Jump to content
Dogomania

karola8

Members
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

karola8's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Śliczny staruszek! ;) Trzymam kciuki za [B]Okiego!!![/B] :multi:
 2. Hej :roll: Dopiero się dowiedziałam, z nk Zobaczyłam w "ostatnio dodane zdjęcia" żółty prostokąt i nawet bym nie zwróciła uwagi gdyby nie napis "Rzeźnik przyjeżdża w poniedziałek" W ogóle nie wiedziałam o Siwym! :crazyeye: Ile teraz jest pieniędzy, ile brakuje? I tak już sporo jest A po jaką no wiadomo temu człowiekowi jeszcze grzywa i ogon?! Doprowadził konia do strasznego stANu i to co w nim pozornie najpiękniejsze odbierać?! Najpiękniejsze będzie jeśli Siwy dostanie od nas nową szansę... Ja niestety nie mam jak pomóc chociaż tak bardzo bym chciała :placz: Kasy ostatnio u mnie nie ma zbytnio...
 3. karola8

  Greyhound

  Cześć. Przeczytałam bardzo ciekawą książkę w której było trochę o psach greyhoundach. W jakich warunkach trzyma się takie psy i czy naprawdę nie wolno im siadać? Odpowiedzcie.
 4. Hmm... Zwierzę to odpowiedzialność. Jak je sobie ułożysz, takie zwierzę masz. PRAWIE KAŻDA agresja u zwierzęcia bierze się od ludzi. Zdarzają się oczywiście choroby itp. ale... sama nie wiem co myśleć o tej sprawie :crazyeye:
 5. To naprawdę ważna wiadomość. Uważajcie ! Tak jak pisze autorka tematu : * Nie zostawiajcie psów przywiązanych do sklepów * Nie spuszczajcie ich ze smyczy * Nie spuszczajcie ich w ogóle z oka * Nie trzymajcie na podwórku Pamiętajcie złodziej może być każdym przechodniem którego byście o to nie podejrzewali! P. Basiu, pozwalam sobie skopiować ten tekst i wrzucić go na forum MIAU w dziale Zwierzyniec Ogólny Pozdrawiam ;)
 6. Moim zdaniem każdy pies powinien chodzić na smyczy, czy nowofundland, czy mały york, każdy może swym szczekaniem przestraszyć innych, zdenerwować innego psa... Nie mam psa, zamierzam mieć ale dopiero za jakiś czas :eviltong: ale uważam że powinno się smyczy używać. Jak jej kiedyś pies zwieje, albo nie będzie mogła upilnować to może się zmieni.
 7. Tak, lepiej żeby nie miała rui podczas sterylizacji. Jeśli przestała już karmić, można ją wysterylizować :eviltong: wet powie na ile godzin przed zabiegiem kotka nie może już jeść i pić. Pozdrowienia dla kotki. :loveu:
 8. Hej :) Wiem że jest do kupienia w sieci Tesco książka 100 psich sztuczek czy coś w tym stylu. Co interesuje Cię dokładnie: posłuszeństwo, czy takie typu podaj łapę, aport przynieś kapcie itp ?
 9. Hej :) Wiem że jest do kupienia w sieci Tesco książka 100 psich sztuczek czy coś w tym stylu. Co interesuje Cię dokładnie: posłuszeństwo, czy takie typu podaj łapę, aport przynieś kapcie itp ?
 10. Hej :) Jestem nowa na tym forum ;) Myślę że taki wątek to fajny pomysł :D Każdy będzie wiedział jakiego typu jest pies. Zaraz napiszę już o jednej rasie. Jest to jedna z moich ulubionych ras ;) Labrador Retriever Wygląd: Jako dorosły pies osiąga sporą wielkość, jest to wodołaz, niektóre z tych psów mają coś w rodzaju błony między palcami. Istnieją trzy maści tej rasy: biszkoptowe, czekoladowe i czarne (wyprowadźcie innych z błędu jeśli istnieją też plamiaste ale nic o tym nie słyszałam Charakter: łagodne, towarzyskie, zrównoważone, łatwo nad nimi zapanować, polecane dla dzieci, łatwe to wytresowania i ułożenia. Jest miły, wierny i oddany. Koszt takiego psa to mniej więcej. od 550 do 1*00 bez rodowodu i mniej więcej od 1200 to **** z rodowodem. Labradory to naprawdę wspaniałe pieski, trzeba jednak liczyć się z tym, że koszt ich utrzymania bywa spory, po osiągnięciu dorosłości są naprawdę dużymi psami i jedzą dużo. Uwielbiają wodę, nie nawidzą natomiast bycia same w domu. Jeśli masz dużo czasu, szukasz prawdziwego przyjaciela, zdolnego do aportacji, wiernego i wspaniałego towarzysza ten pies nadaje się w sam raz dla Ciebie!
×
×
 • Create New...