Jump to content
Dogomania

Buldożka Gabi ma swój nowy dom !!!


lavinia

Recommended Posts

Gabi ma 5 miesięcy. W ten weekend miała trafic do rozmnażalni pod Łodzią.....była juz zarezerwowana.

Udało się ją uratować :loveu:. Od wczoraj Gabi mieszka chwilowo u mnie. Jest chudziutką pręguską, pełną energii i zapału. Nie była uczona zachowywania czystości w domu, jednak po dzisiejszych spacerkach i tłumaczeniach, zaczyna już uświadamiac sobie, że siku i kupala robi się na dworze,:evil_lol: a nie w domu . Na smyczy ciągnie umiarkowanie, widac , że nie nosiła obroży, bo często się zatrzymuje i drapie. Pilnuje się bardzo, przybiega na zawołanie, nawet gdy bawi się z innymi psami.

Nie wiem czym ją karmiono, podobno Royalem, chociaż bardzo w to wątpię. Jest wiecznie głodna, zjadłaby konia z kopytami.
W nocy grzecznie śpi w łóżku, najchętniej z głową w moich włosach :lol:

To fajna, młoda, radosna sunia - przy odrobinie pracy, będzie świetnym psem.

Gabi szuka domu, oczywiście najlepszego z możliwych :eviltong:. Szuka też DT, najchętniej od dziś - u mnie dłużej nie może zostać niestety.
Kontakt do mnie; 0.889 509 903, [email][email protected][/email]

a tu Gabi :-)

[img]http://img139.imageshack.us/img139/706/dsc0627resizegi5.jpg[/img]

[img]http://img134.imageshack.us/img134/3269/dsc0625resizebk8.jpg[/img]

[img]http://img384.imageshack.us/img384/6858/dsc0650resizeib9.jpg[/img]

Gabi doskonale dogaduje się z psami i kotami, kocha też dzieci

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='lavinia']Słuchajcie, ja naprawdę potrzebuję pomocy - czy ktoś może małą wziąć dziś na noc ??
Mogę ją odebrać jutro rano, nawet o 8 - 9.[/quote]

Szkoda, że nie można Gabulki przesłać do mnie internetem (mieszkam po przeciwnej stronie Warszawy). Rano bym ja odesłała, a jutro wieczorem - mogłabym znowu wziąć na nocleg ;).
A na poważnie - podnoszę, bo nie wiem, czy ktoś zgłosił się do Lavinii, żeby przenocować Gabi.

[U][B]PS: Lavinio, zajrzyj na pw (niestety, nie w sprawie noclegu :roll: psinki).[/B][/U]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='burbono']U mnie co w myśli to i na języku .Małe dziecko ,niemowle które się ma dopiero urodzić plus żywiołowy darmowy szczeniak to raczej nie jest dobry zestaw zwłaszcza dla psa.Zdania nie zmienię....[/quote]

[COLOR=DarkOrange][B]:mdleje: jesteś moim góru:evil_lol:


Wiadomo jak to bywa gdy dziecko sie rodzi... najczęstszy powód oddawania piesków, zaraz po wyjazdach za granice:diabloti:

w zyciu bym nie dała psa do adopcji kobiecie w ciazy i z malym dzieckiem:shake:


dobra, juz bede cicho bo mnie zlinczują:diabloti:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lavinia']Burbono, uważaj, bo zaraz będzie afera :eviltong::lol:

cóż, dawno nie było afery :evil_lol:

pozdrawiam :loveu:[/quote]

U mnie co w myśli to i na języku .Małe dziecko ,niemowle które się ma dopiero urodzić plus żywiołowy darmowy szczeniak to raczej nie jest dobry zestaw zwłaszcza dla psa.Zdania nie zmienię....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='burbono']Emdziolku:lol:
Nikt nas nie będzie linczował bo i za co? Za to że chcemy odpowiedzialnego domu dla tego buldoziego szczyla?[/quote]
[COLOR=DarkOrange][B]Na dogo lubią linczować za szczerość:evil_lol: A my jesteśmy SZCZERE:diabloti:

Taaak, Gabi musi mieć WSPANIAŁY dom, jest cudna:loveu:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...