Jump to content
Dogomania

Wszystkie hodowle Bullterrierów w Trójmieście


kleo

Recommended Posts

Witam! Bardzo chciałabym wiedzieć o wszystkich hodowlach Bullterrierów w Trójmieście. Ja znam tylko hodowle Buteo i Sauron w Gdyni. A że chcę kupić sobie za rok bullika muszę wiedzieć jakie są hodowle oprócz tych w Trójmieście. Z gory BARDZO dziękuję i pozdrawiam!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Jak najbardziej rozumiem i wiem, że dla dobrego psa powinno jechać się nawet na koniec Polski, lecz ja nie mam takich możliwości! Jesli już, to pojadę po tego psa sama no i poszukuje tylko hodowli w trójmieście. A na pewno są jakieś oprócz Sauron i Buteo. Proszę napiszcie mi!! :wink: pozdrawiam was serdecznie!!!

Link to comment
Share on other sites

Kleo - ale wlasnie chodzi mi o to, ze ja nie pamietam, gdzie mieszcza sie mniejsze hodowle i dlatego odsylam Cie do linkowni na bullowatych, zebys sama poszukala :)

Jest hodowla Warmiński Dąb bodajze z Elblaga - pewnie jeszcze kilka w poblizu odnajdziesz.

Link to comment
Share on other sites

Jak najbardziej rozumiem i wiem, że dla dobrego psa powinno jechać się nawet na koniec Polski, lecz ja nie mam takich możliwości!

Sprecyzuj co znaczy, że nie masz takich możliwości.

Ja po Chrumę jechałam z Warszawy do Legnicy 7h pociągiem pospiesznym, bo mnie nie stać było na jakiś szybszy (psa odbierałam o 4 rano :evilbat: ). I wracałam ze szczeniakiem na rękach jeszcze dłużej, bo z przesiadką we Wrocławiu.

I od tamtej pory jestem najszczęśliwsza na świecie, bo mam cudownego staffika!!!

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam sie z tufi, lecz problemem nie jest to, że mam 14 lat, bo pocigiem nie raz sama jechalam przez cala Polske, lecz to nie mialabym sama na podroz kasy. Ale mam lepsza wiadomosc, ze moi rodzice sie do bullka sklaniaja i byc moze bysmy pojechali do hodowli ''Timar'' w której się zakochałam. A co wy sadzicie o tejze hodowli ;)????

Link to comment
Share on other sites

moi rodzice sie do bullka sklaniaja i byc moze bysmy pojechali do hodowli ''Timar''

'skłaniają sie' ? 'może pojedzecie'?

no to jak to? coś mi sie zdaje ze oni nie są wcale przekonani do tego co?

sam fakt ze, jak piszesz :

lecz to nie mialabym sama na podroz kasy

rodzice zgadzają sie na psa ale nie jedziecie do hodowli razem, nie bedziecie razem wybierac zastanawiac sie rozmawiac z hodowcą?? :o

żaden normalny hodowca nie sprzeda tobie, 14 letniej dziewczynie bullterriera, a juz napewno nie timar...

musisz byc z rodzicami, musicie sporo wiedziec o rasie, spodobac sie hodowcy, musicie słono zapłacic i przede wszystkim RODZICE MUSZĄ chcec tego psa.

to oni bedą finansowac jego potrzeby, karmienie, klatke, kosmetyki i... weterynarza.... :roll:

niejasne sytuacje typu rodzice- nastolatka i pies są niezwykle niebezpieczne....

sama miałąm wątpliwą przyjemność kiedys... pies do mnie oczywiscie wrócił... a bo sika a bo szczeka... a bo tata jednak nie chce...

:roll: :evil:

najpierw upewnij sie czy rodzice się naprawde zgadzają... najlepszym dowodem na to bedzie wasza wspólna podróż do hodowli finansowana przez nich...

a moze wcale sie nie zgadzają i jesli ci zrobili nadzieje to przez jakies zdanie 'na odczepne' ?? :niewiem:

i dlaczego bulka masz miec dopiero za rok?

Link to comment
Share on other sites

Co do tego skłaniania się masz, racje, że moi rodzice nie są jeszce do końca przekonani. Do hodowli na pewno pojedziemy wszyscy, ponieważ kupno psa to jest decyzja całej rodziny, a nie jednej osoby. O psach wiem naprawdę wszystko, poznałam wielu właścicieli bulików, rozmawiałam z nimi. Naprawdę nie myśl, że jestem nierozważną nastolatką, która nie zna sie na psach i kupuje bullka od tak. Psami interesuję sie od zawsze, bulkami od kilku lat, ale od ostatego roku zaczęłam intensywnie zawierać kontakty z właścicielami i innymi. A bullka miałabym za rok, z powodów, które musiałabym ci długo tłumaczyć i dlatego, że do tego czasu chce znaleźć odpowiednią i dobrą hodowle. Taka wydaję mi się jak na razie Timar. Czekam na opinie o tej hodowli!!! Bardzo serdecznie cię pozrawiam i wszystkich którzy udzielili na tym forum głosu!!!!!1 :D

Link to comment
Share on other sites

ciesze sie ze dowiadujesz sie o rasie i zawierasz kontakty z wąłscicielami bulków :)

czy jednak rodzice tez wiedzą conieco o rasie? czy wiedzą o jej specyfice? o charakterze? o chorobach? o kosztach utrzymania? o niekoniecznie przychylnej opinii i komentarzach przechodniów z jakimi mozna sie spotkac? :lol:

jesli naprawde TAK - wtedy faktycznie czas na wizyte w hodowli.

timar... - timar to jedna z najlepszych polskich hodowli, więc mierzysz wysoko. cena tez pewnie nie bedzie przeciętna ale to idzie przeiez w parze z jakoscią, psy z tej hodowli warto wystawiac.

timar słynie tez z jeszzce jednego- naprawde nie sprzedaje szczeniąt pierwszej lepszej osobie z ulicy. każdego czeka setka pytan.... :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...