Jump to content
Dogomania

Łódź - międzynarodowa 2-3.05.2009


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 433
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lara']Jednym uchem slyszalam finaly i zdaje sie, ze wszystko zgarnial jakis Husky z Hiszpanii :razz:[/quote]

Nie "jakiś" i nie jeden ;)
Winter Melody DOUBLE TROUBLE- BiS Juniorów
Winterfrost ANGEL OF GLORY- BiS Weteranów
Winterfrost PEGASO- BoG i II BiS
Trochę nas Hiszpanie wykosili (a w zasadzie pół Hiszpanie i pół Polacy ;)), ale że to nie po raz pierwszy, więc był czas przywyknąć przecie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy']Nie "jakiś" i nie jeden ;)
Winter Melody DOUBLE TROUBLE- BiS Juniorów
Winterfrost ANGEL OF GLORY- BiS Weteranów
Winterfrost PEGASO- BoG i II BiS
Trochę nas Hiszpanie wykosili (a w zasadzie pół Hiszpanie i pół Polacy ;)), ale że to nie po raz pierwszy, więc był czas przywyknąć przecie :evil_lol:[/quote]

Gratulacje! Ladne psy zasluguja na takie tytuly :loveu: swoja droga to niesamowite, ze najladniejsze psy polnocy rodza sie na poludniu (to przypadek czy tak sie czesto zdarza? pytam milosnikow rasy)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara']swoja droga to niesamowite, ze najladniejsze psy polnocy rodza sie na poludniu (to przypadek czy tak sie czesto zdarza? pytam milosnikow rasy)[/quote]

No, Hiszpanie od kilkunastu lat są zdecydowaną czołówką w zakresie hodowli Husky w Europie.
Nie jestem pewna skąd taka sytuacja, ale podejrzewam, że dobre rodowody, ambitni hodowcy stymulowani przez nie byle jaką konkurencję, doskonały grooming i handling robią swoje ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']Nie chodzi mi o to, ze komendy były ostre czy cóś, tyle, ze te komendy działają na psa jak łańcuch, dzięki któremu pies nie może pozorantowi wyrwać tego upragnionego rękawa:evil_lol:.[/quote]
Fizycznie zawsze może do upragnionego rękawa się wyrwać.
Ale na tym polega wspołpraca aby uswiadomić mu że tylko za ładne,kontaktowe chodzenie przy nodze może ten rękaw dostać.


To było przeslaniem tego pokazu,na to chciałem oglądającym zwrocić uwagę.
NALEŻY WSPÓŁPRACOWAĆ Z PSEM A NIE TYLKO WYMAGAĆ OD NIEGO.
Zwłaszcza w posłuszeństwie w obronie [przy pozorancie],gdzie popędy psa "grają".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='J.G']Mam pytanie i z góry bardzo serdecznie dziękuję za odpowiedz.
Jakiej rasy pies zdobył [COLOR=Red]BOG III,Grupy V-ej.[/COLOR][/quote]
BOG V gr.:
I -SH
II - basenji
III - szpic wilczy
IV - pomeranian/zwerg szpic, rudy, w obcych rękach. Myślę, że Karma będzie wiedziała najlepiej. Lub Neutralka.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=blue]Hiszpański Pies Wodny:lol:[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=blue]Pochwalę się naszym Alvaro Canis Marinus;)[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#0000ff]Zakończył Championat Polski , zdobył tytuł BOB wygrywając z pieskiem z klasy Championów.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#0000ff]Gratulacje dla właścicieli "Grivus" Małgosi i Jeremiego i Marcinka Zychowicz:multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=red]ALVARO Canis Marinus ( Grivus )[/COLOR][/SIZE]
[IMG]http://images37.fotosik.pl/114/92b6daf988be8701med.jpg[/IMG]

[SIZE=3][COLOR=#ff0000]Grivus z mamusią Tequilką[/COLOR][/SIZE]
[IMG]http://images43.fotosik.pl/118/f4c223e3b241ef6fmed.jpg[/IMG]

[SIZE=3][COLOR=red]Grivus[/COLOR][/SIZE]
[IMG]http://images50.fotosik.pl/118/d85136cafd615b02med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna Rapp'][SIZE=3][COLOR=blue]Hiszpański Pies Wodny:lol:[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=blue]Pochwalę się naszym Alvaro Canis Marinus;)[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#0000ff]Zakończył Championat Polski , zdobył tytuł BOB wygrywając z pieskiem z klasy Championów.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#0000ff]Gratulacje dla właścicieli "Grivus" Małgosi i Jeremiego i Marcinka Zychowicz:multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE]
[/quote]
Hohoho, to teraz pewnie Grivus ruszy na podbój Europy!
Gratulacje!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka_Gl']ja się o tym dowiedziałam wczoraj bo Jasna to moja koleżanka i hodowczyni mojego psa, na pewno to był wypadek losowy i super , że oddział zdecydował się na szybko pokryć koszty sedziego z zagranicy, jak dla mnie to tylko na plus oddziału !!![/quote]

Zgadza się, sędzia z Finlandii miał wypadek samochodowy trzy dni przed wystawą i w oddziale mieli raczej nerwowe chwile.

A susza to już siła wyższa. U nas w Łodzi nie padało w ogóle od miesiąca, a słońce i ciepełko było. Zaczyna się sachara .......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IwonaK']Czy ktoś poda stawke pudli dużych białych!?
Z góry dziękuje:loveu:[/QUOTE]

psy
pośr
Ninihill's RUNNING FOR WIN

otw
Brown Hakry From Orion Genesis (brązowy)
Amarcanda Pirate Prince - BOB

ch
Winwood Black Hurrican (czarny)
Winwood Black Impression (cz)

Suki
pośr
Martina's GROZDANA - CACIB

otw
Dance With Me Roze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...