Jump to content
Dogomania

owczarki szkockie Collie (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Recommended Posts

Dino tez nie ma niewiadomo jakich ilosci futra,ale jego siersc nie jest rzadka,chociaz na zdjeciach wyglada jakby bylo jej duzo mniej,niz jest w rzeczywistosci.Slyszalam,ze u tricolorow siersc pozniej rosnie i pelne futro psy maja dopiero w wieku 3 lat.Zakladajac,ze to prawda to Dino dopiero teraz ma pelne "upierzenie" :) Te uszy faktycznie wszystko 'psuja',ale zaczelam juz smarowac Linomagiem i zobaczymy co z tego bedzie.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 922
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

a po co Ty szlas do szpitala ? :hmmmm:

portrecik ladny ale jako ze jestem perfekcjonistka to stwierdzam ze ma nieco za krotka i gruba kufe :roll: A przynajmniej tak to optycznie dla mnie wyglada :oops: .Mam nadzieje ze Cie ta krytyka nie urazi :oops:

a teraz wyszkrob inna rase 8).Np.akitke :fadein:

Na marginesie mowiac masz talent :great:

Mam nadzieje ze go nie zmarnujesz :motz:

Link to comment
Share on other sites

kiedy nacisniesz na "wiecej ikon"to jest po prawej stronie 6 linijka od dolu zaraz przy prawym boku 8)

Sympatyczna jak dla mnie :great:

:motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz:

Uwielbiam ja ale jest malo okazji do uzywania :roll:

:motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz::motz:

jak moglas jej nie zauwazyc ? :shock: :grins:

Rety ale nadmiar emotow dalam :hmmmm:

Rozpedzilam sie 8)

:hand: :hand: :hand:

Link to comment
Share on other sites

a po co Ty szlas do szpitala ? :hmmmm:

portrecik ladny ale jako ze jestem perfekcjonistka to stwierdzam ze ma nieco za krotka i gruba kufe :roll: A przynajmniej tak to optycznie dla mnie wyglada :oops: .Mam nadzieje ze Cie ta krytyka nie urazi :oops:

a teraz wyszkrob inna rase 8).Np.akitke :fadein:

Na marginesie mowiac masz talent :great:

Mam nadzieje ze go nie zmarnujesz :motz:

Słonko!Dzięki za Twoją opinię!Kufa wydaje mi się OK, bo rysowałam to ze zdjęcia w proporcjach 1:1.....zdjątko też robiłam sama ale nie zamieszczę bo nie ma go na żadnej stronce jeszcze.Akity raczej nie narysuję bo nie mam żadnych dobrych zdjęć......ani w gazecie ani w książce....

Ale jak masz ochotę to przyślij swojego stwora!

Tu podaję Ci mail: [email protected]

Jak będzie dobrej jakości to postaram się w wolnym czasie narysować :lol:

Klaudia!Czemu tak rzadko się odzywasz???Wiesz.....chyba wybiorę się do Rzeszowa na wystawę.Jako widz...bez psa.....więc może też byś trochę pojeździła???Spotkałybyśmy się w końcu. :lol: :lol: :lol:

Pozdrawiam!!!!

Link to comment
Share on other sites

Klaudia!Czemu tak rzadko się odzywasz???

jestem malomowna...:)

Wiesz.....chyba wybiorę się do Rzeszowa na wystawę.Jako widz...bez psa.....więc może też byś trochę pojeździła???Spotkałybyśmy się w końcu. :lol: :lol: :lol:

narazie nie mam za bardzo czasu na jezdzenie po wystawach bo jestem przed maturka... :( a poza tym nie mam z kim,gdyz jestem jedyna osoba w rodzinie,ktora ma bzika na punkcie psow....

Link to comment
Share on other sites

Stosujecie u Waszych kolakow jakies preparaty na siersc?tzn.glownie chodzi mi o preparaty,po ktorych siersc staje sie grubsza,szybciej odrasta i ogolnie jest jej wiecej...Ostatnio Dinkowi zaczela wypadac siersc,a szczegolnie podszerstek,co wydaje mi sie troche dziwne bo do wiosny jeszcze troche czasu zostalo....daje mu witaminy do jedzienia,wiec moze przyczyna jest brak apetytu?Czekam na Wasze rady....

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Klaudia!

W topicu Pielęgnacja jest temat chyba o kosmetykach J.Bernarda.

Zapytałam Nadie jakie proponuje dla collie.Jest tam wszystko dokładnie napisane(ceny, jak stosować, ile razy, jakie proporcje).

Można u niej nawet zamówić.

Miłego czytania(bo trochę tego jest....)

Pozdrawiam!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dianus czytalam ten topic,ale Ty pytalas Nadie o kosmetyki typu:jaki szampon,odzywka...Ja Dina bede kapac dopiero w marcu - kwietniu bo na razie jest za zimno,a ze nie mam nadmiaru kasy no i nie jest to pies wystawowy,to pozostane przy kosmetykach dr Seidla,ewentualnie J.P.Hery...

Poza tym chyba zle mnie zrozumialas bo chodzi mi o preparaty typu Kerabol,Laveta badz jakies inne...Stosowalas cos takiego,wiesz moze jakie sa efekty?

Link to comment
Share on other sites

Hmm.......raczej takich rzeczy nie stosowałam ale pewna hodowczyni na sierść collie poleciła mi taki preparat(tzn.tabletki)

DERMATEX, 1 tabletka/5 kg m.c. dziennie(ja daję 4 dziennie, w pudełku jest 150)

Napiszę Ci wskazania żebyś nie miała wątpliwości:

Dermatex stosowany jest u psów i szczeniąt, w celu utrzymania zdrowotności skóry, porawy jakości sierści i w okresie formowania okrywy włosowej.Preparat podaje się zwierzętom podatnym na choroby skóry i w celu przyspieszenia odrostu sierści w czasie linienia.

Dermatex jest skuteczny podczas formowania się i dojrzewania okrywy włosowej, która uzyskuje piękny połysk, staje się gęsta i sprężysta.Przy stosowaniu profilaktycznym obniżona zostaje wrażliwość skóry na alergie, zmniejsza się kruchość i łamliwość włosa, następuje regeneracja jego ubytków oraz wpływa na prawidłowy rozwój i twardość pazurów.

Tabletki według mnie bardzo dobre.Jedyna ich wada to to że są trudno dostępne.Ja kupiłam swoje na wystawie w Warszawie.

Ale poszukaj po sklepach a może znajdziesz.Ja daję jeszcze Limbie Sanal czosnkowy.Uodparnia ją na zimę.

Pozdrawiam!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...