Jump to content
Dogomania

Kika- złoty diament


BobowitaMW

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[url=http://www.youtube.com/watch?v=b4W1_IopwOA]YouTube - 8, skok przez ręce i nogi, okrazanie[/url]

Świeżutki, dziś kręcony. :cool3:
Pierwszy filmik z ośmiu, obrazujących wszystkie Kikowe sztuczki. :)

[SIZE=1]Wicie, muszę rozładować aparat, aby na zawody jechać z pełną baterią. :cool3:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akira']Fajny filmik :)[/quote]
Dzięki! :)

[quote name='Izuuus']Świetny filmik. ;)
Zdolniacha z Kiki :loveu:[/quote]
Dzięki! :)

Kika jest bardzo wolna. Na dzień dzisiejszy robi slalom tunelowo o szerokości 18cm. :cool3: Wczoraj było ok. 24!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fuksowata']Swietne, ale ja to wszystko widzialam na zywo!!!!! A tak ogolnie to Ci powiem, ze Kika wspaniale pracuje w domu![/quote]
Dzięki! :oops: W domku lepiej się skupia - także na zabawkach. Wiadomo, nie ma tylu zapachów. :evil_lol: Ale jak się rozkręci, to na dworze też nie jest źle. :)
A dzisiaj, to jej się akurat nie chciało szybko pracować... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dynamique']Kika świetnie macha non stop tym ogonkiem :loveu::loveu::loveu:
A sztuczki pierwsza klasa !:cool3:[/quote]
Dzięki! :)

Ja to się cieszę, że ona ma kopiowany ogon. Strach pomyśleć co by się działo gdyby tak długim ogonem bez przerwy machała. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BobowitaMW']No to jeszcze jedne filmik :)
[URL="http://www.youtube.com/watch?v=eZ1B0foXj34"]YouTube - lapkowe sztuczki[/URL]

Tym razem sztuczki łapkowe. :)[/quote]

Świetnie ! Prawie jak Border. Ten spanielowy szał :diabloti: Kika się rozkręca :cool3: Zanim się nie obejrze to Kika będzie już biegać w A3 :lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dynamique']Świetnie ! Prawie jak Border. Ten spanielowy szał :diabloti: Kika się rozkręca :cool3: Zanim się nie obejrze to Kika będzie już biegać w A3 :lol::evil_lol:[/quote]
Danke. :)
Kika odkąd pamiętam kocha pracować łapkami, także te sztuczki należą do jej ulubionych. :cool3:

Co mi się tu śmieje? Jak dobrze pójdzie, w A2 będziemy na pewno. :razz: A3? Jeśli pozwoli zdrowie... W końcu Kika ma już 3 lata!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dynamique']No już nie przesadzaj... to nie dużo ! :cool3: Wszystko jeszcze przed wami :loveu:[/quote]
No ale wiesz, za rok będziemy w A1, powiedzmy, że za 2-3 lata będziemy w A2 (jak dobrze pójdzie!!). To daje nam sześcioletnią Kikę + moją maturę + wyjazd na studia. :eviltong: Także nie wiem jak to będzie. :)

Ale wielkie dzięki za wiarę w nas!!! :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fuksowata']Od razu mowie jak bylo , zanim Gosia siadzie do kompa, I zacznie narzekac, Kika biegla wspaniale!!!!!!! szczegolnie w jumpingu druzynowym , ktory przez Fuksa czyli mnie schrzanilysmy, ogolnie Kika spisala sie na medal, i Gosia tez!!!!! :loveu:[/quote]
Ha ha ha. :lol:

To ja mam trochę inne zdanie.

Przebieg pierwszy: Kika biegła świetnie! Po tunelu uzyskała prędkość światła, niestety ja jestem do d... i za późno ją zawołałam na hopce (będzie widać na filmiku), a potem też coś zawaliłam, bo Kika ominęła druga hopkę (inna sprawa, ze strasznie cały czas odbijała do sekretariatu toru...). TO by nam dawało 10 pkt karnych, ale ja sierota zawołałam Kikę PRZEZ HOPKĘ, więc skoczyła ją pod prąd... A to już DIS. :roll: Jestem żałosna. Muszę zacząć pracować nad refleksem i zorientowaniem na torze. Jedyne co mam na swoje usprawiedliwienie, to fakt, że szybkiego psa mam od miesiąca i jeszcze nie umiem z takim biegać. ;)

Drugi przebieg: Kika biegłab. ładnym tempem! :multi: :loveu: Ze swojego handlingu też jestem zadowolona - pobiegłam dokładnie jak zaplanowałam. Tylko... tunel był obsikany i Kika nie chciała do niego wejść... Weszła dopiero za 3cim razem = 10pkt karnych. :roll:

Bieg drużynowy - to było crazy! Zabawa przednia, tempo super, tor zakręcony, prawie wpadłam na hopkę. :lol: Jedno ominięcie hopki = 5pkt karnych dla drużyny. :cool3: (Fuks, zarobił dla nas 100! :mad: :eviltong:).

Generalnie było EXTRA!!! Ja chcę jeszcze! :loveu: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BobowitaMW']Ha ha ha. :lol:

To ja mam trochę inne zdanie.

Przebieg pierwszy: Kika biegła świetnie! Po tunelu uzyskała prędkość światła, niestety ja jestem do d... i za późno ją zawołałam na hopce (będzie widać na filmiku), a potem też coś zawaliłam, bo Kika ominęła druga hopkę (inna sprawa, ze strasznie cały czas odbijała do sekretariatu toru...). TO by nam dawało 10 pkt karnych, ale ja sierota zawołałam Kikę PRZEZ HOPKĘ, więc skoczyła ją pod prąd... A to już DIS. :roll: Jestem żałosna. Muszę zacząć pracować nad refleksem i zorientowaniem na torze. Jedyne co mam na swoje usprawiedliwienie, to fakt, że szybkiego psa mam od miesiąca i jeszcze nie umiem z takim biegać. ;)

Drugi przebieg: Kika biegłab. ładnym tempem! :multi: :loveu: Ze swojego handlingu też jestem zadowolona - pobiegłam dokładnie jak zaplanowałam. Tylko... tunel był obsikany i Kika nie chciała do niego wejść... Weszła dopiero za 3cim razem = 10pkt karnych. :roll:

Bieg drużynowy - to było crazy! Zabawa przednia, tempo super, tor zakręcony, prawie wpadłam na hopkę. :lol: Jedno ominięcie hopki = 5pkt karnych dla drużyny. :cool3: (Fuks, zarobił dla nas 100! :mad: :eviltong:).

Generalnie było EXTRA!!! Ja chcę jeszcze! :loveu: :multi:[/quote]


eeeee tam 100 punktow karnych to co to jest :P praktycznie nic :) nie moja wina , ze chlopak skoczyl pod prad :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka & Figo']Gratulujemy, Kika naprawdę pędzi jak szalona! :loveu:

Figo zatrzymał sie przy tunelu (na szczęście tuż po wyjściu) i zaczął wąchać podczas pierwszego przebiegu, też musiał być obsikany :shake:[/quote]
Dzięki. :) :loveu: Teraz tylko muszę nauczyć się biegać z taką torpedą! :lol: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fuksowata'] nie moja wina , ze chlopak skoczyl pod prad :evil_lol:[/quote]
Moja droga, to, ze pies skacze pod prąd wynika w 99% przypadków z winy przewodnika, a w 1% z nieznajomości przeszkód przez psa. :eviltong:
Ale lepiej mieć disa w drużynowym niż indywidualnym. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BobowitaMW']Moja droga, to, ze pies skacze pod prąd wynika w 99% przypadków z winy przewodnika, a w 1% z nieznajomości przeszkód przez psa. :eviltong:
Ale lepiej mieć disa w drużynowym niż indywidualnym. ;)[/quote]

to moj pies miesci sie w tym jednym procencie :D:D:D :evil_lol: a tak serio wbaczcie, ze zawalilam! tak to moze i na pudle bysmy stali

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fuksowata']to moj pies miesci sie w tym jednym procencie :D:D:D :evil_lol: a tak serio wbaczcie, ze zawalilam! tak to moze i na pudle bysmy stali[/quote]
Ależ my się nie gniewamy! Przecież chodziło o dobra zabawę, a nie zgarnianie nagród. :) A zabawa była przednia! :loveu:

[quote name='Izuuus']No no gratulację. Następnym razem już będzie super! Widać Kika sobie świetnie radzi także przed Wami same sukcesy. :cool3:

Mizianko dla torpedy :loveu:[/quote]
Dzięki za miłe słowa. :)

Mizianki przekażę. :) :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...