Jump to content
Dogomania

BARAK - lepszy, niż ten amerykański :-))


sleepingbyday

Recommended Posts

własnie to moja mama - bo ona nie wzięła pod uwagę, że b.obama jest mulatem, czyli wiecie, "w typie" ;), a barak jest czystej wody murzynem, 100%, o!
ale wiadomo, po kim ma imię.
chłopiec jeszcze barakuda na żywo nie widział, w tygodniu mieszka w zalesiu górnym z babcią, bo tam jest lepsza szkoła i on sie tam lepiej uczy.

Link to comment
Share on other sites

cześć. nie siedziałam w lecznicy, pojechałam z siostrą do neopogańskiej świątyni - centrum handlowego :diabloti:. kupiłam termometr rtęciowy na okoliczność wycofania ich z obrotu ;-).

zdjęcia będą - sama mam z wizyty (przed)adopcyjnej. a od nowych państwa tez pewnie, ale nie szybko - mają aparat, ale kabla niet - oglądalismy zdjęcia, to jak u mojej mamy, kilkaset sztuk, od wakacji - na aparacie :p.

Link to comment
Share on other sites

dzisiejsza seria smsów - barak pojechał do zalesia po synka, mąż p. marleny to ma pecha, bo znów barak kupe mu w samochodzie zrobił :diabloti:.
w drodze powrotnej spał w nogach synka, który jets nieco zazdorsny, ze barak go tak nie kocha, jak mamę i tatę, no ale jasne, że to kwestia czasu. zaproponowałam dużo wspólnje zabawy i nauki komend za smaczki - oby tylko nie dawał tych samczków za darmo.

a poza tym za pana barak skoczyłby w ogień, a z pania najbardziej lubi spać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']
a poza tym za pana barak skoczyłby w ogień, a z pania najbardziej lubi spać :evil_lol:[/quote]

...a w samochodzie najbadziej lubi robić kupę...:evil_lol:

Rodzina Baraczka przechodzi próbę ognia. Chyba opuszczają Cię powoli wątpliwości SBS?

[SIZE=1][COLOR=black]PS[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=black]Proszę o zamieszczenie w stosownym wątku obszernych info o Zosi.[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

I fajnie. A jak pisałaś pierwsze wiadomości o Rodzinie, to czytając miałam wątpliwości - jak to nie zawsze jednak pierwsze wrażenie jest właściwe. Trzeba było dom sprawdzić i okazał się the best. Baraczek dobrze trafił, żeby tak wszystkie psy miały takie szczęście...

Skąd ja wzięłam ten skrót SBS w poprzednim poście :hmmmm:? Aaaa, już wiem "s" jest obok "d" na klawiaturze. SBD.

Link to comment
Share on other sites

na zywo pogadalismy - nic nie zastapi zywego kontaktu. i nic nie zastąpi dobrego weta - w końcu to biały kitel - więc ufali, skoro cały czas te hormony ładował w sunię,a powinien po pierwsze po 2-3 wpadkach zaproponowac sterylkę, po drugie usypiac cały miot minus jeden szczenior, po trzecie - w dniu narodzin. a i widziałam fotkę ukradzionego szczeniaka z problemem neurologicznym - prawdopodobna jets kradzież, to piekny pies! a i jak go leczyli, jak się zajęli - tego sie nie da w takiej ilości wymyśleć (no bo jeszcze mnóstwo innych historii o zwierzakach mają) -zreszta po co? dla baraka? w końcu to nie rasowiec... państwo nie wiedzą tyle, co dogomaniacy, ale maja i tak większą niż średnia polska świadomość. to wszystko wylazło podczas rozmowy na żywo...

zreszta widac, jka sie ich zwierzeta w stosunku do nich zachowywały. pełna miłośc. te sunie,okazało się, często włażą do domu. widziałam zresztą zdjęcia takie cielska rozwalone na kanapie, z błogą miną...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...