie będę:shake:[/QUOTE]


eeee. no co ty... chomika jej nie dasz ? LARUNI nie dasz ??? osz ty okrutna :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 407
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='betka-sp']hihihihihi....no Lara jeszcze nie biagała za chomiczkami :diabloti::diabloti: ciekawe kto byłby szybszy :razz::razz::razz:[/quote]
A właśnie, że biegała:evil_lol: Siedzimy sobie z Larką na kanapie i oglądamy coś tam w gadającym pudełku, aż tu nagle Lara się zerwała, wyprężyła i z uwagą wpatruje w "coś" po sekundzie jednym skokiem przesadziła boczne oparcie i hop na podłogę, w tym samym momencie się zerwałam i co? Małe czarne w futrze popie..dala po podłodze a Lara za nim. Doskoczyłam do niej w ułamku sekundy, dopadłam za łeb i do łazienki, a potem pół godziny łapałam to małe futrzaste po chałupie i to był ostatni dzień mieszkania chomików w akwarium, teraz mają klatkę:evil_lol: Całe szczęście, że Lara małego nie zeżarła, bo Julka by mi łeb urwała, wiecie przy czym ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Aniu napisz w skrócie jakiego domku szukasz to podeślę ją do Pupili a nuż znajdzie się ktoś odpowiedni.

Mogę zrobić jej allego i tam może już być obszerniejszy tekst, kto napisze ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']A właśnie, że biegała:evil_lol: Siedzimy sobie z Larką na kanapie i oglądamy coś tam w gadającym pudełku, aż tu nagle Lara się zerwała, wyprężyła i z uwagą wpatruje w "coś" po sekundzie jednym skokiem przesadziła boczne oparcie i hop na podłogę, w tym samym momencie się zerwałam i co? Małe czarne w futrze popie..dala po podłodze a Lara za nim. Doskoczyłam do niej w ułamku sekundy, dopadłam za łeb i do łazienki, a potem pół godziny łapałam to małe futrzaste po chałupie i to był ostatni dzień mieszkania chomików w akwarium, teraz mają klatkę:evil_lol: Całe szczęście, że Lara małego nie zeżarła, bo Julka by mi łeb urwała, wiecie przy czym ;)[/quote]

hihihihihi...czyli w starciu chomik-Lara........najszybsza była :multi::multi::multi:Ania....hihihihiihihihi

Link to comment
Share on other sites

Czy mogę kogoś prosić o napisanie tekstu do ogłoszeń i allegro? jak znacie kogoś twórczo zdolnego to zaproście na wątek może coś wyczaruje dla mojej Laruni:oops:
monia o allegro właśnie miałam cię prosić, tylko może jeszcze zrobię Larze trochę nowych zdjęć, takich w lepszej kondycji?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a']Czekam na ładny tekst do allergo ;)[/quote]
Czy ja dobrze widzę puszczone oczko Moniu? :razz:
Hej Joanno, daj mi dzień, kończę robotę dla męża na kompiku (i mam z nią nóż na gardle + jeszcze jeden "obiecany piesio") i to jest mus. Na jutro, pewno wieczorkiem powinnaś mieć tekścik. Przejrzę wątek, gdybym miała zapytania, podeślę je na PW, OK?

Link to comment
Share on other sites

Wątek co się zowie. :lol: Uprzedzam, czytając, gały miałam na zapałki więc jak coś popierniczyłam, przegapiłam, prostujcie. Lara w pigułce poniżej - na czerwono moje dopytania. OKI?

imię - Lara
wiek - 3 lata
jaki dom tak? - [COLOR=red]z innymi psami i chomikami, panią domu o rozmiarze stanika 75C, co dodacie?[/COLOR]
jaki dom nie? - [COLOR=red]żadnych dzieci, wykluczamy młode małżeństwa, osoby samotne, oraz powyżej 50 roku życia, dzieci (bo dłubią w oczach i chodzą po szarpkach), czyli łapie się niewielu; coś jeszcze?[/COLOR]
[COLOR=black]historia - poznałam, doczytałam o szczeniaczku :-(; [/COLOR][COLOR=red]czy sądzicie, że osoba, która odprowadziła Larę to był jej właściciel?[/COLOR]
[COLOR=#ff0000][COLOR=black]sunia jako taka -[/COLOR] Aniu, opisz ją, jej zachowanie, choćby przymiotnikami, typu posłuszna itp, itsre, pod kątem konieczności zwrócenia na coś uwagi, zachowanie wobec innych ludzi[/COLOR]
[COLOR=black]smycz - [/COLOR][COLOR=red]czy ładnie chodzi, bo czytałam, że idzie jak buldożerek; zmieniło się coś[/COLOR]
[COLOR=black]auto - [/COLOR][COLOR=black]ładnie znosi jazdę[/COLOR]
[COLOR=black]wykonywanie prostych poleceń - [/COLOR][COLOR=red]???[/COLOR]
zabiegi pielęgnacyjne - [COLOR=red]jak je znosi i czy wet chodzi o własnych siłach ze po spotkaniu z Larą?[/COLOR]
[COLOR=#ff0000][COLOR=black]zdrowie/ choroby -[/COLOR] alergia?, gronkowiec, jest po sterylce i operacji przepukliny pachwinowej, coś jeszcze?[/COLOR]
[COLOR=#ff0000][COLOR=black]tekst [/COLOR]- pod kątem domu, czy dom i wpłat?[/COLOR]
[COLOR=#ff0000][COLOR=black]dane kontaktowe[/COLOR] - kom, mail[/COLOR]
[COLOR=#ff0000][/COLOR]
[COLOR=#ff0000][COLOR=black]Resztę, dopowiedzcie, jeśli coś się Wam jeszcze uwidzi![/COLOR] [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

sqamotne dlaczego "nie", a moze one wlasnie potrzebuja Lary by nie byc samotnym.
dzieci, te 8-10 letnie juz niewydlubuja oczek a czesto sa bardziej rozsadne od 20,30-letnich nakreconych panienek i panow.
tu trza kogos rozsadnego kto swiadomie wezmie Lare na dobre i zle, a nie nakrecona trzydziestka u ktorej dolek chormonalny lub za ciasny stanik spowodowal trzydniowy naplyw uczuc do biednej Lary.
.

Link to comment
Share on other sites

Jasna sprawa, to co wrzuciłam, zrobiłam raczej dla humoru. ;) Młoda para może mieć też łącznie 120 lat i protezy w szklankach, a i to nie musi być zły dom. Od czasu, gdy pod szafą przechodziłam na stojąco miałam zwierzaki, ich oczy przetrwały, przez ciała nie wiódł szlak komunikacyjny. ;) Miałabym za swoje, :evil_lol: gdyby choćby jeden włosek, kosmyk sieści, spadł z mojej przyczyny.
Każdego chętnego należy sprawdzić osobno, nie stawiać pod wspólną ścianą uprzedzeń.
Czekam teraz na info od Ani. A tak w ogóle, dzień - do - berek! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...