Jump to content
Dogomania

SHIH - TZU (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Guest maijka

Recommended Posts

Aniimieszkali w bloku na 4 piętrze,co na to sasiedzi to wolę jednak niewiedzieć :evil: mogę się jedynie domyślać,znam te osoby z sąsiedztwa(raczej znałam )bo gdzieś "na szczęscie" się wyprowadzili :D ,ale szkoda psa było,napewno ludzie nie byli źle na psa tylko na "odpowiedzialnych właścicieli" za niego....

Carotinateż chętnie bym zobaczyła fotki tej psinki w butkach,bo zazwyczaj na dworze nie widać takich elegancji :lol: ,pokaż nam co masz fajnego z fotek :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

co tak cicho się porobiło na naszym topicu 8) ? wszystkich świąteczna gorączka już dopadła, czy co... A właśnie, prezenty dla pieśków już kupione? ja ide jutro :P Moje poprostu uwielbiają dostawć prezenty, co roku biegają pod choinką i pchają mordki do paczek :lol: a jak już dostaną te zabawki, to cieszą się jak małe dzieci :lol: :D (aż dochodzi do zabierania sobie wzajemnie i pierwszej "bitwy" 8) :wink: )

Jeżeli chodzi o fotki, to mam ich nawet sporo, ale wszystkie normalne, a skan kiepsko wychodzi, ale być może już niedługo dorobie się swojej osobistej :wink: cyfrówki (gdzie ten mikołaj...? :P 8) ) to będe pstrykać i pstrykać :wink:

za to wstawiam zdjęcie mojej rekonwalescentki 8) , która odpoczywa po operacji, którą miała niedawno :roll: (oczywiście na swoim ulubionym miejscu :wink: )

93854749735.jpg

sorry jeżeli fotka za duża... :oops:

Link to comment
Share on other sites

Witam cieplutko z samego rana Carotina ,już myślałam,że zapomniałyście o tym topicu :D ,fotki nie mogę oglądnąć bo w pracy mam "trupa" a nie kompa :D ,niestety większość fotek nie idzie obejrzeć,dopiero w domu sobie spokojnie pooglądam,żałuję bardzo buuuu :( :( :( :( a co się stało twojemu psu??bo chyba nie jestem w temacie :-? :wink: ,oczywiście mam nadzieję,że Twój mikołaj nie ma Alzchaimera i prezent poda przez Gwiazdkę :wink: :D ,poczekaj :P cierpliwie...

Link to comment
Share on other sites

a poza tym to będą pierwsze Święta naszego psa,już widzę jak ubiorę choinkę i będą go kusiły bombki na dole :lol: ,narazie nie kupiliśmy mu nic,dopiero jutro idziemy do sklepu zoo....pewnie trafi na jakąś zabawkę gumową "piszczałkę" :lol: a co niech ma :D

Link to comment
Share on other sites

no bombki to będą go pewnie kusiły bardzo, wiem jak moje na to regują :lol: a zresztą shih-tzu są bardzo ciekawskie :lol: , one zawsze wszystko muszą wiedzieć i widzieć :wink: (wołam moją mame, a co najpierw widze... biegnie cała ferajna, potem dopiero moja mama 8) )

co do operacji, to Demi miała guzka wycinanego :roll: Naszczęście, to był tylko "kaszak" i wszystko jest jak najbardziej ok :) szwy ma już zdjęte, nawet dzielna była :wink: A co najśmieszniejsze wydaje się, jakby odmłodniała po tej operacji, momentami szaleje jakby miała roczek :lol:

Link to comment
Share on other sites

Carotina sunia jest śliczna;-)ma bardziej włos zadbany niż ja :lol: ,poprostu wymiękam....jak ma na imię??ile ona ma lat,że piszesz,że szaleje jakby miała roczek????no ale misss piękności,nic dodać nic ująć... :wink: ,gratuluję psiaka.To będą pierwsze święta naszego psa,kupiliśmy mu zabawkę "piszczącą"....a co niech szaleje,i tak kradnie małej zabawki z pokoju i zanosi sobie do kosza :evilbat: ,poza tym tak jak piszesz jest strasznie ciekawski,rano jak wstaję do pracy to drepta za mną po całym domu,jak idę się myć to włazi po takim koszu i półce :evil: na wannę i siedzi wariat na wannie i się gapi jak się myję... :oops: :wink: :lol: ,poza tym chomika chce zjeść,(ostatnio wyciągaliśmu mu z pyska chomika głowę),ale za to papuga go nie rusza,tylko,że papuga gwiżdże tak samo jak ja i czasem jak zagwiżdże to Jędrek wali na oślep do kuchni bo chyba myśli,że to ja go wołam :evilbat: ,wklej jakieś fotki to nacieszę oko na święta;-)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuje za miłe słowa :) Demi ma faktycznie ładne włoski, przyznam się nawet, że nie trzeba się jakoś szczególnie namęczyć żeby tak wyglądała, ona ma poprostu świetny gatunek włosa, prosty i jedwabisty. Co prawda włoski całkiem do ziemi nie są, ale to tylko dlatego, że nigdy nie była papilotowana...

Co do wieku, to ma w tej chwili już siedem lat. W wakacje zadebiutuje na wystawie jako weteranka :)

Biedny chomiczek 8) , pociesze cię, że mój kogut też ma takie ciągoty 8) , tyle że do świnki morskiej :wink:

A co mi tam, moge powstawiać kilka starych fotek :wink:

Demi, zdjęcie zrobione w ostatnie wakacje

46265227111.jpg

a tu kolejne zdjęcie z łosiem, moje ulubione :) (nawet jest gdzieś już na dogo... :wink: )

51622427111.jpg

i jeszcze raz Demiśka :)

9.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Carotina zapomniałam dodać,że znowu jestem w pracy i jak zwykle fotek nie widzę :evil:(na tym kompie tylko się pisze i to raczej bez przecinków żeby się nie zawiesił :lol: ) ,tylko jedną fotkę Demi resztę znowu w domu jak się przemycę do kompa...włos jej aż się błyszczy,tak jak była sobie kiedyś pewna piosenka"...ona jest jak jedwab..." :lol: ,a tak serio jest naprawdę bardzo ładnym przedstwicielem tej rasy,tylko pogratulować właścicielowi :lol: ,ja dzisiaj swojego muszę wykąpać,żeby na jutro był elegnacki i pachnący;-),w domku też napiszę życzenia dla Was,narazie praca wzywa,to pa i pozdrawiam cieplutko,kiedy wystawa w katowicach>??i czy będziecie na niej?

Link to comment
Share on other sites

witam cieplutko-50 kg. więcej ważę :evilbat: ,poza tym pytam gdzie są kobiety które tu bywają??czy wszystkie dalej świętują???ok,bo ja mam znowu pytanie a propos tych "papilotów",co mają papiloty do długości włosa :lol: ????jak ię ktoś nie zna to tak jest???myślę,że znowu się ktoś uśmieje ze mnie ale najzwyczajniej w świecie niewiem.... a Demi jest naprawdę super :eek2: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!pozdrawiam też wszystkie futerka-dla nich uścisk łapy;-) :Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

ja tam już po 8) , ale reszta chyba wykorzystuje święta do ostatniej minutki, no i dobrze :P ...

co do papilotów, to są to specjalne folie, w które zawija się włos, aby się nie wycierał, i tym samym rósł :) zresztą co tu będe dużo pisać, poprostu wkleje zdjęcie... :wink: niestety nie znalazłam shih-tzu, ale i tak wiadomo o co chodzi :)

a3.JPG

a6.JPG

a7.JPG

a10.JPG

Link to comment
Share on other sites

:megagrin: no pięknie;-),ciekawe jak by mi przyszło założyć psu takie papiloty jak by to wyglądało i czy wogóle byłoby podobne do psa :oops: :wink: ,trzeba się nieźle natrudzić,mieć kupę cierpliwości i mieć super cierpliwego psa :lol: ,napewno są potem efekty,ale niewiem czy byłbym skołnna do robienia takiego czegoś....

właśnie jestem po kąpieli mojego psa i tak na mokro to "posturą" przypomina mi chyba yorka :-? :wink:

Link to comment
Share on other sites

spokojnie podrośnie i już nie będzie "yorczek" :wink: :) ...

co do papilotów, to faktycznie troszke trzeba się pomęczyć :roll: , a z efektami róznie niestety :-? (naszczęście zazwyczaj super :D ) przykładowo, gdy jescze cd, był w klasie młodzieży(liczyliśmy ze zgryz w końcu jako cęgowy zostanie uznany :roll: ...) włosy praktycznie po ziemi ciągał :) , naprawde efekt był super :D , papiloty miał robione przez jakieś 6 miesięcy... za to kogut, poprostu katastrofa :( , papliotowany praktycznie non-stop przez prawie trzy lata i efekt taki sobie :-? ... jedynie przód zarósł, przy kufie, a reszta bardzo słabo... niestety, teraz zaczeliśmy go poprostu podpinać, może będzie korzystniej :roll:

Link to comment
Share on other sites

:-? żałuję,że tak późno trafiłam na to forum,dużo idzie się tu nauczyć i wogóle poczytać o futerkach;-),gdybym odpowiednio wcześniej trafiła tutaj napewno miałabym psa z jakiejś hodowli i kto wie może nawet brałabym udział w wystawach????,zawsze można mieć drugiego psa....i trzeciego.... :evilbat: ...ale to narazie dlaeka przyszłość :-? trzeba czekać na poprawę "finansów",bo wszystko opiera się o "kesz" :lol: ,póki co Carotina mogę nawet 20 razy oglądać twoje fotki(czyt. psów;-)),i chcę jeszcze.... :wink: ,miłego dnia życzę,ja mam urlop i siedzę w domku;-)

Link to comment
Share on other sites

shihtziaka napewno prędzej czy później kupisz następnego, bo jak wcześniej razem z Anii cytowałyśmy shih-tzu są jak.... :wink: 8) :D

a tak wogule jaka jest u Ciebie pogoda? bo u mnie fatalnie :-? , deszcz cały czas leje, nasze spacerki to istny koszmar :evilbat: :wink:

chciałabym, żeby w końcu ten śnieg spadł :D , zwłaszcza że moje piechy go poprostu uwielbiają, ze spacerów jak baławny wracają, całe zaśnieżone i szczęśliwe :P

Link to comment
Share on other sites

u mnie taka mżawka od rana,ponuro i smutno na dworze,aż się niechce wychodzić na dwór :-? ,mój też jak był śnieg to hasał sobie fajniutko,skakał po śniegu jak kangur :lol: ,też chciałabym trochę śniegu jak ma być zima to niech wkońcu jest,zresztą ostatnio pogoda wogóle nie odpowiada porze roku.Zrobię małemu parę fotek to wkleję tutaj.Ile ty masz tych piesków,czy ja dobrze policzyłam 3 sztuki??zazdroszczę na maksa.. :lol: ,ten mój to jakiś mały dominatorek,jak mu mówię żeby wyszedł z pokoju to wyjdzie owszem,ale za to potem mści się na swoim kocyku-szczeka i warczy :evilbat: ,wystarczy tylko mu się pokazać i zaraz potulny jak baranek,chyba nie lubi sam zostawać np. jak wszyscy są w pokoju obok :lol: ,ale jak coś jemy i on jest koło nas to normlanie szok,skacze do góy jak piłka byle tylko zobaczyć i dostać to co jest na stole i jak są goście to nie którym może się to nie spodobać,więc czasem musimy go trochę 'przytemperować" co mu się bardzo nie podoba...mam nadzieję,że mu to minie z czasem. Carotina czy ty też swoim psiakom obcinasz włosy między palcami(pazurkami)??co ile też wyrywa im się włosy z uszu??

Link to comment
Share on other sites

tak mam 3 shihtziaczki, jak dobrze pójdzie, to niedługo będą 4 :wink:

co do włosków pomiędzy opuszkami, to faktycznie lepiej wycinać, tak jest schludniej :wink: :P

jeżeli chodzi natomiast o włosy w uszach, to u mnie nie ma na to reguły, poprostu trzeba sprawdzać i w miare potrzeb... 8) przyznam się, że my tego nie robimy sami :P , zawsze przy okazji prosimy naszego weta, on to robi sprawniej, szybko i porządnie :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

zgadza się,to moja córka :lol: ,ten kosz to łóżko Jerrka,stoi bokiem tak jak teraz i kocyk ma w środku,tylko nie zawsze ten kocyk tam jest bo on się wywala na pleckach na samej wiklinie... :lol: wkleję fotkę,mam gdzieś zbliżenie jak wygoliłam mu włosy między oczami tylko muszę zmienić wielkość fotki.

Tego 4 to zostawiasz od siebie z miotu czy od kogoś??jak one się między sobą dogadują???teraz masz "chyba" 2 facetów i jedną kobietkę a nowy nabytek to jakiej będzie płci???wogóle to jak możesz to zamieść fotki tych kawalerów też :lol: ,mój od wigili nauczył się sam wchodzić po schodach,wcześniej potrzebował "transportu",a w wigilię rano widział,że coś się szykuje w kuchni,że jakoś inaczej pachnie...i po wyjściu rano na dwór,żeby sobie siknąć zaraz zrobiłw tył zwrot i ....sam wszedł na 1 piętro...czyli jak chce to potrafi :wink: :lol: od tej pory śmiga już sam.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny hej hej

Worcilam po swietach. Lump niestety wpadl w parodniowa depresje, ze go zabralam od panic mamci :roll: :evilbat:

Nie moge sie nad nim uzalac...

Carotina i Ania cudne fotki!!!

Carotina tez lubisz bichonki, swietne sa przy tej choince?! Mnie ta rasa zahcwyca, el znowu trudna w pielegnacji :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...