Jump to content
Dogomania

Kika- złoty diament


BobowitaMW

Recommended Posts

[quote name='Lucky.']Witamy się po długiej nieobecności :loveu:
I co z tym spacerkiem ? :lol::evil_lol:[/quote]
Witamy! :) :multi: :loveu:
Spacerek chyba nie wypali. :shake: Ale lada moment wakacje, a wtedy nie ma bata - spotkanko na 1000000000000000%. :loveu: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Magda&Bloom']zgadzam się - pogoda do bani,

w taką pogodę to ja jestem mega szczęśliwa że Bloom łysy :evil_lol:

jak tam slalom?

pozdrawiam :p[/quote]
A slalom idzie nam coraz lepiej. :loveu: Na dzień dzisiejszy jest to tunel o szerokości 15cm. :cool3: :multi: :loveu: Teraz (w wakacje) będę miała więcej czasu i jestem pewna, że najpóźniej we wrześniu slalom będzie wyćwiczony. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda&Bloom'][FONT=Arial]Metoda tunelowa uczy psa skakania a z głową w górze pies nie może dobrze robić slalomu. Lepszą technikę ma pies, który trzyma głowę niżej. [/FONT]


[/quote]

Mój pies był uczony metodą tunelową i raczej nie trzyma głowy w górze :cool3:

Link to comment
Share on other sites

to akurat słowa Grega Derreta (z seminarium w Dublinie), potwierdzają pracę metodą tunelową mojego psa i nie tylko mojego :p. Możliwe, że to zależy od psa, u mnie np. w trakcie biegania w tunelu było okej problem pojawił się kiedy slalom był już na prostych.

Pozdrawiam ;) [CENTER][CENTER][B][FONT=Arial]
[/FONT][/B][/CENTER][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Ja nie wiem do którego klubu mam w końcu iść, bo na Psiej Farmie nie muszę iść na kurs dzięki Marysi :diabloti: I wyjdzie tak jakby taniej .
Ale nie wiem, jeszcze pomyślę, muszę jeszcze pomyśleć, bo zastanawiam się czy nie pojechać na obóz z Rudą to bym musiała zbierać kasę na klatkę, smaki i te inne :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...