Jump to content
Dogomania

TRENCIN 24-25.01.2009r.


Diana14

Recommended Posts

  • Replies 474
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

może mnie ktos oswiecic please - ni czorta nie rozumiem z ichniego jezyka(zaraz oczopląsu dostanę :lol: ) - czy liczy sie data wpłaty i data stempla pocztowego ( wysłanie zgłoszenia) czy dopiero jak to wszystko do ich dojdzie???
wolałabym jednak poczekac na skład sedziowski, a nie zgłaszać w ciemno:mad:

Link to comment
Share on other sites

zgłoszenie musi wpłynąć do nich w terminie zgłoszeń wyznaczony przez nich; czyli jeśli chcemy zgłosić psa w pierwszym terminie to nasze zgłoszenie musi dotrzeć do Trencina do dnia 14.11.2008 r. ;)

[SIZE=1][COLOR=#221e1f][SIZE=1][COLOR=#221e1f][COLOR=red][B]Prihlášky musia prísť do termínu uzávierky / Meldungen müssen bis zum Meldeschluss ankommen.[/B][/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie zagladam na słowacka strone ( w poszukiwaniu składu sędziów, którego dalej niet...) i przeczytałam:
"
[B]1. CACs are awarded to dogs and bitches in the open, working and champion classes separately. "[/B]

czy mam rozumieć, ze w pośredniej nie przyznaja tam CAC? to CACIB tez nie?:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Tak tez mi sie wydawało, ale zawsze lepiej zapytac;)
pewnie strone tłumaczyła ta sama osboa, która odpowiedziała mi na maila z zapytaniem o sędziów - cyt. odpowiedz jaka mi przysłali
"This time we don´t know who will be judges" :crazyeye::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...