Jump to content
Dogomania

[CK]TYMON_czekol.JAMNIK odnalazło go wreszcie szczęście..MA DOM!!!:))DZIĘKUJEMY)


Ana_Zbyska

Recommended Posts

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Witamy Was wszystkich Jamnikowe Cioteczki !!!![/B]


OGŁASZAM WSZEM I WOBEC, że w dniu 15 grudnia 2008 urodził się w naszym małym domku przy Bazolku

[B]Tymonek[/B] zwany wiewiórkowym oczkiem - waży około 6-7 kg - ma lśniącą sierść i charakter jamnika filozofa bez tendencji i aspiracji terierra jak jego starszy braciszek Bazolek.
Rodzice - w jednej osobie czyli ja jesteśmy bardzo szczęśliwi mamy nadzieje że te dwa rudaski zostaną już ze mna do końca dni swoich i moich co kolwiek to oznacza i gdziekolwiek to oznacza
tam gdzie ja tam moje psy !!!!!!


HURA :lol::lol::lol::evil_lol::evil_lol::multi::multi:JAMNIKI GÓRĄ :evil_lol::lol::evil_lol::lol::multi:

A TERAZ czekamy na gratulacje i becikowe !!!!!

kto przyjeżdża na herbatkę albo może wspólny spacer po Warszawie lub Milanówkowskim lesie !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Witajcie Cioteczki,

Dzieki wielkie za wszystkie [B]gratulacje[/B]. Ostatnio postanowiam ze po kazdym utraconym narzeczonym zaadoptuje jamnika - jak latwo policzyc mam ich teraz dwa i znajac mojego zyciowego pecha do facetow jako babunia wyladuje z kilkunastoma jamnikami i moze pobije rekord !!!!!! dogomani ile jamniorkow moze sie zmiescic z jedna baba w lozku (sorki nie mam polskich znakow wybaczcie te kaligrafie)


Wiecie Jamnisiowe Cioteczki ......

jakos mi teraz lzej i razniej odkad podjelam ta dcyzje. Jest to niewatpliwie strata dla wszystkich jamnisiow ktore wciaz czekaja na domek tymczaowy i gdybym tylko miala dom z ogrodkiem ....... kurde blade /.............

no ale - jeszcze wszystko przed nami ..... !!!!!

Tymon to swiadomy wybor i mam tylko nadzieje ze bedzie z nami szczesliwy znajac jamnicza nature - wiem ze One maja swoje charakterki i prawdziwa osobowosc . Tymon wlasnie taki jest. Chodzi swoimi drogami zupelnie inaczej niz Bazolek - ktory mnie kocha bezgranicznie milion razy lepiej nie nie jeden facet :cool3::lol::lol:
Mam nadzieje ze wkrotce zdobedziemy takze serduszko Tymonka.
Na razie musi sie przyzwyczaic do naszego trybu zycia do koni do czestych podrozy samochodem.

Ok biegne Cioteczki wszystkie Was calujemy i

potrzebujemy szybki kurs jak wklejac zdjecia z fotosika na watek Tymonka bo mam zamiar ich robic duzo np. Tymonek w poscieli z Bazolkiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='merzet']
potrzebujemy szybki kurs jak wklejac zdjecia z fotosika na watek Tymonka bo mam zamiar ich robic duzo np. Tymonek w poscieli z Bazolkiem[/quote]
Może łatwiej będzie wejść na [URL="http://www.fotosik.pl/"]www.fotosik.pl[/URL]
Zarejestrowac się, dodać zdjęcie, samo zostanie zmniejszone itd.
Potem pojawią się linki, wybierz : "orginalny rozmiar na forum" skopiuj cały link i wklej na dogo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Może łatwiej będzie wejść na [URL="http://www.fotosik.pl/"]www.fotosik.pl[/URL]
Zarejestrowac się, dodać zdjęcie, samo zostanie zmniejszone itd.
Potem pojawią się linki, wybierz : "orginalny rozmiar na forum" skopiuj cały link i wklej na dogo[/quote]

no tak to bedzie prościej bo nie wiedziałam ze fotosik sam zmniejsza,musze zatem też wstawiac przez niego niego,bedzie szybciej.

Link to comment
Share on other sites

Dopiero teraz dorwałam się do netu, ale o podjętej decyzji już wiem długo!:lol:

SUPER, bardzo, bardzo się cieszę, że Tymuś zostanie u Ciebie, że już ma domek, że już go nikt nie opuści..Już nie musi się tułać, nie musi prosić o dom..
Gratuluję i wierzę, że podjęłaś słuszną decyzję, zobaczysz, na pewno będzie dobrze!!

Mam tylko taką cichą nadzieję, że jeszcze gdzieś kiedyś spotkam Tymusia..i da mi takiego buziaka jak w CK..ehh,,łezka leci..

GRATULUJĘ RAZ JESZCZE:lol::multi::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie Jamnikowe Cioteczki,

\no tak kilka dni a Tymon sie rozszczekal na dobre. W dodatku mam wrazenie ze mi zdominowal Bazolka. No dzieje sie dzieje. Mam nadzieje ze moj Bazolek nie zacznie plakac. A to Ci slodziaczek Tymonek - wyglada jak slodka czekoladka a charakterek ma jak nie wiem co ...... ot wolna jamnicza dusza.
Jestem na etapie uczenia go szacunku do mnie bo warczy na mnie kiedy mu sie cos nie podoba - nie oddaje zabawki. Bazolek nigdy na mnie nie warczal.

Bazolek lize mu uszko i nie wiem czy to tak jak u wilkow znaczy podleglosc i okazanie szacunku a to oznacza ze Tyon dominuje - i stal sie liderem stada.

Juz lepiej chodzi na smyczce - trzymajcie kciuki zeby to sie jakos wszystko dotarlo w koncu .....................
a najbardziej zeby to szczekanie ustalo............


Juz niedlugo zdjecia zamiescimy


buziaki przesylamy a zyczenia zlozymy rowniez

powiedzcie jak to jest u was w jamniczych rodzinach - jak jamniki sobie radza z prawami w stadzie ?

z mila checia sie dowiem jak to u was wyglada - jesli macie kilka psiakow


bazolek tymonek magda

Link to comment
Share on other sites

Ok zdajemy raport :evil_lol:U nas rolę prezesa odgrywa najstarszy Kacperek bierze sobie co chce ,choć ostatnio najmniejszy Gustawek zaczyna go troszkę ustawiać .Bazylek to taki marzyciel-poeta-romantyk.:p Kubuś potrafi wszędzie się wkręcić to typ włoskiego amorozo.Tolek -indywidualista żyjący w swoim świecie ,w razie jakiejś awanturki schodzi z drogi .On tak jak Tymuś(śmiejemy się ,że to jego braciszek)jest szczekliwy szczeka na ptaki samochody .I czasami ma nieprzewidywane reakcje zdarza się że potrafi dziabnąć.:roll:Miewa różne nastroje.Przypuszczamy ,że ma chorobę sierocą.:shake:Tośka jako jedna dziewczynka w stadzie z wszystkimi samcami jest zgodna,natomiast jak odwiedzi nas suńka (typ pinczerka) pani T to potrafi ją dziabnąć.:roll:Biorąc psiaka z azylu nigdy niewiemy jaka była jego przeszłośc zatem napewno potrzeba czasu i dużo miłości aby te psiaki poczuły ,że są kochane i niezostaną ponownie gdzieś tam oddane.Myślę ,że i u Was Kochani się ułoży.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://republika.pl/blog_ti_267886/392270/tr/titoune_sapin_jouets.gif[/IMG]
[B]Kochani:loveu:[/B]
[B]Z okazji Świąt Bożego Narodzenia[/B]
[B]dziś składamy Wam życzenia[/B]
[B]aby rażniej w duszy było[/B]
[B]aby Wam sie dobrze żyło[/B]
[B]tylko w szczęściu i miłosci[/B]
[B]pomyślności i radości[/B]
[B]bez smutku i cierpienia[/B]
[B]takie nasze są życzenia[/B]
[COLOR=lime],,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,[/COLOR]
[B]Danka z Toficzkiem[/B]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img58.imageshack.us/img58/8219/showpicaspfc5.gif[/IMG]
Kiedy w Betlejem rodzi się Dziecię,
radość przynosi wszystkim na świecie.
Niech wraz z Bożą Dzieciną dni szczęśliwe przypłyną,
a pokój jak gwiazdka niech świeci.
Mnóstwa prezentów pod zieloną choinką,
pyszności na wigilijnym stole,
wspaniałej rodzinnej atmosfery,
wypełnionej melodią staropolskich kolęd,
a także wystrzałowego, bąbelkowego Sylwestra
i spełnienia marzeń w Nowym Roku życzy Justyna z mama i ze swoimi zwierzaczkami

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...