Jump to content
Dogomania

Głupia suka się puściła,teraz trzeba to"uspać". DWA SZCZENIAKI,BĘDĄ MAŁE,SUŃKA BIAŁA


Greven

Recommended Posts

Wczoraj pojechałam zaszczepić Dziewczynki z tego wątku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/creyzolskie-coolowe-czaderskie-sunki-miniaturki-ala-jack-russel-terrier-124703"]Creyzolskie, coolowe, czaderskie - suńki miniaturki a'la jack russel terrier [/URL] i wróciłam do domu z czterema psami, zamiast dwóch. A było to tak...

Do gabinetu wpada tleniona blondi z kolczykiem w nosie, w kartonie dwie kluseczki. Przyszła "uspać". Szczęka mi opadła, bo to nie był ślepy miot - to były dwumiesięczne szczeniaki!! Jak to, pytam - chore są, czy co? Okazuje się, że głupia suka uciekła na spacerze, puściła się (no comments), siedem szczeniaków udało się rozdać, a tych dwóch nikt nie chce. Pani oczywiście wolałaby ich nie "uspać", ale co ma robić - pracuje za granicą, wkrótce znów wyjeżdża, a tu [B]problem[/B] w domu.

Nóż mnie się w kieszeni otworzył :mad: I chyba nie tylko mnie, bo nawet weterynarz (którego bym nie podejrzewała o tak emocjonalny stosunek do zwierząt) po paniusi pojechał. Stanęło na tym, że ja biorę szczeniaki, a ona w grudniu sterylizuje sukę. No oby, oby.

Kluseczki to chłopiec (brązowy) i dziewczynka (biała). Matka jest - wg słów pańci - rasowa, kupiona w jakiejś hodowli (?), pani nie pamięta co za rasa :roll: ale "z tych myśliwskich". Podobno taka do kolan, może foksterier? Ojciec szczeniaków nie znany. Kluski zostały zaszczepione i odpchlone, bo pchły to dosłownie z nich spadały, tłuste i napite. Pani zapewniała, że "od czwartku odpchlewa, ale to suka zaraziła się od tego psa". Nic już więcej nie napiszę, bo tylko się wkurzam, jak sobie przypominam jej głupawe ćwierkanie :mad:

[IMG]http://i434.photobucket.com/albums/qq61/corkatanga/IMG_9748_.jpg[/IMG]

[IMG]http://i434.photobucket.com/albums/qq61/corkatanga/IMG_9755_.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Swoje konie do tej pory trzymałam w hotelu, udało mi sie miec gospodarstwo i w niedługim czasie przeprowadzamy sie tam. Mam już dobermana (dorosły wzięty ze schroniska) ale dodatkowa szukam psiaka który bedzie niewielkiego wzrostu. Jako kumpla dla dobka. Bedzie miał kupe swobody, spanie w stajni lub ogrzewanej siodlarni. Do towarzystwa dwa koty. Więcej ewentualnych szczegułów na pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cloud'][B]Swoje[/B] [B]konie[/B] [B]do tej pory trzymałam w hotelu[/B], [B]udało mi sie miec gospodarstwo[/B] i w niedługim czasie przeprowadzamy sie tam. Mam już [B]dobermana (dorosły wzięty ze schroniska)[/B] ale dodatkowa szukam psiaka który bedzie niewielkiego wzrostu. Jako kumpla dla dobka. Bedzie miał kupe swobody, spanie w stajni lub ogrzewanej siodlarni. Do [B]towarzystwa[/B] dwa [B]koty[/B]. Więcej ewentualnych szczegułów na pw.[/quote]

Założyłam sobie nowe konto?:evil_lol:

[B]Grev[/B], będzie druga ksenka, tyle ze na śląsku.
[B]Cloud[/B], a konia nie chcesz :razz:

Podnoszę niuńki ;)

Link to comment
Share on other sites

he koni mam dwa i narazie powstrzymam się z większą ilością.
Ale docelowo myśle o wielkim zimnokrwistym miśku. Takiem największym jakiego spotkam ;)
A o psiaku myśle poważnie, tylko z tym transportem to prosze pomóc wymyśleć:razz: Nawet nie mam czasu poszukać czegoś chocby tu na forum. Wieczorkiem tylko chwilka jest żeby zajrzeć.

Link to comment
Share on other sites

Sa też "zimne" do adopcji, no ale jeśli nie myślisz narazie to nie namawiam.
Jeśli chodzi o transport to trzebaby przelecieć wątek transportowy, no ale najpierw dogadać się z Grev ;)
O ile się orientuję, ona ma skrzynkę PW zapchaną. Mozesz napisać do niej na meila lub do mnie na PW.

Link to comment
Share on other sites

Ale co jeszcze mam pisać na pw? Publicznie wyraziłam ochotę wzięcia psiaka. Od siebie oferuje ciepły, kochający, pełny opieki dom. Nie jestem kolekcjonerem zwierząt, nie zależy mi na ich gromadzeniu ale jak mam miejsce i mozliwości to psiak nie bedzie u mnie miał krzywdy.

jeśli są jakies pytania to proszę o nie. Bo nie wiem co moge jeszcze napisać.

Link to comment
Share on other sites

Mysza, jedna sunia (ta biała) ma juz domek. Drugą pewnie weźmie Cloud :)

Cloud, nie wiem co chcesz pisać na PW, ale mówiłaś ze napiszesz Grev, więc ja znająć zycie (zapchana skrzynka Grev) zaproponowałam swoją ;)

Dogadaj się z Sandrą i szukajmy transportu dla maluszka:loveu:

Tel 502-309-385

Link to comment
Share on other sites

Biało czarna w typie JRT ma dom. Ta biała z połową główki w brązie nadal jest u mnie. Brązowy jest piesek ;) Czarno biała Łasica w typie JRT to dziewczynka i też jest jeszcze u mnie. Chciałam rozjaśnić sytuację, ale chyba zrobiłam to mało przejrzyście, przepraszam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Greven']Biało czarna w typie JRT ma dom. Ta biała z połową główki w brązie nadal jest u mnie. Brązowy jest piesek ;) Czarno biała Łasica w typie JRT to dziewczynka i też jest jeszcze u mnie. Chciałam rozjaśnić sytuację, ale chyba zrobiłam to mało przejrzyście, przepraszam ;)[/quote]

Bardzo, nic nie wiem, piłaś czy jak? Pewnie tak przemarzłaś jeżdząc bez szyby, że trzeba było się rozgrzać:evil_lol:
Kurczę, a niedaleko mnie śpi pod gołym niebem psiak, zgubiony chyba, ma obroże, nie mogę go od wczoraj złapać, gryzie i ucieka:-( Koszmar

Link to comment
Share on other sites

Czy jakaś suńka szuka jeszcze domu?
Rodzina mojej cioci jest zainteresowana adopcją.
Oczywiście wiedzą że warunkiem jest sterylizacja.
Jeśli sunia szuka domu to podam dokładniejsze informacje o tej rodzinie na PW lub gg. Aha i czy możliwa będzie wizyta przed adopcyjna? Żeby Pani lepiej poznała ta rodzine a rodzina pieska. :)

Link to comment
Share on other sites

Tak, jest suczka w typie JRT, wstawiałam ją na Twój wątek "poszukiwawczy". Jeśli podoba się cioci, to podaj jej mój nr 502 309 385, może zadzwonić jutro.

Cloud, a Ty do mnie zadzwonisz? ;) Bo piesek czeka. Słodziaczek.

[quote name='mysza 1']Bardzo, nic nie wiem, piłaś czy jak? Pewnie tak przemarzłaś jeżdząc bez szyby, że trzeba było się rozgrzać(...)[/quote]
Ha ha ha :evil: Specjalnie dla myszy wyjaśnienie nr 2.
Jednej suczki nie ma na 100%, bo jest w adopcji. Jeden piesek jest na 80%, ponieważ wyrażono chęć jego adopcji. Dwie suczki na 0% nie są gdzie indziej, niż u mnie. Ha!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Coś Ty taka agresywna, typowe po alkoholu[/quote]
Rozszyfrowałaś mnie :evil_lol: A kto dawał Walusiowi desperados, no kto??


[quote name='cloud']jejku, jak ja nie mam czasu. Praca, dokończenie stajni, niedługo przeprowadzka. W sobote sie odezwe, w weekendy troche luźniej mam.[/quote]
Dzwoń 502 309 385, rudy szorściaczek nadal jest u mnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...