Jump to content
Dogomania

Bite, głodzone.. ostatnia szansa Klembów k.Wołomina-potrzebni wolontariusze


anouk92

Recommended Posts

OOO znowu się Pawel Paros objawił - nie będę go po raz kolejny przekonywać ile prawdy jest w tych wypocinach internautki - dodam, że chciałam żeby z nami pojechał do Klembowa ale wymigiwał się pracą - mam swoje podejrzenia kto to jest i o co w tym wszystkim chodzi ale to chwilowo zostawiam dla siebie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mona0205']OOO znowu się Pawel Paros objawił - nie będę go po raz kolejny przekonywać ile prawdy jest w tych wypocinach internautki - dodam, że chciałam żeby z nami pojechał do Klembowa ale wymigiwał się pracą - mam swoje podejrzenia kto to jest i o co w tym wszystkim chodzi ale to chwilowo zostawiam dla siebie[/QUOTE]

Kochana, ale ja juz dawno to wiedziałam ;)

W każdym bądź razie czy ktoś będzie wysyłał mailem wyjaśnienie do tej sprawy? Warto?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Ten owczarek... Wy go zabrałyście do lecznicy czy schron? Jak to jest? Pytam, bo zastanawiam się jaka pomoc jest mu potrzebna najbardziej.[/QUOTE]

Wiem, że po zakonczeniu leczenia trafi do Klembowa :( więc chyba na ta chwile jest potrzebne wspracie w postaci jakiegoś miejsca dla Niego na potem. A co do operacji, to Aga juz pisala, ze nie ma kasy na wykonanie skomplikowanej operacji. Jedyna opcja to założenie gipsu... ;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']A co to za lecznica? Kosultował go jakiś ortopeda? Skąd wiadomo, ze potrzebuje skomplikowanej operacji?
Ile ma czasu, jak długo będzie w lecznicy?

(Sorry ale muszę wiedzieć ;) )[/QUOTE]

Kamila własnie dzwoni do Agnieszki, aby o wszystko sie wypytać. Tak więc chwilka cierpliwości ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']A co to za lecznica? Kosultował go jakiś ortopeda? Skąd wiadomo, ze potrzebuje skomplikowanej operacji?
Ile ma czasu, jak długo będzie w lecznicy?

(Sorry ale muszę wiedzieć ;) )[/QUOTE]

było robione prześwietlenie tej łapy jest złaman w kilku miejscach :-( jutro w przychodni będzie chirurg i zadecyduje co dalej :-( pies jest na ta chwile u weta po leczeniu schron :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mona0205']OOO znowu się Pawel Paros objawił - nie będę go po raz kolejny przekonywać ile prawdy jest w tych wypocinach internautki - dodam, że chciałam żeby z nami pojechał do Klembowa ale wymigiwał się pracą - mam swoje podejrzenia kto to jest i o co w tym wszystkim chodzi ale to chwilowo zostawiam dla siebie[/QUOTE]

mona0205 wiem jak wyglada klembow i nikt mi nie musi nic wyjasniac czy przekonywac, skoro nie potrafisz czytac ze zrozumieniem to nic ci na to nie poradze...moje pytanie bylo jasne czy ktos wie kto to napisal, skoro nie wiesz to po co zabierasz glos?wiem ze strona na ktorej sie to ukazalo nie jest zbyt wiarygodna i myslalem ze moze to sama wlascicielka strony zamiescila po wizycie w klembowie i jakiejs klotni bo ma to w zwyczaju

tyle na ten temat droga mono...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mona0205']niestety zamieszczając tego typu opinie nie pomagasz psom w Klembowie a jedynie zniechęcasz kolejne potencjalne osoby gotowe do niesienia pomocy[/QUOTE]

kobieto potrafisz czytac ze zrozumieniem?to nie jest moja opinia!zamiescilem ja tutaj zeby dowiedziec sie kto jest jej autorem, bardzo interesuje mnie czy to wlascicielka strony byla w klembowie dostala po glowie i stad ten wpis w ramach nazwijmy to rewanzu...czy ktos kto jak zwykle gdzies zaslyszal i napisal no i dlaczego akurat do tej a nie innej osoby to doszlo a nie do m.in wolontariuszy z klembowa

[SIZE=1]ps.jesli moje posty sa dla ciebie za trudne do zrozumienia to daruj sobie i nie czytaj[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Franiu biegaj sobie szczęsliwy za TM :( :( :( ogłoszenia dla Ciebie miały sie juz jutro pojawic :(

[quote name='AGA35']Chłopczyk jest bardzo drobny , będzie malutkim pieskiem
[IMG]http://images49.fotosik.pl/412/e32cbbf4e53e811amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/396/a753c9ac20d31939med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images40.fotosik.pl/396/94514c9929d8c82cmed.jpg[/IMG][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...