Jump to content
Dogomania

Kilka potrzebnych rzeczy - gdzie kupić


szymonsz

Recommended Posts

Cześć potrzebuje dla swojego 9 miesięcznego kundelka, który wczoraj do nas dołączył prosto ze schroniska i chciałem poprosić o link do jakiegoś w miarę taniego i sprawdzonego sklepu:
1. Szampon. Raczej delikatny dla pieska w tym wieku
2. Rękawicę do wyczesywania
3. 1-2 zabawki, które nie będą piszczeć (ma już jedną i doprowadza nas do szału :P )
Plus ewentualnie to czego mi brakuje (mam posłanie, obrożę, smycz, miskę i jedzonko :P ).

Dzięk z góry

Link to comment
Share on other sites

To będzie off-topic, ale wg mnie z Krakvetem trzeba uważać. Dwa razy dostałam od nich otwarte worki karmy. Nie dziurawe, tylko otwarte "zgodnie z instrukcją".
Ja sobie chwalę "szybka karma" na Allegro.

A Purina-Darling to świństwo w rodzaju Chappi i marketowych NN. I nie opłaca się ich kupować, bo pies je takiej karmy więcej niż lepszej jakościowo, a do tego prędzej czy później zaczynają się problemy zdrowotne. Ale o tym tu już wielokrotnie było.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaza']Jeśli wysyłkowo to rzeczywiście Krakvet bo solidnie i już od stówki przesyłka jest bezpłatna. A z jakiego miasta piszesz? bo może ktoś doradzi niedrogi sklep w pobliżu.[/quote]

Mieszkam w Siemianowicach Śląskich, pracuję w Chorzowie a blisko mam do Katowic :)

Jutro zadzwonie do Krakvetu i zrobie zakupy bo okazało się, że mój współlokator, który wynajmuje u nas pokój jest autorem ich sklepu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...