Jump to content
Dogomania

Warszawa - szczeniaczek 2 m-ce ma już dom!


kelko

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kelko']Czekam na dodatkowe informacje o piesku, powinnam coś wiedzieć dzisiaj.[/quote]

Ok super, ja powklejam linki na wątek suni którą adoptowałam, prosiłam aby dziewczyny jeżeli maja znajomych w Warszawie to spróbowały znaleźć DT dla szczeniaka może się uda.;)

Link to comment
Share on other sites

Niewiele tych wiadomości.
Ale ta pani też tylko pośredniczy, nie zna pieska osobiście.
Czyli tak: piesek jest pieskiem (=rodzaju męskiego), nie wyrośnie duży (a przynajmniej nie zapowiada się).
Jest u tych państwa z Siennicy od 2-3 tygodni, najpierw myśleli, że komuś zginął, ale nikt się nie zgłaszał.
Piesek nie może u nich zostać, może jeszcze tydzień-dwa zatrzymają, a potem może być różnie. U wet nie byli i raczej nie pójdą.
Szczerze mówiąc wg mnie przydałby się DT... Wiem, że o to strasznie trudno...

Link to comment
Share on other sites

Właśnie odebrałam wiadomość. Podobno odzywali się jacyś ludzie z Poznania, ale jak się dowiedzieli, że piesek jest w okolicach Warszawy, to zrezygnowali.
Napisałam do tej pani, że jeśli ludzie sprawiali wrażenie sensownych, to może warto zapisać telefony? Może udałoby się zorganizować transport maluchowi siłami forum? (ja niestety niezmotoryzowana i nieczasowa zupełnie :shake:)
Jak sądzicie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...