Jump to content
Dogomania

Łódź - międzynarodowa 2-3.05.2009


panienkabubu

Recommended Posts

no wlasnie jade tam glownie ze wzgledu na bialasy i zeby podejrzec jak sie je wystawia :D a mama powiedziala ze wchodzic nie bedzie bo chce tile wziasc tam :D i niemoge jej wtlumazyc ze z nia nie wejdziemy a ta powiedziala na to ze posiedzi z nia w samochodzie :D no coz jej sprawa :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 433
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znaczy jest taka sparwa,ze moze jak weżmiesz ksiazeczke to moze cie wpuszcza jak stworzysz historyjke o tym,ze chcesz psa oswoic:eviltong:To moze sie gdzies spotkamy,chetnie Ci w jakis watpliwosciach odpowiem:eviltong:A Tilka z jakiej jest hodowli,bo w Twojej galerii nie moglam znalesc.:eviltong:ja tam chce byc juz od 10 zeby wszystkie slicznosci zlapac:cool3:

Link to comment
Share on other sites

To jak gdzies zobacze pzred wejsciem dziewczyne,mame i westa to podejde i zapytam czy to wy:eviltong:Zawsze bedzie z kim pogadac choc pzrez chwilke.Albo mozesz jeszcze zrobic tak,ze wezmiesz jakas duza torbe wsadzisz do srodoka Tilcie i przykryjesz kocem i ze niby ty z torba wchodzisz:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

To juz predzej dziewczyne mame tate i west :D
ale jakby co to bede ubrana w biala bluzke z niebiesko-zielonymi kaiwtkami , dzinsy i czarna albo baleriny alub sandalki :D a to tego bedzie jeszcze czarno-szara duza (ok A4 :D ) torba z diversa :)

Link to comment
Share on other sites

My tez nie dostalismy oficjalnego potwierdzenia.
Ale, po rozmowie z osoba z O/Łódź, wiem, że będzie sporo osób, które również nie dostały potwierdzeń.

Dlatego proponuje przyjechać wcześniej i na spokojnie pozałatwiać sprawy "urzędowe". Po co sie niepotrzebnie stresować?
My bedziemy tak ok. 8.00:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dadiii']no wlasnie jade tam glownie ze wzgledu na bialasy i zeby podejrzec jak sie je wystawia :D a mama powiedziala ze wchodzic nie bedzie bo chce tile wziasc tam :D i niemoge jej wtlumazyc ze z nia nie wejdziemy a ta powiedziala na to ze posiedzi z nia w samochodzie :D no coz jej sprawa :D[/quote]

Weź książeczke zdrowia, psa i na bramce powiedz, że Ci potwierdzenie pocztą nie doszło.
Tylko udawaj, że jesteś sama, zeby Ci nie kazali iść po numerek do sekretariatu a mamie z psem na Ciebie poczekać:)
Wtedy wpuszczą:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']My tez nie dostalismy oficjalnego potwierdzenia.
Ale, po rozmowie z osoba z O/Łódź, wiem, że będzie sporo osób, które również nie dostały potwierdzeń.

Pzdr.[/quote]
znajoma z ktora jade tez nie dostala potwierdzenia

w jaki dzien wystawiasz?
moze bede miala okazje osobiscie pogratulowac:lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewka i haker']znajoma z ktora jade tez nie dostala potwierdzenia

w jaki dzien wystawiasz?
moze bede miala okazje osobiscie pogratulowac:lol::evil_lol:[/quote]
Ej, ej, nie tak szybko z tymi gratulacjami...
Ale jak wpadniesz do nas na ring, będzie nam bardzo miło.:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black]nie wiem czy na stronie oddziału jest, ja mam info z pierwszej ręki za Juha Kares sędziuje [B]Jasna Matejcic ( hod. Dilemma m.in shih tzu i lhasa )[/B] z Chorwacji, [/COLOR]
[COLOR=black]jest w drodze, za Wiedniem[/COLOR][COLOR=#be79ee] [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aniada']Nieźle, zmiana sędziego na dzień przed wystawą. Dobrze,że znaleźli sędziego, co zdecydował się przyjechać.[/quote]

ja się o tym dowiedziałam wczoraj bo Jasna to moja koleżanka i hodowczyni mojego psa, na pewno to był wypadek losowy i super , że oddział zdecydował się na szybko pokryć koszty sedziego z zagranicy, jak dla mnie to tylko na plus oddziału !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...