Jump to content
Dogomania

Grzywaczowa galeria Zuzy i Audika, oraz foksiasta z Fuksem w pamięci..[*]


Foxowa

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Foxowa']Niedawno ja mówiłam, że nigdy się nie doczekam grzywa a już jutro jadę, wariuje już w tym domu :evil_lol:[/QUOTE]

hej:hand:
wlasnie to nawet masz szybciej niz ja a tak sie martwilas;) fajnie ze wreszcie sie doczekalas;) to duzo fotek poprosze;)
ja swojego malucha odbieram 19lipca;)
i mizianko dla slicznego Fuksa i Artiego:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Z tego co mi Ola mówiła, to Arti na początku zawsze się waha, ale po kilku minutach się przekonuję i, że podobno całymi dniami chodzi za Foxową po domu krok w krok. Wie nawet, że legowisko jest Fuksa i nie kładzie się w nim tylko obok. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ogromnie gratuluję, grzywacze to najwspanialsze psy pod słońcem, zobaczysz!
Mogę być szczera?
Na fotach nie wygląda najlepiej - nie mówie jako pies, ale nie wyobrażam sobie wydać komus psa tak wyglądającego... Koniecznie na wszelki wypadek zaszczep Artiego i odrobacz od razu oba psy. Na słowo absolutnie nie można nikomu wierzyć, jak w książeczce masz wszystkie szczepienia, to wystarczy odrobaczyc psy (Bo pamietaj, zawsze odrobacza sie razem wszystkie zwierzaki mieszkające w domu)
Nie miałam pojęcia, że ta hodowla miała w ogóle ostatnio szczeniaki, jakies info jest o szczenkach urodzonych w kwietniu 2008 roku.
Grzywki takie są, że chodza krok w krok za wybraną osobą, nie pieść się za bardzo i nie rozczulaj, normalnie wychodź i zostawiaj go w domu od razu, zebyś sobie biedy nie zrobiła i by nie było wycia za Tobą.
Cudownych chwil razem Wam życzę!

Link to comment
Share on other sites

MC nie wyzywaj mi tu grzywka od maltańczyków :D
chociaż faktycznie, ta jego sierść ładnie nie wygląda, ale po strzyżeniu na pewno będzie piękny ;)
tak się zorientowałam niedawno, że część grzywków ma uszy stojące, część oklapnięte. Te ze stojącymi to kopiowane ? czy jak ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iś & Chester']MC nie wyzywaj mi tu grzywka od maltańczyków :D
chociaż faktycznie, ta jego sierść ładnie nie wygląda, ale po strzyżeniu na pewno będzie piękny ;)
tak się zorientowałam niedawno, że część grzywków ma uszy stojące, część oklapnięte. Te ze stojącymi to kopiowane ? czy jak ?[/QUOTE]

No co, jestem szczera :-)
A..i jest cos takiego jak wzorzec fci, google nie gryzą :D
[QUOTE][B]USZY:[/B]
Osadzone nisko. Najwyższy punkt nasady ucha na poziomie zewnętrznego kąta oka. Duże i stojące, z piórami lub bez. U odmiany powder-puff dopuszczalne są uszy wiszące, u bezwłosej tylko stojące.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavy']Ale śmieszny. :evil_lol: Ja chce widzieć teraz ładniutkiego Audiego. :loveu::loveu:[/QUOTE]
Zaraz jedna fotka :evi_lol:

[quote name='Daga & Maks']jaki fajny :loveu: uwielbiam powdery[/QUOTE]
:)

[quote name='McDzik']wstaw foto z ogolonym pysiem bo narazie to bardziej jak maltanczyk na tym foto wygląda :-)[/QUOTE]
Hehe, tak niestety wyglądał...

[quote name='Dada']Ogromnie gratuluję, grzywacze to najwspanialsze psy pod słońcem, zobaczysz!
Mogę być szczera?
Na fotach nie wygląda najlepiej - nie mówie jako pies, ale nie wyobrażam sobie wydać komus psa tak wyglądającego... Koniecznie na wszelki wypadek zaszczep Artiego i odrobacz od razu oba psy. Na słowo absolutnie nie można nikomu wierzyć, jak w książeczce masz wszystkie szczepienia, to wystarczy odrobaczyc psy (Bo pamietaj, zawsze odrobacza sie razem wszystkie zwierzaki mieszkające w domu)
Nie miałam pojęcia, że ta hodowla miała w ogóle ostatnio szczeniaki, jakies info jest o szczenkach urodzonych w kwietniu 2008 roku.
Grzywki takie są, że chodza krok w krok za wybraną osobą, nie pieść się za bardzo i nie rozczulaj, normalnie wychodź i zostawiaj go w domu od razu, zebyś sobie biedy nie zrobiła i by nie było wycia za Tobą.
Cudownych chwil razem Wam życzę![/QUOTE]
Audik odrobaczony tak jak Fuks, a szczepienia za jakieś 20 dni (tak weterynarz powiedział).
A co do chodzenia za mną już mu przeszło, a przyszedł wielki strach z jego strony. Na spacerach w miejscu siedzi i nigdzie nie chce iść. Wczoraj pod auta mi uciekał i dziś cały poobijany. Przed chwilą wróciłam ze spaceru, to dopóki nie zrobił koopy szedł świetnie, ale po to skomlał i zapierał się łapami że ludzie się dziwnie na mnie patrzyli. Momentami wysiadam już, ale muszę dać radę. Już teraz lepiej z załatwianiem potrzeb w domu, prawie się nie zdarza. Jeżeli się zdarzy, to oczywiście skomlenie jakby go ze skóry obdzierali. Na klatce po spacerze to samo, pisk okropny, że aż sąsiedzi drzwi otwierają ze strachu co się dzieje. W domu mały tylko na wersalce, ew. kuchnia i miska i z powrotem na wersalkę.

[quote name='gosiulaa']Kurcze teraz to chyba jakaś moda na te grzywki :eviltong: Gratulujemy ;)[/QUOTE]
Dziękuje :)

[quote name='Sweet']Gratuluje nowego psiaka;)
Wstaw więcej zdjęć:)
I żeby tam ci się dobrze chował:D
A jak on do was trafiła bo to gdzieś przeoczyłam.....[/QUOTE]
Dwie czy trzy strony wcześniej opisane. Pojechaliśmy po niego do właściciela..

[quote name='Iś & Chester']MC nie wyzywaj mi tu grzywka od maltańczyków :D
chociaż faktycznie, ta jego sierść ładnie nie wygląda, ale po strzyżeniu na pewno będzie piękny ;)
tak się zorientowałam niedawno, że część grzywków ma uszy stojące, część oklapnięte. Te ze stojącymi to kopiowane ? czy jak ?[/QUOTE]

[quote name='McDzik']No co, jestem szczera :-)
A..i jest cos takiego jak wzorzec fci, google nie gryzą :D[/QUOTE]
;)

To foto już po ostatnim strzyżeniu, równaniu.
[IMG]http://img689.imageshack.us/img689/8721/dscf5533.png[/IMG]

A to takie rodzinne :D:D
[IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs133.snc4/36995_112169215498171_100001152782111_75925_8285746_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...