Jump to content
Dogomania

Kupię Shibke


bubcia

Recommended Posts

Witam, Bardzo marzę o zakupie Shiby chodzi mo i suczkę rudą z białym zalotem na pyszczku( no niekoniecznie:) ale tak mi się marzy:) ). Nie znacie może jakiejś hodowli z okolic Warszawy? Tzn jedną znalazłam ale cena suczki była bardzo wysoka - i po prostu ni stać mnie na taki wydatek. Zanalazłam oferty na allegro nawet za 1000 bez rodowodu ale boje się ryzykować zakupem takiego psa. Czekam na informację, Pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

w okolicach Warszawy sa dobre hodowle, a allegro zdecydowanie odradzam. Nie jestem wielkim znawca rasy, ale, jesli marzysz o psie RASY Shiba, musisz liczyc sie z kosztem przynajmniej 2000zl. Takie sa ceny, jesli wybierzesz psa tanszego...moze okazac sie, ze srednio bedzie odpowiadal wzorcowi rasy(mowiac doslownie nie bedzie przypominal prawdziwej Shiby).Osobiscie juz pare razy spotkalam sie z psami niby rasowymi....a bardzo różniącymi sie od wzorca...to tak delikatnie ujmując...POZDRAWIAM

Link to comment
Share on other sites

Poszukaj po hodowlach, napisz emaile z pytaniami, moze trafi sie gdzie pies typu pet - niewystawowy, starszy szczeniak, gdzie cena bedzie nizsza.
Natomiast za psa bez papierow, kundelka nie wiadomo po jakich rodzicach, z jakimi obciazeniami gentycznymi, cechami charakteru, nie wiadomo z jakich warunkow dasz tyle pieniedzy?
Poczytaj [url]http://www.dogomania.pl/forum/f976/jak-nie-pasc-ofiara-pseudo-hodowli-110866/[/url]
Na ile jestes przygotowana na taki typ psa, znasz specyfike rasy, podolasz wychowaniu dosc trudnego psa ?

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za wypowiedzi wiecie 2000 uzbieram i zapłacę ale jest hodowla w markach i tam życzą sobie 3000 za suczki więc wydaje mi się drogo. Zalazłam hodowlę z Kamieńczyka niedaleko wyszkowa [URL="http://tanabata.jasky.pl/"][B][COLOR=#000000]tanabata.jasky.pl[/COLOR][/B][/URL]
została jedna suczka 2000zł wiec cena ok. Może znacie tą hodowlę- jak narazie jedyna w okolicy w-wy jaką znalazłam no oprócz tej z marek:)

Link to comment
Share on other sites

hhehe, akurat moja suczka jest z tej wlasnie hodowli. I jest 100% shiba! Hodowle gorąco polecam, Pani Ania(ktora serdecznie pozdrawiam) jest wedlug mnie świetnym hodowcą, w razie wszelkich pytań zawsze doradzi :) Ale ta opinia moze byc mało obiektywana, bo ja w moim psiaku jestem zakochana!:loveu: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Karjo2 szczerze nie wiem czy jestem przygotowana- wyczytałam chyba wszystko co jest możliwe o tych psach, podoba mi się ich niezależność i duma są to psy charakterne ale to mi się podoba. No tylko staram sie przekonać męża co do ceny:) Wiesz uważam że to dobra szkoła życia :>

Link to comment
Share on other sites

Super, kurcze może uda mi sie namówić męża, bo sunia jest do odbioru w grudniu. Wiesz rozmawiałam z tą Panią to wydała mi się uczciwa. Nio zobaczymy weeken przed nami może uda mi się namówić męża na małą wycieczkę do Shibki wtedy będzie zakochany po uszy:)

Link to comment
Share on other sites

W takim razie życze powdzenia w namawianiu męża :) Shiby to faktycznie psy dla wyrwałych i lubiących wyzwania ludzi ze wzgedlu na ich SPECYFICZNY charakter. Mimo tych wszystkich "wad"( ktore dla maniaków staja sie zaletami), to wspaniałe, inteligentne(czasem nawet za bardzo :P)psy.Poza tym małe diabełki wcielone :)ale ja nie wyobrażam sobie mieć innego psa niż własnie Shibę!

Link to comment
Share on other sites

[B]bubcia[/B] - gratuluje decyzji, mam nadzieję, że do grudnia nauczysz się wstawiać zdjęcia :eviltong: i pochwalisz się nam shibka :loveu:.
Co do umaszczenia to trzymajmy się wzorca :mad:, który nie mówi o żadnych nalotach, shiba albo jest czerwona albo sezamowa albo czarna podpalana.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='bubcia'][URL]http://img152.imageshack.us/img152/697/emikokn7.jpg[/URL]

Podałam linka mam nadzieje że chociaż to zadziała:) moja Emiko ;-)[/quote]


[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Piękności :multi: Cudeńko :multi:

PS.
Ciekawe jaka diablica:diabloti: z tej laleczki wyrośnie??:eviltong:
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...