Jump to content
Dogomania

Worona Cup 2004,Szczecin, 23÷24. 10. 2004


Giziu

Recommended Posts

Wera,nie musze samochodem,wszystko jedno jak,po prostu rodzice nie chca zeby sie sama wloczyla po szczecinie w poszukiwaniu dworca.Ale skoro moglabys mnie tam doprowadzic to jestem Ci bardzo wdzieczna :)

Dzię-ku-je-my!!!!!!!!!!! :lol:

ZH,jak juz mnie zawioza to nawet jak im sie towarzystwo nie spodoba to i tak nie beda w stanie mnie do samochodu zabrac :) Bede sie bronic... 8)

No to od jutra zaczynamy treningi... :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 343
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

CZyli ogolnie podsumowujac kto jedzie:

Za Horyzontem

Wera

Giziu

moze Pay

ja

kto jeszcze?

8)

Jeszcze poważny pomocnik PaYooKa i sliczna grupa szczecińska z herbatką

Oczywiscie SZCZECIN bedzie kibicowal i czekal z termosem i ciepla herbatka... :P

Link to comment
Share on other sites

Dobra sloneczka a teraz piszcie kiedy i o ktorej bedziecie..mam na mysli to czy ktos wczesniej niz w sobote rano przyjedzie...

No my to na pewno w piatek przyjedziemy :)

Hihi...a o ktorej godzinie i gdzie sie ulokujecie?? Bo moze jakies spotkanko dogomaniackei przed wyscigami zrobimy?

Link to comment
Share on other sites

Dobra sloneczka a teraz piszcie kiedy i o ktorej bedziecie..mam na mysli to czy ktos wczesniej niz w sobote rano przyjedzie...

No my to na pewno w piatek przyjedziemy :)

Hihi...a o ktorej godzinie i gdzie sie ulokujecie?? Bo moze jakies spotkanko dogomaniackei przed wyscigami zrobimy?

Hmmm...

Po to chce przyjechać wcześniej, żeby się wyspać conieco, a nie zaraz orgie urządzać ;)No ale skoro nalegasz....

Ulokujemy się w Marinie, jak i wsyscy zawodnicy, a o której to nie wiem, jeszcze nie wiem o której wyjedziemy, a musimy się najpierw zebrać wszyscy w Łodzi jakoś, zapakować...

:o Ło boszee...czy moj propozycja spotkania miala az tak erotyczny wydzwiek??? :o :wink:

Nie mam zamairu Wam przeszkadzac we snie, ale o ile bedziecie po poludniu a nie wieczorem to moze KTOS mialby ochote na spotkanie dogomaniakow...a jak nie to nie..bedziemy czekac na mecie... :wink:

Link to comment
Share on other sites

ZaHoryzontem gdzie sie miesci ten hotelik Marin?

A czy ja mieszkam w Szczecinie?

To jest PTTK Marina, chyba gdzieś "na dole" Szczecina, bo do Puszczy Bukowej na miejsce startu jest ok. 4 km.

Nie chce mi się teraz otworzyć strona zawodów, poszukaj sobie, chyba adres był gdzieś podany.

A to juz wiem..to pewno w Dabiu..ale czemu na takim zadupiu/?? I ja nie wiem czy faktycznie tak blisko puszczy, chyba ze od drugiej strony...

Link to comment
Share on other sites

ZaHoryzontem gdzie sie miesci ten hotelik Marin?

A czy ja mieszkam w Szczecinie?

To jest PTTK Marina, chyba gdzieś "na dole" Szczecina, bo do Puszczy Bukowej na miejsce startu jest ok. 4 km.

Nie chce mi się teraz otworzyć strona zawodów, poszukaj sobie, chyba adres był gdzieś podany.

A to juz wiem..to pewno w Dabiu..ale czemu na takim zadupiu/?? I ja nie wiem czy faktycznie tak blisko puszczy, chyba ze od drugiej strony...

wow w dombiu to wspulczuie bo to naprawde za....pie ... :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

Czesc.

Wysylalam maila do organizatora, probowalam sie dodzwonic ale jakos mi to przez ostanie dni nie wychodzilo, wiec moze ktos z Was mi powie, jak ma wygladac trasa, czy ta sama w dwa dni, co z etapem nocnym i jak przeczytalam w poprzednim poscie mamy wyjechac o 9.30 a starty sa o 16 ... cos nie tak...

Pozdrawiamy

Ania&stadko z Alaski

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje za odpowiedz :)

Czy sie wybieramy... szczerze mowiac to jeszcze sie zastanawiam, bo troszke jest namieszane... zobaczymy , jeszcze istotna sprawa jest trasa, jaka bedzie, al ejak cos to startujemy w D i velo :)

Pozdrawiam

Ania&Ajsi,Bari i Boss

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...