Jump to content
Dogomania

Bo ugryze...:/


anetta

Recommended Posts

DeDe, Ciebie to juz wczesniej "zalatwilam" To bylo do tych pozostalych
jak równość, to równość...<kazdy ma jakieś zboczenie... czym bedziesz bić?> :wink: :D

Polece tam za chwilę, bo kolezanka podobno się wpisała i jestem ciekawa, czy jej wpis został... a powinien, bo to madra kobitka, łagodna, w słowach oszczędna i kundelki ma (a przeciwna "bezpapierowcom " jest.). Poza tym ostatnim, moje przeciwieństwo ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

DeDe, Ciebie to juz wczesniej "zalatwilam" To bylo do tych pozostalych
jak równość, to równość...<kazdy ma jakieś zboczenie... czym bedziesz bić?> :wink: :D

Hahah jaka zadowolona ze bic beda :evilbat: Hmmm klapsy to raczej reka sie wykonuje...moze chcesz dla odmiany pejczem :oops: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam Cię... :) Możesz cos o sobie i napisać??

:) Mieszkam w W-wie, co widac po moim profilu, mam 23 latka, a na forum trafilam dziwnym i nie do konca fajnym zbiegiem okolicznosci, bo niedlugo po smierci mojego ukochanego sznaucerka... Zaczelam rozgladac sie za innymi psami i rasami, i doszlam az tu. :) Mysle, ze ktoregos dnia moj avatar zastapi zdjecie mojego nowego pieska. Pozdrawiam. :)

Link to comment
Share on other sites

ja tesh proszeee bardzo ładnie
Czy mogę prosić o przesłanie mi na PW na dogomanii?

Ewa

To ja bym też poprosiła...

A cytac ne umieja? :evilbat:

witaj Water :P

Dziewczynki, jak myslicie, mozna dac linka Water? Zeby jej do glowy nie przyszlio to co tam jest napisane na tej www :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Witam Cię... :) Możesz cos o sobie i napisać??

:) Mieszkam w W-wie, co widac po moim profilu, mam 23 latka, a na forum trafilam dziwnym i nie do konca fajnym zbiegiem okolicznosci, bo niedlugo po smierci mojego ukochanego sznaucerka... Zaczelam rozgladac sie za innymi psami i rasami, i doszlam az tu. :) Mysle, ze ktoregos dnia moj avatar zastapi zdjecie mojego nowego pieska. Pozdrawiam. :)

Witaj Water na DG! W identyczny jak Ty sposób trafiłam na DG - a skutkiem jest Wekuś ze schroniska - jest w profilu i podpisie - może też spróbujesz? Popatrz na jakie cudo trafiłam!

Link to comment
Share on other sites

Witaj Water na DG! W identyczny jak Ty sposób trafiłam na DG - a skutkiem jest Wekuś ze schroniska - jest w profilu i podpisie - może też spróbujesz? Popatrz na jakie cudo trafiłam!

Witaj Aga. :)

Kto wie. Chociaz po glowie chodzi mi teraz golden na przemian z husky'm. Ale najpierw muszę rodziców przekonać do następnego psa, bo z nimi nie tak łatwo heh. A ja po prostu muszę mieć psa. :)

Link to comment
Share on other sites

Moja psina równiez się tam znajduje :oops: :oops: A to dlatego, że podobnie jak inni, którzy na tę stronę wchodzą zostałam otumaniona tym, że psy bez papierów, od psów rasowych niczym się nie różnią...Takie zdanie miałam doputy nie zajrzałam na dogo i moje zdanie na ten temat zmieniło się radykalnie..Teraz wiem, że następny mój York bedzie rasowy, lub też przygarnę psa ze schroniska, jednak co z tymi którzy po obejrzeniu stronki nie zajrza na dogo i nie dowiedza się, ze popełniają błąd :roll: :( Zapomniałam o tej stronce...dzięki wam przypomniałam sobie o niej i bedę się starała, aby fotki Kiki znikneły z niej na zawsze..Mam nadzieję, ze mi się uda, prosze trzymajcie kciuki...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...