Jump to content
Dogomania

BIRMA znalazła swoją Agatę!!i teraz wspólnie krok za krokiem do przodu :-)


Od-Nowa

Recommended Posts

  • Replies 706
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To sę takie rymowanki,
jak z Jasia pierszej czytanki
nic nowego tu nie wnoszą
tylko o uwagę proszą,
żeby Birmę pamiętali
ci , co do niej zągladali:razz:
Choć kiepściutkie nasze rymy
za to dobrze się bawimy
I was też rozweselamy
tyle z tego frajdy mamy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Proza Wasza wyśmienita,
Ale coś tu nam umyka.
Birma pychol ma wspaniały,
kto pokochać będzie śmiały!
Czarną wziąść chcę tu do siebie,
Dom mój byłby wtedy w niebie!
Lecz mamusia pewnie żeknie:
"pluszak Ci tak samo szczeknie"
Smutna moja mina wtedy
Czy mi się uda kiedy?

Tiaaa....
Sama wymyśliłam, ale to nie to, co Wasze wierszyki :lol:
Moja mama nawet nie wie, że ja już tutaj na Birmę kasę gromadzę :cool3:

Link to comment
Share on other sites

wyjaśnię: oczywiście Birmusia jest śliczna i charakterek i wielkość i wszystko ma idealne.... no i próbuję mamę już od (chyba) roku namówić na psa.... i sobie pomyślałam (podkreślam: pomyślałam), ze będę męczyć mamę o Birmusię.... A moja miłość do Birmy nie trwa od dzisiaj :loveu:

Myślę sobie i myślę i stwierdzam, że w moich argumentach wykorzystam Wasze wierszyki :cool3: A wasze wierszyki zachęcają do czytania, piszcie je jeszcze, bo się ciekawie robi ^^

EDIT:
A jak się można domyślić w moim wierszyku, moja mama się nie zgadza. Niestety ma małego pecha, bo ja tutaj wymyślam plan ataku od strony wzruszenie i empatia. Następny etap to pewnie będzie poządek w pokoju i wierna nauka itd :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Jak mama się zgodzi, to swej decyzji na pewno nie pożałuje ;)
Tak jak już pisałam, Birma jest psem wyjątkowym w każdym tego słowa znaczeniu, to najweselszy psiak jakiego widziałam mimo, że życie doświadczyło ją okrutnie. Za poświęcenie jej choćby odrobiny swojego czasu jest ogromnie wdzięczna.. a jak się cieszy gdy się ją odwiedza/wyprowadza na spacery :loveu:
[SIZE=1](kilkakrotnie zdarzało się, że z tej miłości leżałam powalona przez nią na ziemi :evil_lol:)
[SIZE=2]Zdjęcia nie oddają do końca jej zachowania [/SIZE][/SIZE][SIZE=1][SIZE=2]:razz:
[/SIZE][/SIZE][SIZE=1][SIZE=2]
[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

znalazłam stare filmiki, i zaraz wgrywam nowe :razz:

Taniu specjalnie dla Was :eviltong: (ta czarna plama to jest właśnie Birma)
[url=http://pl.youtube.com/watch?v=joEIuYDCw18]YouTube - Łapa,Birma, Leoś i Tutka[/url]

[url=http://pl.youtube.com/watch?v=lJPxzzc2pM0]YouTube - Leon&Birma[/url]

idę zgrać nowe :p

Link to comment
Share on other sites

dzięki:loveu:
ten pierwszy filmk to zaraz sobie przekleję!!:loveu::loveu::loveu:
niech zgadnę - to filmik robiony w czasie ferworu prac nad umocnieniem ogrodzenia???
a potem piszą na Kieleckim: "psiaki bardzo pomagały":diabloti:

Birma wszystkich rozkręci!!kochana suczynka:loveu::loveu::loveu:

podkład dźwiękowy przy upadkach Filipka THE BEST:lol:

a Deleszka chyba nie wie za bardzo jak się bawic:cool3: taka nieśmiała panienka

będą jeszcze??

Link to comment
Share on other sites

nie przyklejaj bo wstyd :eviltong: przy Waszych zdjęciach :evil_lol:
o to to ten filmik! ależ one pomagały, Birma zabierała tj. przynosiła do mnie cobym jej porzucała śrubokręt, deseczki z Leonem nosiły, Tajgulec też się angażował :cool3:

A Daleszka nieśmiała, bo to był 1 dzień jej pobytu na działce, wtedy była jeszcze trochę wycofana i zdezorientowana.

filmików już chyba tyle, muszę poszukać czy mam coś jeszcze :razz:

Link to comment
Share on other sites

Birma jest przekochana :loveu:
Jak skończę robić zad. z matmy (:roll:) to lecę do mamy trochę ją pomęczyć o Birmę :cool3: Przecież musi się kiedyś zmęczyć tym gadaniem! W przypadku mojej mamy to działa. Jeśli powie tak, chyba będę skakać z radości, jeśli nie,to nadal nie odpuszczę!

Link to comment
Share on other sites

Tylko pamiętaj, że psiak to też obowiązki a nie tylko same przyjemności. ;) I posłuchaj mamy, może na prawdę jest jakiś powód przez którego nie możecie mieć psa. Nie chce tutaj nikogo zniechecać ale lepiej żeby Birma poczekala trochę dlużej niż żeby musiała przeżywać po raz drugi powrot do schroniska. Aczkolwiek jeżeli wszystko jest oky, to proś, proś, może się zgodzi. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agathee']Tylko pamiętaj, że psiak to też obowiązki a nie tylko same przyjemności. ;) I posłuchaj mamy, może na prawdę jest jakiś powód przez którego nie możecie mieć psa. Nie chce tutaj nikogo zniechecać ale lepiej żeby Birma poczekala trochę dlużej niż żeby musiała przeżywać po raz drugi powrot do schroniska. Aczkolwiek jeżeli wszystko jest oky, to proś, proś, może się zgodzi. :cool3:[/quote]
nie jesteśmy schroniskiem, działamy właśnie dlatego, że u nas jest schronisko cieszące się nie najlepszą sławą..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...