Jump to content
Dogomania

Sochaczew - Tango - do zamknięcia


luka1

Recommended Posts

  • Replies 706
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=blue]Hotel:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]240 zł za luty[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]310 zł za marzec[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]300 zł za kwiecień[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]310 zł za maj[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=Times New Roman][SIZE=3]300 zł za czerwiec[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]310 zł za lipiec[/SIZE][/FONT]
310 zł za sierpień
300 zł wrzesień

[/SIZE][/FONT]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=blue]Wydatki:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]chip 45 zł[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]tabletki na robale 10 zł[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]preparat na kleszcze 10 zł[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]kastracja 100 zł[/SIZE][/FONT]


[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=darkorange]Wydatki razem:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- 2545 zł[/SIZE][/FONT]


[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Wpłaty:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[COLOR=black][FONT=Times New Roman][SIZE=3]100zł wpłata od Eurydyki[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Times New Roman][SIZE=3]45,51zł – alimenty od mathiasmezler[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Times New Roman][SIZE=3]20zł Reksio7[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Times New Roman][SIZE=3]55,35 mathiasmezler alimenty[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Times New Roman][SIZE=3]20zł REKSIO7 [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Times New Roman][SIZE=3]50 zł Iwlajn [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Times New Roman][SIZE=3]100 zł Agnieszka R. z Zabłudowa [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]50 zł alimenty ;)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]50 zł Iwlajn[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]150 zł alimenty[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]20 zł Reksio7 [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]50 zł IWLAJN [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]20 zł Reksio7 [/SIZE][/FONT]
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][FONT=Times New Roman][SIZE=3]69,22 zł ALIMENTY OD TANGO SENIORA [/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]50 zł Iwlajn [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]20 zł bazarek DG32[/SIZE][/FONT]
50 zł Ewalina G.
50 zł Randa
50 zł iwlajn

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=sandybrown][B]Razem:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[COLOR=black][FONT=Times New Roman][SIZE=3]970,08 zł[/SIZE][/FONT][/COLOR]


[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=darkred]Podsumowanie:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=red][B]- 1574,92 zł[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dawno mnie tu nie było. Przepraszam, tym bardziej, że Ciapaty jest oficjalnie pod moją opieką (tzn. ja się za niego rozliczam)

U niego jest wszystko ok. Jest psem nie do poznania. Radosny, uśmiechniety... i gdyby nie to, że nie może żyć z innymi psami już dawno miałby dom.

Bardzo dziękuję wszystkim wpłacającym choć grosik. Niestety jest to kropla w morzu i ciężko jest mi samej różnice pokrywać!
Dostałam 500zł od mojego Klienta p. Lecha i postanowiłam przeznaczyć te pieniążki na Ciapatego (mimo że dostałam na bulki)

Tym bardziej że i tak ciągle wiszę Żmiji pieniążki za hotel

Będę w tygodniu w Radomiu, więc zrobię nowe fotki

Link to comment
Share on other sites

[quote][B][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=darkred]Podsumowanie:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=red][B]- 1574,92 zł[/quote]

[/B][COLOR=Black]Czyli można doliczyć 500zł +?[/COLOR][B]
:multi::multi:

[/B][COLOR=Black]Tyle, że jeszcze dochodzi kasa za hotelik za październik i listopad.:roll:


[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=sandybrown][COLOR=blue][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=blue][B]Hotel:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]240 zł za luty[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]310 zł za marzec[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]300 zł za kwiecień[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]310 zł za maj[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]300 zł za czerwiec[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]310 zł za lipiec[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]310 zł za sierpień[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]300 zł wrzesień[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]310 zł pażdziernik[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=blue][B]Wydatki:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]chip 45 zł[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]tabletki na robale 10 zł[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]preparat na kleszcze 10 zł[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]kastracja 100 zł[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=darkorange][B]Wydatki razem:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- 2855 zł[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=darkorchid][B]Wpłaty:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]100zł wpłata od Eurydyki[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]45,51zł – alimenty od mathiasmezler[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]20zł Reksio7[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]55,35 mathiasmezler alimenty[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]20zł REKSIO7 [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]50 zł Iwlajn [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]100 zł Agnieszka R. z Zabłudowa [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]50 zł alimenty ;)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]50 zł Iwlajn[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]150 zł alimenty[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]20 zł Reksio7 [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]50 zł IWLAJN [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]20 zł Reksio7 [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]69,22 zł ALIMENTY OD TANGO SENIORA [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]50 zł Iwlajn [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]20 zł bazarek DG32[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]50 zł Ewalina G. [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]50 zł Randa[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]50 zł iwlajn[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000]500 zł edii[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]50,00 DLA TANGUSIA JUNIORA - ALIMENTY OD TANGO SENIORA[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]30 zł Randa[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]50 zł iwlajn[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[/COLOR][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=sandybrown][B]Razem:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[COLOR=black][FONT=Times New Roman][SIZE=3]1600,08 zł[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=darkred]Podsumowanie:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=red][B]- 1254,92 zł[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][B]Przepraszam za OT, ale liczy sie każdy dzień, każda złotówka!!!

3 szczeniaki, 2 matki...zaraz zamarzna, suki zaczna cieczkowac, a wtedy nastepne szczeniaki czeka tylko MORBITAL!!

Potrzebne ZŁOTÓWKI!!!!


[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/3-szczeniaki-2-matki-blagaja-o-deklaracje-inaczej-pewna-smierc-pomocy-172103/[/URL][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39']Zrobiłby wreszcie ktoś to allegro cegiełkowe, ogolnie na bulki? Przecież z takim odzewem na watku Tango nie ma szans na dom.

A tak a propo's Tanga, ile on ma już lat?[/QUOTE]

ja niestety nie umiem zrobić takiej aukcji. Nie mam zresztą na to czasu.
Przepraszam też, ale nie byłam w Radomiu. Będę dopiero za tydzień i wtedy zrobię nowe fotki

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Z dniem 1 grudnia przestaję przyjmować pieniążki na Ciapatego. Bardzo proszę o przelewanie "alimentów" Ewie Invictus, albo bezpośrednio Żmiji.
Bezwzględnie Ciapaty potrzebuje wsparcia zarówno finansowego jak i w ogłaszaniu. On już od lutego szuka domu.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Tahoma]Edyta Ty sobie nie rób żartów. Pies jest pod Twoją opieką i nie masz prawa przerzucać tego obowiązku na mnie bądź na żmije- która zgodziła się przyjąć go do hotelu po kosztach. Ja Ci tylko pomagałam, ale nie brałam i nie biorę za niego odpowiedzialności. Poza tym masz zamiar zostawić taki dług u Magdy? I nic Cię to nie interesuje?[/FONT]
[FONT=Tahoma] [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...