Jump to content
Dogomania

Łódź - międzynarodowa 2-3.05.2009


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 433
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sluchajcie, a wysylacie rodowdy? Bo ja nie wiem czy im wyslac, czy nie chca? Jest gdzies napisane? Nie moge doczytac nic o tym:cool1:, zawyczaj jest napisane, ze "prosze nie przesylac", albo "przeslan na adres...", a teraz nic takiego nie znalazlam:razz:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gia']kopię rodowodu należy przesłać wraz ze zgłoszeniem lub dosłać :)[/QUOTE]

dzieki:razz:, ja ostatnio chyba mam problem z czytaniem, niczego nei moge znalezc, chyba trzeba sie cofnac do podstawowki:diabloti:

w takim razie lece na poczte, puscic priorytet zeby im doszlo:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

powiedzcie mi bo ja to zielona w sumie jestem jeśli chodzi o wystawy gdzie znajdę listę głoszonych psów??? do kiedy mam zapłacić za zgłoszenie psa? i ile konkretnie kosztuje wystawienie młodzieży??? bo tam na 1 stronie ejst napisane, że 100 zł za psa, ale czy to znaczy, ze za sukę, którą wystawiam zw młodzieży też???? bardzo proszę o odpowiedzi bo trochę się pogubiłam w tym...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Samba*']Czy skan rodowodu można na e-mail dosłać im?Dostałam odpowiedz,że zgłoszenie przyjęte:),ale nie wysyłałam im jeszcze kopii rodowodu i nie wiem czy można tak na e-mail,czy muszę na pocztę się jednak wybrać:lol:?[/quote]

możesz wysłać mailem, albo wyślij faksem i zadzwoń upewnić się, czy doszło (ja zazwyczaj wysyłam faksem i jest ok.)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cerber']powiedzcie mi bo ja to zielona w sumie jestem jeśli chodzi o wystawy gdzie znajdę listę głoszonych psów??? do kiedy mam zapłacić za zgłoszenie psa? i ile konkretnie kosztuje wystawienie młodzieży??? bo tam na 1 stronie ejst napisane, że 100 zł za psa, ale czy to znaczy, ze za sukę, którą wystawiam zw młodzieży też???? bardzo proszę o odpowiedzi bo trochę się pogubiłam w tym...[/quote]


...opłata za zgłoszenie psa 100 PLn (nie ma znaczenia czy młodzież, czy inna klasa poza szczeniakami i weteranami), ale termin zgłoszeń już chyba upłynął....nie wiem czy przedłużyli bo strona łódzkiego oddziału nie otwiera się

Link to comment
Share on other sites

ooo wielkie dzięki kochani :) a jakbym w razie musiała zrezygnować z wystawy to mam maila napisać z prośbą o skreślenie mnie z listy wystawiających, czy jak to się tam mówi...? to pytanie w sumie retoryczne, no ale czasami się zdarzają różne rzeczy i ta siła wyższa nie pozwala na wzięcie udziału w imprezie. Dlatego też pytam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cerber']ooo wielkie dzięki kochani :) a jakbym w razie musiała zrezygnować z wystawy to mam maila napisać z prośbą o skreślenie mnie z listy wystawiających, czy jak to się tam mówi...? to pytanie w sumie retoryczne, no ale czasami się zdarzają różne rzeczy i ta siła wyższa nie pozwala na wzięcie udziału w imprezie. Dlatego też pytam.[/quote]
Psa chyba można wycofac tylko do ostatniego terminu zgłaszania psów. Po tym terminie - chyba juz nie ma takiej możliwości. I wtedy, tak czy siak, trzeba zapłacić.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...