Jump to content
Dogomania

Ada juz w wymarzonym ds !!!!!!!!


funia

Recommended Posts

  • Replies 728
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wspaniale, Funia, Tola macie gadu- gadu? Możecie dogadać się z Moniką?
Ja nie mam tego wynalazku.
Kiedy mogłybyście wyciągnąc sunie ze schronu?

Na transpotowym Monika pisała, że moze sob- niedziela.
Monika, a wzięłabyś dwie? Prosimy ładnie:loveu:

P.S. Załatwimy tą wizytę przedadopcyjną.

Tu jest transportowy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f521/pilnie-transport-zamosc-lodz-dla-onki-128687/#post11565939[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']ja nie mam GG,zresztą bardzo wolno piszę odpada Podajcie komóre zadzwonię ,bo już nic nie czaję .[/quote]

Nie znam numeru Moniki. W każdym razie Monika może zabrac obie sunie w sobotę lub niedzielę z Zamościa. Koszty my pokrywamy. Monika wspominała o 200 zł, nie wiem czy nie wyjdzie więcej.

Musicie się z Tolą dogadać kiedy wyciągacie Onkę i Meliskę. No i Trzeba zadzwonic do Helgi, żeby odebrała psiaka jak już będzie w Łodzi. Nie wiem jeszcze czy Monika bedzie mogła przejechać przez Warszawę czy też trzeba szukac jeszcze transportu Łodź Warszawa dla Meliski.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Nie znam numeru Moniki. W każdym razie Monika może zabrac obie sunie w sobotę lub niedzielę z Zamościa. Koszty my pokrywamy. Monika wspominała o 200 zł, nie wiem czy nie wyjdzie więcej.

Musicie się z Tolą dogadać kiedy wyciągacie Onkę i Meliskę. No i Trzeba zadzwonic do Helgi, żeby odebrała psiaka jak już będzie w Łodzi. Nie wiem jeszcze czy Monika bedzie mogła przejechać przez Warszawę czy też trzeba szukac jeszcze transportu Łodź Warszawa dla Meliski.[/quote]

Rozmawiałam z Moniką - nie widzi wiekszych problemów, kwota ta sama ale w miedzyczasie pojawiła sie szansa na dom dla naszej kolejnej suni w Otrowie Wielkopolskim...
I tak głosno myslę, zeby moze wysłac tym wspólnym transportem Adę do Łodzi i Altę do Ostrowa, to zawsze blizej łodzi niz warszawa...
A Meliska do Warszawy jakos dostanie suie inaczej...
Co o tym myslicie?
Pani z Ostrowa dołozy do transportu...

Link to comment
Share on other sites

ja śledzę watek na bieżąco i czekam na wieści ;) a ta przy okazji wiecie jak sunia dla kotów :eviltong: o i innych psiaków ale z psiakami to chyba oki więc zostaja koty:razz: i jeszcze póki pamiętam jeżeli niunia nie była odrobaczana to podrzućcie mi tabletki przemycę je mięsku i sunia zje ze smakiem :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiadomo ,czy Tola zdąży sprawdzić Dom dla Alty i może chociaż nmiech skorzysta ADa ,Transport jest możliwy tylko sobota-niedz. Więc czekam na decyzje bo nie ma kasy na ten cel ,czy ktoś wpłaci -----potrzeba 200zł,bo musimy zaraz dogadywać sie z osobą wiozącą:-o

Link to comment
Share on other sites

Ja bym wzięła te dwie - oneczkę i Meliskę, bo zdążymy domy sprawdzić. Jeśli zdążycie sprawdzić ten trzeci no to jak chcecie.
Ponieważ Helga czeka na sunię, szkoda, żeby ten weekend przepadł. Zatem wieźmy te, które się da.
Jesli chodzi o mnie to pytanie czy Monika pojedzie przez Warszawę.

Mozecie zabrac sunie o 6 rano???

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi zależy, żeby te psiaki pojechały. Monika chętna do wyjazdu, Helga czeka na Adę, Meliska ma dom, potencjalnie druga sunia też, kurczę.

Kto rozliczy się z Moniką- tzn wpłacamy na konto Moniki kasę na transport czy na czyjeś, jak Wam pasuje? Monika, podasz numer?
Chciałabym przelać moją kasę.

Jejku, myslałam, że masz nicka Monika a Ty masz Monka:oops:. Mam nadzieję, ze masz na imię Monika:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Bardzo mi zależy, żeby te psiaki pojechały. Monika chętna do wyjazdu, Helga czeka na Adę, Meliska ma dom, potencjalnie druga sunia też, kurczę.

Kto rozliczy się z Moniką- tzn wpłacamy na konto Moniki kasę na transport czy na czyjeś, jak Wam pasuje? Monika, podasz numer?
Chciałabym przelać moją kasę.

Jejku, myslałam, że masz nicka Monika a Ty masz Monka:oops:. Mam nadzieję, ze masz na imię Monika:evil_lol:[/quote]
O kasie niech decyduje Monika.
My ustaliłysmy, ze wyjazd jest w niedzielę raniutko, Ada bedzie zabrana ze schronu w sobote wieczorem, bo tak rano w sobote nie da rady.
Nie wiem jeszcze co z Meliską...Czy dziewczyny zdąża z wizyta?
No i jeszcze Alta...
Mam watpliwości; sunia byłaby w boksie jak pozostałe suki; pani ma jeszcze 3 różnej rasy, chce tez zeby Ada jezdziła w zaprzegu... Chciałabym to zobczyc sama, tak trudno decydowac o losach psa nie widząc przyszłego domu:roll:
Cięzko mi dzisiaj:roll:

Link to comment
Share on other sites

Ok, Monka:p

Tola, Asia obiecała, że dzisiaj zrobi wizytę w domu Meliski, najpoźniej jutro rano, przesłałam jej wątek Meliski.

Co do Alty- hm, sama nie wiem, nie każdy pies stworzony jest do zaprzągów, mieszkanie w boksie też dalekie od ideału ale jesli nie ma innej opcji. Poczekaj jak wypadnie spotkanie z potencjalna właścicielką, może będzie ok.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...