Jump to content
Dogomania

Ada juz w wymarzonym ds !!!!!!!!


funia

Recommended Posts

dzisiaj pojedziemy do weta żeby się odrobaczyc i umówic na sterylkę od razu zapytam o koszt i wtedy wszystko napiszę ;) mam dane potezrbne do faktury więc problemów nie przewiduję .Ada jest super zabawowym psiakiem ładnie je i bardzo się pilnuje grzecznie idzie na smyczy i ogląda sie czy ja też idę :cool3: no to na tyle wieczorem opiszę dokładniej co i jak

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 728
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak już pisałam w wątku Meliski, bardzo się cieszę, ze zdecydowałam się pomóc Monice w transporcie psiaków. Są to chwile, które zostaną w pamięci na długo i na pewno zostaną powtórzone - spodobało mi się :lol:

Co do Ady, to jest to psiak wspaniały, wesoły, sympatyczny, brakuje jej tylko ciepła i miłości. Na pewno przyszli opiekunowie bądą mieli z niej ogromną radość. Co do wieku, to ktoś wspominał o 10 latach chyba? Ja oceniam go na sporo mniejszy, zęby Ady są przepiękne, białe i mocne, więc nie dałabym jej tylu latek... Poza tym podczas spacerków z Moniką wykazywała ogromną chęć zabawy i psiach wygłupów, a przy tym jest bardzo energiczna, wiec daję jej jakieś 3-4 latka. Śliczna sunia, życzę jej szybkiego znalezienia dobrego domku, bo tak mądry i fajny psiak zasługuje na kogoś równie dobrego :loveu:

To super, że znalazła choć tymczasowy domek :multi:

Link to comment
Share on other sites

Duśka jest naprawde wspaniała i dopiero poza schronem widać ,że potrafi się cieszyć. a ma z czego tyle wspaniałych osób jest wkoło niej.U mnie jak była to zauważyłam ,że szybko się uczy i reaguje na polecenia .I faktycznie pięknie idzie na smyczy ,Duśka pozdrawiam CIę ...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ada uwielbia zabawy z piłeczką i bieganie z moimi psami :loveu:a teraz konkrety dzisiaj u weta Adulec miała robione badanie krwi niepokoiło mnie równiez to , że często potrząsa głową po sprawdzeniu okazało się , że w uszach jest lekki stan zapalny pan dr oczyścił uszy i wpuścił lekarstwo od jutra do piątku ja 3 razy dziennie czyszcze i zakraplam uszyska :eviltong:sucz już odrobaczona jeżeli badanie krwi bądzie oki (jutro mam dzwonić ) to w piątek sterylka.Dzisiejszy rachunek w lecznicy wyniósł 110 zł. mam fakturę z nr konta lecznicy Funiu na jaki adres mam ją przesłać ? Ada waży 23 kg.700 g. :-oponieważ chcę ja trochę wzmocnić przd zabiegiem dostaje suche żarełko do którego ma dostęp cały dzień i rano i wieczorem karmę z puszki na jutro mam już ugotowany ryż z mięsem i warzywami :eviltong:Ada jest osłabiona pobytem w schronie więc jej nie kapałam jest odpchlona ale z kąpielą poczekam nie chcę ryzykować infekcji. Mysza 1 jeżli Twoja propozycja jest aktualna to pieniążki przeznaczę na zakup puszek dla Adusi oczywiście wezmę rachunek ze sklepu żeby było wiadomo co i ile .

Link to comment
Share on other sites

Helga ,bardzo bym Cie prosiła o podawanie na PW numeru swojego konta ,bo będziemy zbierać w ten sposób pieniążki na utrzymanie Ady .Gdyż każdy wydatek jest dla nas sporym obciążeniem zwłaszcza że pomagamy wielu innym psom. Prosimy chętnych o wsparcie.

Link to comment
Share on other sites

są juz wyniki badań nerki i watroba bardzo dobrze lekki stan zapalny ale tp przez uszy sterylka przełozona na czwartek na 8 30.To tyle wieści teraz ide zakroplić Adzie uszki :cool3: Dzisiaj kupiłam jej zestaw witamin trzeba sunię trochę wzmocnić i oczywiście poprawić wygląd sierści żeby Adulec wygladałą jak owczarek wystawowy :multi:Jeżeli chodzi o zachowanie to sunia jest coraz odważniejsza żywo reaguje na ruchy przy furtce super się bawi i skacze jest radosna i bez oporów wchodzi do domu co na początku było ogromnym problemem :evil_lol: Ada jest karmiona w domu dwa razy dziennie je spokojnie poniewaz jest sama bez innych psów obecnie juz po kolacji zjadła ładnie ryz z kurczakiem i warzywami i półtorej łyżeczki witamin :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Sprawdź, bo podczas podróży nie było tam nic ruszane, torba cały czas stała tak jak została włożona w Zamościu a rano widziałam te witaminy, Funia pokazywała, a ja Ci mówiłam, że jest maść, książeczka i coś na wzmocnienie :razz:

Zdjęcia Aduchy poprosimy :modla: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...