Jump to content
Dogomania

Ada juz w wymarzonym ds !!!!!!!!


funia

Recommended Posts

  • Replies 728
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Funiu sama się denerwuję czekam na telefon od weta żeby ją odebrać :shake: cały czas przy podawaniu środka wzmacniającego serce i potem przy usypianiu do zabiegu byłam przy niej Aduś była bardzo dzielna i grzeczna.Kochana Myszuniu w imieniu Adusi serdeczne dzięki :loveu: Jeżeli pozwolicie kupię jej większą obrożę bo ta jej jest troszkę przyciasna napiszcie co o tym myślicie :oops:

Link to comment
Share on other sites

Ada juz czuje si e wspaniale wczoraj wymiotowała ale to normalne po narkozie .Dzisiaj ostro obwarczała mojego kota ale nie atakowała :evil_lol: Myślę ,że może spokojnie być w domu bo nie brudzi i nie niszczy ;) Jak brzuszek wydobrzeje to kąpiel już kupiłam szampon specjalnie dla piesiów i oczywiście czyszczę i zakraplam uszy jest dużo lepiej :lol: W przyszłym tygodniu można ostro ruszać z ogłoszeniami i szukaniem domku stałego ja narobię fotek i poproszę kogoś żeby wkleił na watek i sama też już zaczynam wypytywać o dom dla Ady już czas żeby znalazła swoje miejsce i człowieka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Kochane cioteczki dama już wykąpana bardzo grzeczna była w wannie a potem wysuszyłyśmy się suszrka teraz śpi w moim łóżku w sypialni zdjęć nacykałam od groma teraz moja Niesia je wklei bo to spec komputerowy i hajda do domciu stałego oczywiście w nowej obrozy :loveu:a apetycik po witaminkach dopisuje :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Helga72']za moment coś mnie trafi:angryy: mam 10 zdjęć Ady nie potrafię ich wkleić na wątek ani wysłać maila do Myszy i na dodatek nie mam kogo prosić o pomoc :mad:[/quote]

Napisz mi na pw, gdzie masz pocztę, np. wp.pl, onet, itp to Ci pomogę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Helga72']za moment coś mnie trafi:angryy: mam 10 zdjęć Ady nie potrafię ich wkleić na wątek ani wysłać maila do Myszy i na dodatek nie mam kogo prosić o pomoc :mad:[/quote]

Spróbuj kliknąć na mój profil i tam będzie opcja- wyslij wiadomośc email do mysza1- może tak się uda.

Link to comment
Share on other sites

Ja to robię tak:
wchodzę na stronę: [url=http://www.tinypic.com]TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting[/url] następnie plik -> przeglądaj (znajduje miejsce na dysku, w którym jest zdjęcie, podświetlam zdjęcie klikając raz i wciskam otwórz) teraz wybieram niżej rozmiar najlepiej wg mnie 640x480 i wciskam Prześlij Teraz i zaczyna się przesyłanie zdjęcia na serwer, jak się skończy to zobaczysz kilka adresów zdjęcia, wybierasz : Bezpośrednie łącze na potrzeby układów i tam klikasz w adres nic nie trzeba kopiować bo kliknięcie w to pole jest "samokopiujące" i teraz otwierasz wątek Aduśki ;) i albo wklejasz ten adres pomiędzy kombinacje tekstową [img]adres zdjęcia[/img] albo wybierasz w menu tu jak otworzysz pole edycji kolejnego postu taką żółtą pocztówkę i tam wklejasz ten adres zdjęcia, żeby zrobić kolejne zdjęcie wracasz do stronki tinypic i wybierasz na niej na górze z lewej strony "Prześlij na serwer" z taką zieloną strzałką no i reszta jak wyżej.
Powodzenia ;)
Aduśka pokaż się nam dziewczyno :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Kochana Myszo zrobiłam z Twoich pieniążków zakupr dla Ady oczywiście mam reachunki i tak : nowa obroża ta jest dobra i nie uciska Ady 9,50 zł. puszki oraz karma którą podawałam tuż po zabiegu żeby Ady nie męczyły wymioty taka dla żołądkowców 45 zł. i witaminy które jej podaje półtorej łyżeczki dziennie 9,60 zł. Mogę wysłać priorytetem rachunki tyko nie mam adresu :shake: Ada radzi sobie super uszy już czyste i ładne brzuszek cudo w tym tygodniu jade do weta to zdejmie szwy. Dama po kąpaniu i czesaniu aż lśni :cool3: Uwielbia biegać za piłką i pięknie podaje łapę :multi: I straaasznie całuśna jest :eviltong: Funiu Twoje witaminki jeszcze nie otwarte jak skończe te t podam te w pastylkach albo do nowego domciu Ada pojedzie z "wyprawką" będzie bardzo dobrze jeżeli przez cały okres zimowy będzie brała witaminki. Z kotami porozumiewa się nawet niezle przy czym ponieważ jeden z moich kotów to killer ( z powodu trudniego charakteru przyjechał do mie z Warszawy ) :angryy: Aducha się go boi ostatnio jak wyjechał z warczeniem i pazurami to posikała mi dywan :oops: No biorę się za zdjęcia :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Helga72']Mysza chyba wysłałam na Twój mail około 10 zdjęć Ady jeżeli nie doszły to idę się utopić w rzece :angryy: A przy okazji dowiedziałam się , że jesteś moją imienniczką i masz taką samą śrubę na punkcie onków jak ja ;)[/quote]

Kochana nie mam zdjęć:shake:. Ale nie top się jeszcze;). Spróbuj wysłać na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Adulec ma się super dzisiaj obszczekała mojego ojca jak wszedł na podwórko i zajada jak szalona pod koniec tygodnia wet i zdjęcie szwów :multi:Mysza nie dość , że nie potrafię wysłać maila to jeszcze utopic się nie mogę :angryy: na rzece pływają kaczki jak sie rzuce z mostu to kilka trupem padnie a co biedne kaczki zawiniły :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...