Jump to content
Dogomania

labradorze menu


panbazyl

Recommended Posts

ciekawa jestem co wasze laby zjadly jak byly mlode?
bo moje:
ukochane buty, kilkanascie ksiazek, swiadectwo pracy, niezaplacony rachunek, telefon komorkowy, kilka plyt CD (jedna nagrana przez mojego kolege, jak sie dowiedzial ze pies zjadl jego plyte to powiedzial ze chyba dobra byla...) ....
Oczywiscie tego wszystkiego nie strawily i musialam sprzatac... Po 1,5 roku dolegliwosci dziwnego obzarstwa minely nagle.
A jak u was?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Teraz mam dwa laby - doroslego psa i mloda suczke. Pies zjadl to co kilka postow powyzej napisalam, a suczka niszczy duzo mniej - moze z powodu ze sa razem. Ale i jej upodobania kulinarne sa specyficzne. Potrafi przynosic mi z dworu zamrozony na kosc winogron ktorego nikomu nie chcialo sie zerwac z krzaka i go zjada. I zabawki dzieci niszczy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moja Andzia na swoim koncie ma:razz:-kapcie,
-obgryziony rog sciany,
-moja ksiazke "Lot nad kukulczym
gniazdem",
-pare rolek papieru toaletowego:evil_lol:,
pare swoich pileczek i toster:roll:,a
scislej odgryzla mu kabelek.
Ale to sa jej grzeszki mlodosci,teraz nie niszczy.Ghana na koncie nie ma zupelnie nic a Tajga jak na razie nie przejawia tez sklonnosci do niszczenia:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Do listy Milana można wpisac: nowe buty zimowe, telefon komórkowy, kilka par kapci, encyklopedia, kilka książek (jak z niego teraz mądry cwaniaczek :diabloti: ), kilka pudełek tekturowych, na początku jak do nas trafił to miał ochotę na choinkę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Pirania - moja czarna labradorka :diabloti: ostatnio pożarla drzewko magnolii... Takie ponad metrowe juz bylo i ladnie wiosna kwitlo. No wlasnie - kwitlo. :loveu:
pomijam rekawiczki i skarpety ktore razem z Bazylem pozeraja. I znalazlam :crazyeye:przy sprzataniu kabel od komputera ( nigdy mi nie byl do tej pory potrzebny) jakos dziwnie pogryziony :crazyeye: - myszy w domu nie mamy...:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

opowiesci ciag dalszy - Pirania obgryzla spore drzewko magnoliowe - ale to juz jakiś czas temu. Magnolie w tym roku nie zakwitna...
A razem z Bazylem maja na sumieniu smycz - tez i moja wina w tym jest. Pirania przechodzila pierwsza cieczke w swoim zyciu - wlasnie sie konczy. Oddzielilam wiec je - Pirania mieszkala w wielkiej klatce transportowej a Bazyl poza klatka. Klatka ma 2 zamki, ale mnie sie wydawaly zbyt latwe w obsludze i otworzeniu ich przez psy lub dzieci. I dla bezpieczenstwa zainstalowalam tam jeszcze karabinczyk na smyczy oczywiscie. Spielam tym klatke z drzwiczkami i poszlam spac. rano karabinczyk byl na swoim miejscu. Pirania i Bazyl tez, ale smycza zjedzona... Wiec poranny spacer na ringowce... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

uu duzo by wymieniać :evil_lol::evil_lol: Moja Loria 11 miesieczna labradorka zjadła narazie: Mnustwo gazet, doszczętnie telefon komórkowy, ładowarke do tego samego telefonu, nowe buty mojej mamy, 3 jak nie wiecej duże krzaki roslin ( od teraz nie mamy żadnego drzewka na podwórku) Cały czas obgryza ściany np. z różowego na biały, moja książkę "Marley i ja" + kilka ksiązek ze szkoły i zeszytów, miśki, wszystkie piłki jakie znajdzie na swojej drodze i jeszcze duzo duzo hehe :) xD:loveu::lol::lol::lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No ja mogę być dumna z mojego "synka" bo generalnie nigdy nic nie zniszczył. Na sumieniu ma jedynie zmemlany klapek basenowy męża. Przyznam, że długo się nim delektował, to nie był typowy akt nieszczycielski, tylko raczej jego fetysz. Miał też przez krótki czas fazę obgryzania rogów ściany z powodu niedoboru wapna. Ale szybko się z tym uporaliśmy. Od czasu tych drobnych incydentów nie było już więcej żadnych szkód:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Moja Gabi bedac szczeniakiem zjadla swoj wilkinowy koszyk zajelo jej to tydzien, pozniej jak byla starsza gabkowy kojec, 3 pary moich kozakow, torebke, kurtke, przedostala sie prawie do sasiada gryzac sciane, kabel telefoniczny zjadla, kilka pluszakow i wiele inncyh rzeczy. Starsznie byla dokuczna i w pewnym momencie mialam jej juz dosc. Teraz ja ktos ukradl i chyba wolalbym zeby gryzla nadal wszystko co popadnie i miec jej dosc niz to ze jej nie ma :(
Gabi gdzie jestes :( wracaj :(



[

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 years later...

Mój Azor bardzo sobie upodobał kapcie. Został mu chyba taki nawyk z lat młodzieńczych. Ma już sześć lat, a jak zostanie na trochę sam w domu to zawsze gdzieś znajdzie sobie ofiarę w postaci kapcia i zrobi z niej przekąskę.
Zabawne jest to, że podjada tylko kapcie przywiezione z Zakopanego - inne mu nie podchodzą.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Mój Tiago to kopalnia pomysłów odnośnie tematu, co by tu potarmosić:razz:
Jeszcze wiele przed nim, bo jest jeszcze szczeniakiem, ale na koncie ma już: klapki, tapetę w przedpokoju, listwę przypodłogową, gazety i jednego kwiatka doniczkowego. Najbardziej lubi jednak wszelkiego rodzaju sznurki tj. sznurówki czy te co są przy kapturach/ściągaczach. Zobaczymy co będzie dalej jak trochę podrośnie...:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Mój Tiago jest jeszcze szczeniakiem, lecz na swoim koncie ma już kilka rzeczy tj.: tapeta, listwa przypodłogowa, kwiatek doniczkowy, łapcie.
Najbardziej lubi tarmosić za wszelkiego rodzaju sznurki przy kapturach/ściągaczach oraz sznurówki.:cool3:
Zobaczymy na jakie pomysły jeszcze wpadnie, bo jeszcze trochę będzie młody i cały czas buszuje...:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...