Jump to content
Dogomania

Liczba yorków w waszych domach


pingwinek=]

Ile masz yorków?  

112 members have voted

  1. 1. Ile masz yorków?



Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U nas tez są dwie dziewczyny.Razem przyjechały choć pochodzą z różnych hodowli.Są rówieśniczkami (różnica 2 dni) i razem spędzają całe dnie na psotach i zabawach.
Do zakupu dwóch suniek skłoniła nas wspolna z mamą chęć posiadania małego pieska.Więc aby nie było kłótni - są dwie.
Ogólnie w domu mamy trzy psy.Mieszka jeszcze 8 letni przekochany Donek:)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam dwie dziewczynki i już myśle o następnej, mogłąm bym zamienić wszystkich na yoreczki to wielka miłość i kuku namuniu na ich punkcie.
zobaczcie co kupiłam, a to już druga do kolekcji w ciągu miesiąca:loveu::loveu:
[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4e750026028a616d.html][IMG]http://images50.fotosik.pl/37/4e750026028a616dm.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

2 yorki :p
Jeden w typie, drugi rasowy. Na drugiego psa zdecydowałam się ze względu na tego pierwszego, chciałam, żeby miał własnego towarzysza do zabaw. A tak poza tym to miłość do rasy, rodowód i wystawy :loveu:
Więcej yorków i żadnych psów już niet :shake: Dwa to wystarczająca ilość, zwłaszcza, że moje terierki nie darzą się sympatią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara_i_Aris']2 yorki :p
Jeden w typie, drugi rasowy. Na drugiego psa zdecydowałam się ze względu na tego pierwszego, chciałam, żeby miał własnego towarzysza do zabaw. A tak poza tym to miłość do rasy, rodowód i wystawy :loveu:
Więcej yorków i żadnych psów już niet :shake: Dwa to wystarczająca ilość, zwłaszcza, że moje terierki nie darzą się sympatią.[/quote]
Ja też mam moją dziewcznke pierszą w typie rasy dostałąm ją od siostry, a drugom rasową którą sobie sama kupiłam.To tak jak ty zakochałam się jak dostałąm moją Lady i musiałam kupić następną tym razem z papierami. Masz pecha moje dziewczyny się bardzo lubią,a ja już planuje następnego yorka:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam.Mam Yorka sunię ma na imię Pati ma 2,5 lat jest kochana a wczoraj przyjechała do nas druga sunia też york malutka ma 8 tygodni jest cudowna ,dosyc grzeczna .Marwię się o Pati czy ją zaakceptuje,narazie traktuje ją jak powietrze mam wyrzuty sumienia czy zrobiłam dobrze kupując drugą.:placz:

Link to comment
Share on other sites

Lonka nie martw się wszystko będzie oki... Ja też mam dwie sunie jedna wabi się Kiara i ma 4 lata no i teraz 15 tygodniową Majkę... Na początku przez pierwszy tydzień było różnie.. ale teraz jest Super Kiara traktuję Majkę jak córkę a mała wszystko po niej małpuje.... Jest wesoło i widać że obie sa szczęśliwe razem się bawią, razem psocą :evil_lol: i jest naprawdę fajowo.. :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lonka1']:pDziękuje za słowa otuchy.Dzisiaj jest trochę lepiej.Pati ta starsza zaczyna z małą się bawić.Jeszcze niewiem jak dać jej na imie.W metryce ma Gracja bis Herbu Bawaria.[/quote]
O masz .. dałaś już gdzieś jej zdjęcie ?
Pozdrawiamy kuzynkę :razz: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ufff...
ja mam w domu jednego i pierwszego w życiu yoreczka...i jeszcze mieszka z nami chart rosyjski Borzoi... i co ciekawe maluch jest zdecydowanie bardziej wymagający.... on jest psem stale asystujacym... więc więcej niż jedne oj... to już bym musiała sobie dobę wydłużyć..

A czy mamy już gdzieś topic..Yorki plus inne rasy...?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...