Jump to content
Dogomania

Nie chce ruszyć suchej karmy


Mycha1812

Recommended Posts

[quote name='Karuss']
Lecz lepsza jast sucha karma poniewaz ma w wiecej witaminek jedna gdyz jednak zdecydujesz sie na puszki to pies powinien pic duzo wody !! By miec duuuuuuuzo energiii!!!!!!!!!!!!!!!!!
:Dog_run::Dog_run:[/QUOTE]

Fachowość porad pozostawię bez komentarza :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']agni-oczywiscie ,dlatego moje psy dozywaja do 18 lat,nie sa za grube,nie maja problemow z ukladem pokarmowym i maja ladna siersc.
co do odzywiania mojeje rodziny to nie temat we watku o psach[/quote]

Miałam wcześniej tez psy, karmiłam [B]nie [/B]według książki (sucha karma, gotowe puszki, mięcho z kaszą lub ryżem, żupki...) i dobrze wyglądały i nie chorowały :roll:
Tego mam z adopcji i nie wiem co jadł wczesniej - ale raczej nie jadł suchej karmy a chcę go do niej przekonać.

Link to comment
Share on other sites

A tak wogóle ten topic mi troche pomógł :loveu: Polałam karme troszeczke olejem i pies zjadł ze smakiem. Normalnie wcina barfa, ale teraz jestem chora i niestety nie ma kto iść do sklepu i zakupić jakiegoś korpusu, ani nic :shake: Więc serdeczne dzięki za wszelkie rady ! :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Taa, sucha karma (3 kolory kulek) w których tylko [B]w jednym[/B] kolorze jest "do 4% mięsa") w pozostałych "do 4% marchwi" (lub innego warzywa)...
Wiadomo jeszcze że jest tam "do 8% popiołu" i dalej nie do końca wiadomo co stanowi resztę :diabloti: (a jeszcze jakieś witaminy w proszku ...)
No SAMO ZDROWIE :cool3:
BTW - to właśnie przy SUCHEJ karmie potrzeba dużo wody ... ;)
Warto poczytać skłąd (o ile podany... - tam gdzie NIE podany, to już może być wszystko, nawet "pies mielony razem z budą i łańcuchem" :diabloti:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...