Jump to content
Dogomania

Kupię Shibke


bubcia

Recommended Posts

nio jestem w Niej zakochana odkąd ją tylko zobaczyłam. Ponoć jest naprawdę bardzo mądra tylko czy to zaleta czy wada:evil_lol: zobaczymy jakie różki będzie pokazywać odezwę się w czwartek albo piątek jak Emiko będzie już z Nami. Pozdrawiam


:)

Link to comment
Share on other sites

[url=http://img389.imageshack.us/my.php?image=dsc0073sq3.jpg]ImageShack - Image Hosting :: dsc0073sq3.jpg[/url]
Oto mała łobuziara w nowym domku ;-)

[url=http://img366.imageshack.us/my.php?image=dsc0068ma2.jpg]ImageShack - Image Hosting :: dsc0068ma2.jpg[/url]

mały sezamek ;-)

Link to comment
Share on other sites

Jest przeurocza, prześliczna, przepiękna! wyrośnnie z niej super psiak :) chyba na jednym zdjeciu zabiera sie za dywan(ostrzegam, u nas w domu juz dywanow nie ma :P) a skarpetki ma zupełnie jak moja Yoko, w ogóle jest bardzo podobna :) Gratuluje! zycze pociechy z małej :) i oczywiscie jak najmniej zniszczeń ;P

Link to comment
Share on other sites

kslawin- dobrze ujęte diablica ;-) nawet rano budzi nas zębami- najpierw mnie poskubie kilka włosów wyrwie aż się obudzę później do męża idzie i to samo a jak się cieszy jak już wstaniemy ;-) energii ma za dzisięciu:) - No ale narazie uczymy ją czystości i pomału zaczniemy zostawiać ją samą na godzinkę i stopniowo dłużej- zobaczymy jak wyjdzie:) Ale nie ma co pisać słodziak jest i to prawda miłość naszego życia i zero swojego czasu:) Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bubcia']kslawin- dobrze ujęte diablica ;-) nawet rano budzi nas zębami- najpierw mnie poskubie kilka włosów wyrwie aż się obudzę później do męża idzie i to samo a jak się cieszy jak już wstaniemy ;-) energii ma za dzisięciu:) - No ale narazie uczymy ją czystości i pomału zaczniemy zostawiać ją samą na godzinkę i stopniowo dłużej- zobaczymy jak wyjdzie:) Ale nie ma co pisać słodziak jest i to prawda miłość naszego życia i zero swojego czasu:) Pozdrawiam[/quote]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Ha, ha, ha!!!!!
Poczekaj jeszcze trochę, jak oprócz zębów, do budzenia, zacznie używać swojego miauczenia[/SIZE][/FONT]:evil_lol:

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]PS.
O! Zrymowało mi się! :crazyeye:[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Bubciu- mam nadzieję, że suczka będe fajna, jest po moim psie, który ma świetny rodowód, doskonałą budowę i super cudowny charakter.
Życzę powodzenia i zapraszam w kazdej chwili do kontaktu. Po nocy też, bo tak tkraktujemy "nasze" psy. A dzieci po naszych psach to tez nasze dzieci.

Pozdrawiam-

Małgosia Piekarczyk, hodowla Hannibal

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje bardzo Gosiu za gotowość niesienia Nam pomocy:) nio mam nadzieję że wszystko będzie dobrze jak na razie Emiko to łobuz jakich mało:) nie potrafi okazać szczęścia bez ząbków:) a jej zęby to jak mega ostre igiełki więc nasze ręce są w kropeczki:) charakterek też potrafi już pokazać zwłaszcza jak jej się nie pozwoli na gryzienie tego co ona chce :diabloti: diabełek w anielskim ciele:).Postaram się jakieś ładne zdjątka zrobic to wstawię. Pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

W ramach posiadania rąk w przyzwoitej całości należy zawsze mieć w kieszeni, ręce, za pazuchą cokolwiek- starą skarpetkę, śmierdzące majtki, kawałek kapcia, starą piłkę- naprawdę całkowicie cokolwiek.
W momencie zainteresowania shiby rękami- najczęściej przy witaniu- należy zabrać zdecydowanie rękę i dać shibce podmiankę- pomachać przed nosem, zainteresować, powąchać (tak, tak) i dopiero dać psu.
Pomaga. Ale wymaga czasu.
Pozdrawiam-
Gosia

Link to comment
Share on other sites

Oj muszę Gosiu zacząc ją uczyć faktycznie że gryźć nie wolno:) bo łapki mamy w kropki:) ale dobrze będzie - podaję linka w galerii zaczynam umieszczać zdjecia emiko ;-) bo przecież już umiem:) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f698/emiko-tanabata-126864/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...