Jump to content
Dogomania

Kolacja dla szczeniaczka- o ktorej najpozniej?


Fabio_20

Recommended Posts

i tak nabrudzi, ma dopiero 8 tygodni, malutki pęcherz i nie kojarzy jeszcze, że należy załatwiać potrzeby na trawce, a nie na dywanie. ;)

Mały piesek sika i robi kupkę po jedzeniu, po piciu, po zabawie po spaniu. Przed nocą najlepiej jest psa nakarmić, wyprowadzić na spacer, pobiegać, pobawić się -> na pewno się załatwi wtedy na polu. Potem pewnie będzie chciał pić -> znów musisz wyjść na kilka minut. A potem moooże prześpi bez siku 7-8 godzin. Ale potem trzeba od razu lecieć jak oczka psina otworzy :evil_lol: taki los ze szczeniakiem :cool3:

Pociesz się, ze to tylko raz w życiu się z 1 psem zdarza :evil_lol: Potem będziesz myślał/myślała o tym z sentymentem ;)

Pochwal się jeszcze pieskiem :)

Link to comment
Share on other sites

Moja kruszynka jest mieszancem z labladorem... wiecej cech jednak odziedziczyl po matce Labladorce co mnie niezmiernie cieszy :cool3: jedynymi oznakami zdradzajacymi ze moj Fabio nie jest czystej krwi Labladorem sa biale lapi i przeslodki "Krawacik" :lol:
Serdecznie dziekuje za rade :) jednak bede musiala stale miec malca na oku;) nawet w nocy. Jeszcze raz dziekuje za porade ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fabio_20']Moja kruszynka jest mieszancem z labladorem... wiecej cech jednak odziedziczyl po matce Labladorce co mnie niezmiernie cieszy :cool3: jedynymi oznakami zdradzajacymi ze moj Fabio nie jest czystej krwi Labladorem sa biale lapi i przeslodki "Krawacik" :lol:
Serdecznie dziekuje za rade :) jednak bede musiala stale miec malca na oku;) nawet w nocy. Jeszcze raz dziekuje za porade ;)[/quote]

jeśli odpowiednio się będziesz o niego troszczył, an pewno wyrośnie na fajnego, porządnego psa, o urodę zadba matka natura ;) o to sie nie musisz martwić - na pewno będzie kochany i śliczny.

tak a propos, to nie ma takiej rasy jak lablador :evil_lol: Na prawdę.

Witamy na forum, czytaj pytaj i baw się dobrze. Pies to wspaniałą przygoda

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...