Jump to content
Dogomania

wyniszczona kotka perska ma już domek.


Recommended Posts

Przekleję to co przed chwilą napisałam na temat koteczki z Rudy Śląskiej na miau.. i to co napisała Serniczek - Skarbnik Funduszu Puchatek:


[quote name='"aamms"'][quote name='"Serniczek"']Uwaga! Ze względu na skrajny stan zdrowia kotki-Puchatkowo proponuje przejęcie kota.Mamy zapewniony pobyt kici w szpitaliku w lecznicy,fachowa opiekę,leczenie aż do uzyskania takiej poprawy,która umożliwi bezpieczna adopcję.Lecznica jest nam znana-dostęp do pełne diagnostyki zapewniony -łącznie z lampą Wooda,która od razu da odpowiedz czy mamy do czynienie z grzybicą.Osobiście jestem gotowa pojechac po kotkę.Sprawdzałam pociągi -bez problemu i przesiadki mogłabym przejąc kotke z Katowic.Szczegóły do uzgodnienia.Puchatkowo ma także REKOMENDOWANY i SPRAWDZONY dom stały dla kotki.Oczywiście ponosimy wszelkie koszty.Prosimy o szybką decyzję :D[/quote]
Potwierdzam..
Niezależnie od tego jak kota się czuje, trzeba ją szybko zdiagnozować..
Nawet nie chodzi o testy ale o te nieszczęsne nerki i watrobę..
Ktoś pisał, że kota jest dokarmiana convalescencem..
A ja po praz któryś powtórzę, że jest to świetna karma ,ale nie dla kotów, które mają podwyższone parametry nerkowe.. bo można nią bardziej zaszkodzić kotu niż pomóc..
A persy i persopodobne mają wyjątkowa skłonność do problemów z nerkami i trzeba to wiedzieć najszybciej czy to co przeżyła kota i warunki w jakich przebywała ostatnio nie spowodowały np. zapalenia nerek..
I druga sprawa - wątroba.. piszecie, że kota wygłodzona, że je dużo i często.. to bardzo dobrze ale nie wiemy ile czasu nie jadła.. a po trzech dniach niejedzenia już następują nieodwracalne zmiany w wątrobie..
Też trzeba to jak najszybciej sprawdzić, bo w razie czego można zacząć leczenie..
Przypominam, że rudy z wrocławskich persów, który pojechał do truskawy144, odszedł właśnie z powodu wątroby.. :(
Jak napisała Serniczek - możemy to załatwić nawet jutro - transport, badania w polecanej klinice, tamże leczenie i doprowadzenie koty do zdrowia.. oczywiście również tresty i leczenie grzyba..
Dzięki zakochanym w puchatych, fundusz Puchatek ma na to wszystko środki finansowe..
Justyna, co Ty na to?[/quote]

Link to comment
Share on other sites

I co, nadal cisza?

Justyna, czegoś nie rozumiem..
Zakładasz rozpaczliwy wątek prosząc o pomoc dla koty..
Pomoc udało się zorganizować..
Prosiłyśmy Cię tylko o zrobienie badań i o numer konta, na które miały pójść pieniądze za te badania..
Od tygodnia Cię o to prosimy i nic..
Wczoraj napisałam Ci inną ofertę Funduszu Puchatek.. nadal nie odpowiadasz..

Powiedz mi czy kota nadal jest w schronisku, czy miała w końcu zrobione te badania, oprócz pobrania zeskrobiny na grzyba?
W jakim jest stanie?
Czy ta kota w ogóle jeszcze żyje.. :(

O co tu tak naprawdę chodzi???? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Nie miałam czasu nic napisać w domu komputera nie mam a w pracy czasu zero liczba zwierząt napływających do schroniska jest przerażająca co jeden pies to w gorszym stanie.

Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc nie myślałam że kotka w ostateczności trafi domie, ma grzybice jest leczona pozatym jest naprawdę wesołym i żarłocznym kotem ma ogromny apetyt nie sprawia żadnych kłopotów.

Oddanie tej kotki na tymczas czy do szpitaliku nie byłoby chyba dobrym pomysłem kotka jest bardzo wrażliwa i delikatna pod wpływem steresu mogłaby naprawdę się pochorować.

Jak dojdzie do siebie zostanie zaszczepiona i wysterylizowana.

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia kotki wstawię na forum jak już dojdzie do siebie.

Naprawdę skoro cała moja rodzina postanowiła by ta kotka została u nas nie ma sensu jej transportować niech te pieniądze zebrane na kicię pomogą innemu kotu w potrzebie.

Jeżeli chodzi o nerki i wątrobę to wszystko jest wporządku miała dziś robione badanie krwi, pozostało wyleczenie grzybicy i porządne odrzywienie kici.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...