Jump to content
Dogomania

Wystawa Światowa 2009 - Bratysława


Frytela

Recommended Posts

[quote name='Ina&Fun']Do mnie tez dzisiaj doszło potwierdzenie, o ile dobrze zrozumiałam to karty parkingowe będą wysyłane osobno... orientuje sie ktos czy na tym potwierdzeniu jest gdzieś podany nr startowy?[/quote]

Ja dzis dostalam potwierdzenie i karte na parking,jedna duza do ustawienia na szybie w aucie i druga mala ,jako wstep na parking.

Gregory- dzieki za odpowiedz,chyba masz racje,ale na wszelki wypadek trzeba chyba bedzie wzasc dowod wplaty;)

Magi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam pytanie do osób, które dostały potwierdzenia: Czy ktoś z Was zgłaszał dwa psy, ale każdego w innym terminie? Dostaliście potwierdzenie na 2 psy?

Jednego psa zgłosiłam w I terminie. Drugiego psa zgłosiła on-line w III terminie, gdzieś w międzyczasie zarezerwowałam parking. Drugiego psa i parking opłaciłam w III terminie i wysłałam im kopie wpłaty i rodowodu.
Byłam z jednym psem na liście kompletnej, a z drugim na niekompletnej, z której później znikłam...

Dziś dostała potwierdzenie tylko na psa z I terminu.:angryy:

Na aktualnej liście wystawców jest informacja, że zgłosiłam DWA psy.

Link to comment
Share on other sites

Nooo, ja wycofałam psa następnie dostałam potwierdzenie. W statystykach jakby ubyło .
Nic z tego nie rozumiem: to mam jednak jechać czy nie?
Nie chciałabym pojechać a na miejscu okaże się że nie ma mnie w katalogu:angryy:

Bez telefonów się nie obejdzie:mad:

A ta lista co wisi na stronie to kompletna czy nie???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aziza']Mam pytanie do osób, które dostały potwierdzenia: Czy ktoś z Was zgłaszał dwa psy, ale każdego w innym terminie? Dostaliście potwierdzenie na 2 psy?[/quote]

To witam w klubie ;-/ Ja zglaszalam jednego (wlasciwie to 4,ale dwa wycofalysmy) w pierwszym terminie i wczoraj dostalam na niego potwierdzenie.Drugiego psa zglosilam w III terminie,na sam koniec (jako zamiane na jednego z tamtych) i nic nie dostalam a na liscie jestem z dwoma psami (3 jest na wspolwlasnosc).Wydaje mi sie,ze po prostu dostaniemy w pozniejszym terminie.Na moim potwierdzeniu widnieje data 04.09,a drugiego kundla doglaszalam dokladnie tego dnia.

Link to comment
Share on other sites

My tez mamy potwierdzenie, ale tak jak większosć z Was:
1. nie dostalismy jeszcze "wjazdówek" - pewnie przyjdą osobno, jets jeszcze czas
2. na kilka psow tylko 1 bilet - to jest skandal, bowiem bilet kosztuje 4 euro, nie poto place im tyle kasy, aby jeszcze placic dodatkowe pieniądze za bilety, tego to jeszcze chyba nie grali, może mnie ktoś oświeci:mad:, może ktoś był już na takiej wystawie gdzie nie obowiązuje zasada 1 pies jedno darmowe wejście? bo normalnie szlag mnie trafia, ja wiem że chcą zarobić, ale ten wybieg mnie przerasta, znaczy jak ktos ma 7 psow ( i pecha ze są na 1 wlascicela ), znaczy ma sie wyrobic z wystawianiem albo doplacic -naście euro za osoby ktore pomagają.
Jeżeli tak jest już to nie chce mysle ile będzie tam kosztowała toaleta:angryy: bo to też powód by sobie dorobić:cool1:
Poza tym - nigdzie szanowny związek SKJ nie napisała że będzie inaczej niż zwyczajowo przyjęte.

a poza tym zmienil mi rasę psa, mimo że to champion i cala sterta dokumentow do tego byla, to po co czytac.

Już mi sie ta wystawa nie podoba, a do tej pory o Slowkach to dobre opinie raczej byly.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aziza']Mieszkam 40 km od Rzeszowa i potwierdzenie na psa zgłoszonego w I terminie dotarło wczoraj. Pytanie kiedy dojdzie reszta...[/quote]

no ja tez zgłaszałam w I terminie a skorzynka swieci pustkami

ojj Słowacja chyba ma lekki bałagan, jak czytam wasze posty

ja cale szczescie jestem na liscie tej dobrej, chodz przyznam szczerze ze po tych ich aktualizacjach jej nie sprawdzałam , ale mam nadzieje ze ciagle jestem na niej :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']Jade ale jako widz a mam nadzieje ze bede miala co ogladać :))[/quote]

Będziesz miała na pewno tyle aussików przecież będzie, to dobrze,że będziesz bo już się zmartwiłam z wiadomego powodu, chociaż szanse mojej suczy maleją , zaczęła sie sypać cholera jedna:diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Magi-dzięki za odpowiedź :) Do mnie doszło tylko potwierdzenie, parkingi rezerwowałam on-line, ale miałam problemy z płatnością przez internet więc wysłałam opłate przelewem i potwierdzenie przelewu mailem... mam nadzieje, że karta na parking jeszcze do mnie dojdzie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ina&Fun']parkingi rezerwowałam on-line, ale miałam problemy z płatnością przez internet więc wysłałam opłate przelewem i potwierdzenie przelewu mailem... mam nadzieje, że karta na parking jeszcze do mnie dojdzie...[/quote]
Dokładnie tak samo zrobiłam, mam nadzieję, że kartę wyślą, chociaz na dwa maile w tej sprawie nie odpowiedzieli...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...