Jump to content
Dogomania

BIANCA córka Border Collie szuka domu! MA DOM


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 666
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[B]Malawaszko[/B], podaj proszę jeszcze jakiś mail kontaktowy, uzupełnię w tekście (z numerem tel. już to zrobiłam). Sama wiesz, jedni sobie przecierają ścieżkę tel. inni mailem. Aha, allegro - uderz w 3 miejsca - Isadora7, Folen, Evita. (na końcu nicka evita ma być kropka).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa'][B]Malawaszko[/B], podaj proszę jeszcze jakiś mail kontaktowy, uzupełnię w tekście (z numerem tel. już to zrobiłam). Sama wiesz, jedni sobie przecierają ścieżkę tel. inni mailem. Aha, allegro - uderz w 3 miejsca - Isadora7, Folen, Evita. (na końcu nicka evita ma być kropka).[/quote]

Majqa mój mail: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='calineczkaaa']Nowe legowisko jest , smycz jest , miseczki sa , karma jest, obróżka jest... uff przepraszam bardzo za wyrazenie ale z tego stresu zaraz puszcze pawia, nie moge myslec juz o niczym innym tylko "jak to bedzie" , jedziemy po nia po 20stej... :shake: <stres> - pisała pierwsza połówka - Calineczka[/quote]
Będzie dobrze. Trzymam kciuki i pochwal sie jak już bedziesz ją mieć.;)

Link to comment
Share on other sites

Koło południa zabrałyśmy Kropkę do missieek - była chwila zawahania jak powiedziałyśmy, że chcemy ją zabrać i to od razu :lol: ale na szczęście udało się im wytłumaczyć, że może sie nie udać znaleźć domów dla wszystkich i jak jest dom dla tej jednej to nie ma co wybrzydzać bo nie dadzą rady wykarmić

Panienki mają się dobrze, tylko Bianka siedzi pod tymi schodami i nie chce nawet wołana przez włascicieli do domu wejść, bo trzeba przyznać, że przejęli się i Kropka z Perełką były w domu - pomijam fakt, że Kropka pierwszej nocy im zwiała i wałęsała się całą noc gdzieś :roll: uważajcie na nią i dbajcie! Bo to kochana sunia jest!!! Początki mogą być różne bo albo zaskoczy nas wszystkich i szybko pokona lęk, albo będzie trzeba ją przekonać, że świat jest fajny! :kciuki: na pewno nie możecie jej puszczać ze smyczy przez dość długi czas - chyba, że na ogrodzonym terenie! No i koniecznie adresówka!

Szkoda, że tak późno po nią przyjedziecie bo miałam nadzieję Was poznać, ale trudno - pozna Was missieek i zda mi relację - więc jutro jak będą Was uszy piekły to znaczy, że o Was rozmawiamy :evil_lol:;)


Kto przygarnie Perełkę i Biankę?!!!

Link to comment
Share on other sites

O jaka ulga, ze oddali ;)
Łańcucha nie będzie.
A pilnowac trzeba i troche nauczyć dziewczynke podstawowego posłusześńtwa, coby mogła być spuszczana.

Perełka to ta maleńka czarno biała, a Bianka ta śliczna jak malowanka ?

A co jeszcze zostało u nich? Te szczeniorki? Ile ich?

Link to comment
Share on other sites

Perełka to maleńka chudzinka brązowa podpalana, Bianka to śliczności jak malowane ale dziczek straszny :shake: został jeszcze brat Bianki - Leszek - urwis i dwa małe 8 tygodniowe brzdące - czarne podpalane chłopaki - wyrosną na średnie do dużych no i mały piesek samczyk - stary już jest - 5 lat ma :lol: ale on nie szuka domu

Link to comment
Share on other sites

powiedzieli, ze ze schroniska jako szczeniaka - ich syn podobno wziął - on suczkę, a jego dziewczyna pieska podobnego... jakiś czas temu missieek wzięła z tego schroniska podobnego szczeniaczka - wyglądało by na to, że jakiś dupek w okolicy na takie psy i rozmnaza i oddaje do tego "schroniska " :shock: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

nienawidzę tego zrypanego skryptu do linkowania :angryy: ucina posty!!! :angryy: a napisałam, że Kropcia już pojechała i czekamy na wieści :loveu: :multi:

[quote name='LALUNA']A masz gdzies fote tego szczeniaczka?[/quote]

[url=http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/?p=215]zwierzaki do adopcji

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...