Jump to content
Dogomania

Wystawa Światowa 2009 - Bratysława


Frytela

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MEGNUM']A my znowu szukamy noclegu:-(

Plisss dajcie namiary na miejsca gdzie śpicie, obdzwonie wszystko moze ktoś zrezygnował...może cos jeszcze mają... Już nie dam rady wszędzie pytać czy przyjmują z psami i przekonywać, ze nie bedziemy w stanie dźwigać kontenerów z psami na 4 piętro po schodach :(

A może ktoś z Was miał nocleg a jednak nie jedzie?[/quote]


hotel Flora Bratysława - wiem ze kolezanka miała rezygnować

Link to comment
Share on other sites

No ja niestety też szukam noclegu, więc gdyby ktoś miał jakieś wieści nawet nie musi być w samej Bratysławie, to będę bardzo wdzięczna.
Mam jeszcze jedno pytanie. na jaki adres mailowy piszecie do organizatorów. Jakiś czas temu udało mi się w końcu do nich zadzwonić bo nie było mnie na listach i okazało się, że muszę tylko dosłać potwierdzenie wpłaty, niestety od tego czasu ani nie mogę się do nich dodzwonić ani nie dostałam żadnej odpowiedzi na maila. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia&Asti']Ufffff...my już również dostaliśmy potwierdzenie, kwitek na katalog, kartę parkingową i wejściówkę....:multi::multi::multi:
Hmmmm sędziowanie zaczyna się o 9.30, a po 25 września mają podać dokładny plan sędziowania, rozkład ringów itp.[/quote]
Bardzo jestem ciekaw tego planu sędziowania.
U nas 113 psów przypada na 1 sędziego :crazyeye: , u białasów 119 też na jednego sędziego, a u rudasów 128 psów podzielili pomiędzy dwóch sędziów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dream']Bardzo jestem ciekaw tego planu sędziowania.
U nas 113 psów przypada na 1 sędziego :crazyeye: , u białasów 119 też na jednego sędziego, a u rudasów 128 psów podzielili pomiędzy dwóch sędziów[/quote]

Hihihi,
bedziecie miec wesolo, ale w koncu macie chlopakow wiec pewnie na ring wejdziecie w tym samym czasie co my:)
Mylse jednak ze rudych jeszcze pare przybedzie:)
Kurcze juz nie moge sie doczekac, odespalam Danie i teraz przebieram nogami zeby juz jechac na Światówke:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dream']Bardzo jestem ciekaw tego planu sędziowania.
U nas 113 psów przypada na 1 sędziego :crazyeye: , u białasów 119 też na jednego sędziego, a u rudasów 128 psów podzielili pomiędzy dwóch sędziów[/quote]


Hehe chyba przeceniają możliwości naszego Pana Sędziego...:razz: albo się nie spodziewali, że tyle czrnuchów i białasów przyjedzie....a może to jeszcze rozbiją na dwóch sędziów??? ja bym chciała! Pod warunikiem, że nie na jeszcze większego "znawcę":lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']Hihihi,
bedziecie miec wesolo, ale w koncu macie chlopakow wiec pewnie na ring wejdziecie w tym samym czasie co my:)
Mylse jednak ze rudych jeszcze pare przybedzie:)
Kurcze juz nie moge sie doczekac, odespalam Danie i teraz przebieram nogami zeby juz jechac na Światówke:)[/quote]

Szykuj, szykuj chłopaków!;) Zobaczysz jak ten czas szybko zleci....

Link to comment
Share on other sites

Co myślicie o tym, że na bilecie parkingowym są podane godziny 9.00-17.00 ?
Przecież sędziowanie jest od 9.30.
Czy będziemy dopłacać za wcześniejszy przyjazd?
Bo przecież przez poł godziny to do ringu można nie dotrzeć.
A czy ktoś z Was ma w kwitach z Bratysławy numery startowe?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia&Asti']Numery startowe wg tego co podaje organizator, będą do odebrania na ringach, gdzie odbywać będzie się sędziowanie danej rasy.[/quote]

Dzięki !
Ciekawe co z parkingiem - chyba napiszę do organizatorów, żeby potem nie było przykrej niespodzianki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia&Asti']Szykuj, szykuj chłopaków!;) Zobaczysz jak ten czas szybko zleci....[/quote]

Szykuje, szykuje:)
A dziś ze skrzynki wyjełam potwierdzenia z klubówki :multi:
tak więc jedna nogę mam już w Bratysławie :diabloti:
Teraz czekam na potwierdzenia z WDS :cool3:

Moj listonosz wymięknie, wczoraj list ze Słowacji - doszedl w koncu dyplom Mł Ch Słowacji dla Deska, dziś potwierdzenia z klubowki wiec jutro pewnie przywiezie z WDS potwierdzenia - oby

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Minio']Siedzę sobie w pracy i mój mailing zadziałał . Mam kilka odpowiedzi , miejsc wszystkich nei wykorzystam więc jeśli ktos szuka namiarów na tani hotel ( około 10 euro ) to służe pomocą. Niestety wszystkie te miejsca są poza Bratysławą .[/quote]
ja szukam:), poproszę o namiar na tani hotel:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dream']Bardzo jestem ciekaw tego planu sędziowania.
U nas 113 psów przypada na 1 sędziego :crazyeye: , u białasów 119 też na jednego sędziego, a u rudasów 128 psów podzielili pomiędzy dwóch sędziów[/quote]

U nas jeszcze ciekawiej :evil_lol:, na 139 Pomeranianow jest tez tylko jeden Sedzia:diabloti:

magi

Link to comment
Share on other sites

Widzę , że nikogo nie dziwi że jest tylko 1 bilet - więc albo tylko mnie to tak oburza albo jest to normalne, w każdym bądź razie jeżeli kogoś to jeszcze zdenerwuje i najdzie go ochota napisać do WDS o tym , to może się nie denerwować, oto jaką dostanie odpowiedź:

"Regarding tickets - every show has its own policy. Our policy is for 2 dogs it is 1 ticket, for every other dog is another ticket. You can buy tickets at the gate for 4 euros.
Thank You for Your patience and understanding!"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...