Jump to content
Dogomania

O wystawach: pytania, opinie, sedziowie.


Yorkies

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie po długiej przerwie :)

Yorkies moje gratulacje brawa dla Lordzika.

A teraz może ja się pochwale, byliśmy na wystawie krajowej w Rybniku i tam miałam same niespodzianki :) z mojej hodowli były wystawiane 4 pieski i wszystkie znalazły się na lokatach

1 miejsce zajął Champion Cud Natury - piesek, klasa szczeniąt

1 miejsce zajęła Cayenne Cud Natury - suczka, klasa szczeniąt

3 miejsce zajęła Darien Cud Natury - suczka, klasa szczeniąt

1 miejsce + kolejne CWC zajęła Barbie Miss York Cud Natury - suczka, klasa otwarta

Champion i Cayenne to rodzeństwo z jednego miotu :)

Jestem dumna z moich dzieci, niestety zdjęć jeszcze nie obrobiłam, postaram się dziś wstawić.

Link to comment
Share on other sites

Witam dziewczynki!

Tak dlugo nie pisalam o wystawie.... poniewaz musialam ochlonac, i uspokoic nerwy!

Ogolnie wystawa byla super, dobrze przygotowana, byla fanjna pogoda, tylko moze w hali bylo troszke za duszno....moze tylko mi?, mialam 38 stopni goraczki.... zapalenie oskrzeli nie wybiera!

Jesli chodzi o Yorki to ta liczba zgloszonych yorasow byla porazajaca! Moja Pia w klasie miala 25 sztuk!!! szok jak na krajowke!

co do oceny Pani sedziny to jestem bardzo rozczarowana...myslalam,ze choc troche ma pojecie o tej rasie, ale sie pomylilam....i nie jest to tylko Moje zdanie! Yorkies miala wiecej szczescia miala innego sedziego, Pana Kitlinskiego i podobno byl bardziej obeznany...

Przez caly czas, Pani Sedzina siedziala,(miala jakis problem z chodzeniem....kulala), i moze to spowodowalo, ze nie potrafila dobrze przyjzec sie wszystkim suczkom? nie wiem...

Dawala bardzo krotkie opisy...3 zdanka... nie za duzo sie dowiedzialam z opisu Mojej suki, same ogolniki....z reszta, wszystkim takie dawala...odkopalam stary jej opis z wystawy w Kielcach i tez nie byl porazajaco dlugi...4 zdanka...

Nie jestem zadowolona, ale mowi sie trudno...czasami tak bywa...juz sie przyzwyczailam... teraz jedziemy do Czestochowy..(17.10), zobaczymy??? napewno zdam relacje!

Calusy

Link to comment
Share on other sites

Jussi:

Bardzo mi przykro że nie jestes zadowolona z wystawy, miałam nadzieję że obie będziemy zadowolone, ale cóż niestety tak czasem bywa. Co do ilości yorków to ja też byłam zdziwiona tak dużą ilością zgłoszonych yorków jak na taką wystawę. Rzeczywiście z tego co i ja słyszałam od znajomych większość osób była bardziej zadowolona z ocen pana Kitlińskiego niż drugiej sędziny. Ale muszę przyznac że i on się zbytnio nie wyszczególniał w ocenie (nie wiem czy to że Lord był w klasie szczeniąt ma wpływ na długośc oceny ale niestety tylko 4 zdania :-? ). Ale cóż jeszcze wiele przede mną i Tobą Jussi także więc nalezy liczyć że na kolejnych pokazach będzie tylko lepiej :wink: (choć mi wystarczy aby sukces z Legionowa się "tylko" powtarzał :wink: )

pozdrawiam :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Witam

O czym Wy dziewczyny mówicie. Ja jak narazie mam szczęście tylko do dwóch zdań. Tylko raz w Warszawie były trzy zdania. Megan i tak ma to gdzieś i twierdzi, że nie lubi wystaw i nie będzie się prezentowała. Dlatego narazie zakończyliśmy sezon i zaczynamy na wiosne.

waldek

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

jak juz wiecie mam szczeniaki...i mysle o ich przyszlosci a dokladnie o zaprzyjaznianiu ich z ringami.chcialabym zeby uczeszcaly na jak najwieksza ilosc wystaw jak najwczesniej bo tylko to pomaga w przyszlosci(na sucho tak sie przeciez nie da)..dlatego znow zaczelam sie interesowac wystawami...wlasnie znalazlam info ze bedzie bydgoska wystawa w lutym...i mam pare pytan,bo ja juz z kregu wystawiania wypadlam pare lat temu(przez obciecie jawy) i nie moge doszukac sie paru informacji... po pierwsze i najwazniejsze...chodzi o klase baby...od ktorego miesiaca ona sie zaczyna bo rozumiem ze do 6...

no i czy ktos wie jaka jest mniej wiecej pani Anna Wniarska w ocenianiu? z gory dziekuje za jakiekolwiek informacje :wink:

Link to comment
Share on other sites

Magdalena , nie odpowiem Ci na te pytania , bo brak mi wiedzy w temacie wystaw,ale mam prośbę... na przykład na czwartej podstronie forum jest topik Yorkies "Prośba do osób wystawiających" , gdzie poruszane były różne kwestie i który nadal można przecież kontynuować.

Jeżeli każdy z nas będzie zakładał topik "z pytaniem" , to zrobi się tu mega bajzel i nic nie będzie można znaleźć.

To nie jest złośliwość z mojej strony , a grzeczna prośba o przeszukiwanie forum zanim założy się kolejny topik o tym samym.

:)

O tutaj

Link to comment
Share on other sites

przepraszam,ze pytam... :(

wiesz jednak troche wyrozumialosci dla nowych by sie przydalo...zrobilo mi sie jednak nie milo,a nie uwazam,ze osoba taka jak ty(obeznana)przez moje "zasmiecanie" nie polapie sie na tym forum...

przeciez nie zrobilam tego specjalnie...i do tego nie mam tyle czasu zeby kazdy topic przeczytac dokladnie...wystarczy wykasowac taki team jak az tak przeszkadza...trudno moze w inny sposob sie dowiem...

przykro mi ze az tak sie atakuje osoby ktore dopiero sie ucza poruszac na tym forum...

wystarczylo pokazac co powinnam zrobic a nie komentowac...jeszcze raz mowie ze przeciez specjalnie tego nie zrobilam...

Link to comment
Share on other sites

Magdaleno , ja Cię grzecznie poprosiłam , a nie atakowałam - to chyba widać w poprzednim moim poście.

Wiem , że nie zrobiłaś tego specjalnie... tego Ci nie zarzuciłam przecież...

Zwróciłam tylko uwagę , że nie ma sensu dublować topików - o wiele łatwiej jest korzystać z forum i czerpać wiedzę gdy daną kwestię omawia się w jednym miejscu :)

I jak inaczej miałam Ci "pokazać"?

Link to comment
Share on other sites

ja wiem,ze moze zbyt mocno..przeprasza,ale dziwnie sie poczulam...a tamten topic byl tak dawno i nawet jak patrzylam na nie to jakos nie skojarzyl mi sie w zaden sposob z tym o co ja pytam....przepraszam jeszcze raz....

super wind....tak bedzie najlepiej...

czikuniu..jednak tam tez tych inf nie moge znalezc..albo jestem glupia albo slepa :(

czy naprawde nikt nie moze mi odp na male pytanie dotyczace klsy babay od kiedy mozna na nia sie zglaszac?!?!?!!?

chliiiip

Link to comment
Share on other sites

Madziu,

nie mozesz gniewac sie na Adiraje, ona Cie nie atakuje, tylko delikatnie upomina. Przyznam, ze sama przeczytalam i pomyslalam, ze nie zadajesz sobie trudu poczytania innych postow i nie odpowiedzalam, tym bardziej, ze zrobilas to po raz kolejny a kinia_w humorystycznie Ci odpowiedziala;).

Nie zapominaj, ze na gorze po FAQ jest wyszukiwarka i właczajac opcje "szukaj" i zawezajac, w opcjach wyszukiwania, sie do forum yorkowego masz tematy prawie "na tacy". Tak np.wpisujac kulki śniegowe masz cztery wyniki wyszukiwania, chyba tak znaczne latwiej prawda? Nie martw sie jednak, milo nam Cie tu poznac i z pewnoscia wiele razy bedziemy mogli sobie wzajemnie pomagac. Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Postanowiłam założyć watek gdzie moglibyśmy się dzielić opiniami i spostrzeżeniami na temat sędziów jak oceniaja i jakie lubią psy.
Na wystwie w Toruniu sędziował Wieczeslav Werbitskij i z jego ocen wywnioskowałam że woli mniejsze jasne yorki. Co wy na to

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...