Jump to content
Dogomania

DIUNA, drobna kotka i jej dzieci. Wszystkie maja kochajacy dom!


Jola_K

Recommended Posts

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Diuna i Myszka daja koncert w lazience, na zmiane :roll:
trzecia kotka nie ma rujki, jakos jej "nie bierze", byc moze ze ona jest sterylkowa

obie "spiewajace" kotki w tym tyg chce zawiezc na sterylke
szczegolnie Myszke, dla ktorej zmiana miejsca i polaczenie z nie znanymi jej kotkami, troche ja zestersowaly

Link to comment
Share on other sites

teraz na sterylke powinna jechac Salma, bo ona jest z kocurami - swoimi synami i jest w zagrozeniu :roll:
oraz jej corka

towarzystwo dwoch kotek i 3 kocurow :shake:

Diuna miauczy caly czas, gdy tylko nie spi
nie ochrypla jeszcze, czemu bardzo sie dziwie

:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Seaside']haha bardzo śmieszne :razz: Ja mam same baby już bez Igorka..
jedna ciachnięta - druga za tydzień. Jak sobie przypomnę poprzednią sterylkę to aż mi skóra cierpnie..... :(
Boję się o Rudą - Jolu podziwiam mocnych nerwów - ze mnie to ciepłe kluchy :oops:[/QUOTE]

po osttanich doniesieniach o roznych powiklaniach i ja mam stersa przy sterylkach :roll:
uwierz, ze nie latwo to przechodze

a nad Myszka to sie poryczalam, taka biedna byla

a jeszcze trudniej by bylo gdyby mialy zwyczajna narkoze, podskorna, po ktorej kot prawie dobe do siebie dochodzi, chodzi nacpany, sika pod siebie i wymiotuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Seaside']Tak właśnie miała moja Murka prawie 10 lat temu. MASAKRA
U mnie w pokoju był spzital przez ponad tydzień...
Mam nadzieję, że Rudzia przezyje to lepiej :([/QUOTE]
popytaj, moze jest w Boleslawcu lub w okolicy wet z narkoza wziewna, leciutka, ktora dziala tylko w czasie jej podawania
zwierzata szybko sie po niej wybudzaja, staja na lapki, sa swiadome
koszt u nas taki jak zwyklej sterylki
ja place 120zl za kotke

jeden z kocurow kastrowanych tydzien temu, mial dwie narkozy dzien po dniu (mial poprawke po kastracji) i nie ma zadnych sladow po tym, czuje sie super, odbieralam go kilka godzin po zabiegu, mruczacego, tulacego sie cala droge powrotna do mojej dloni


ps
pewnie pamietasz o naszej jeleniogorskiej suni Lunie, ja sterylka zabila ['] :placz:
ale to inna historia, ona miala slabe serduszko
nie pamietam jaka wtedy narkoze jej podano

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jola_K']popytaj, moze jest w Boleslawcu lub w okolicy wet z narkoza wziewna, leciutka, ktora dziala tylko w czasie jej podawania
zwierzata szybko sie po niej wybudzaja, staja na lapki, sa swiadome
koszt u nas taki jak zwyklej sterylki
ja place 120zl za kotke

jeden z kocurow kastrowanych tydzien temu, mial dwie narkozy dzien po dniu (mial poprawke po kastracji) i nie ma zadnych sladow po tym, czuje sie super, odbieralam go kilka godzin po zabiegu, mruczacego, tulacego sie cala droge powrotna do mojej dloni


ps
pewnie pamietasz o naszej jeleniogorskiej suni Lunie, ja sterylka zabila ['] :placz:
ale to inna historia, ona miala slabe serduszko
nie pamietam jaka wtedy narkoze jej podano[/quote]

a w której lecznicy u nas mają taka narkoze?

Link to comment
Share on other sites

Diuna nadal ma rujke :roll:

miaukoli 24h na dobe
moduluje glosem i za kazdym razem inaczej brzmi
kiedys pozno wieczorem wystraszylam sie bo mialam wrazenie ze ktos mowi, poszlam pod lazienke a Diuna jedzac (!) miauczala skutkiem czego wydawala ludzkie dzwieki
do tego chodzi na niskim podwoziu i wypina tylek

znosze to juz kilka dni
zaczelam akcje starylkowa ale w pomieszczeniach gdzie sa "pomieszane" plcie, bo to uznalam za priorytet, a Diuna jest z inna kociczka, sterylkowa (ktora jej miauczenia ma na pewno powyzej uszu!)
niestety pomeczymy sie jeszcze troszke, po prostu brak fnduszy :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='peate']a w której lecznicy u nas mają taka narkoze?[/QUOTE]

w Beskidzkiej Klinice na ul. Szarotki

[quote name='peate']a ile trwa rujka u kotek?[/QUOTE]

jak pisala Seaside kolo 6 dni, czasem 5 czasem dluzej, przechodzi i powraca po kilku dniach, wiec moze ja miec ciagle z przerwami przez miesiac na przyklad :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jola_K']jak pisala Seaside kolo 6 dni, czasem 5 czasem dluzej, przechodzi i powraca po kilku dniach, wiec moze ja miec ciagle z przerwami przez miesiac na przyklad :roll:[/quote]

te 6 dni to jeszcze pół biedy, ale że po kilu dniach znowu wraca to faktycznie tragedia musi być :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jola_K'] przechodzi i powraca po kilku dniach, wiec moze ja miec ciagle z przerwami przez miesiac na przyklad :roll:[/quote]
Jolu nie strasz :razz: My ciachamy wprzyszłym tyg - pytałam - narkoza wziewna :multi:
Uff... tamtej nie wspominamy najlepiej :roll:

Link to comment
Share on other sites

no to bedziemy trzymac kciuki za Ruda :kciuki:

a dzisiaj trzymajcie za Diune
wczoraj wieczorem zawiozlam ja na sterylke
zabieg bedzie dzisiaj
jutro ja odbieram


w jej lazience zamieszkala nowa lokatorka, kotka Alaska, mieszkaja wiec tam juz 3 kotki :roll:
jest ciasno
gdzie te dobre domy?

Link to comment
Share on other sites

Diuna juz w domu
zle sie czuje
jest obolala
typowo juz, odchrzakuje po intubacji
nie chce sie juz miziac, cofie sie przed moja reka

wyszla na swoje ulubione miejsce - cieply kaloryfer i siedzi w przykucku

burczy na Alaske i na pozostala lokatorke

ja jej nie mam gdzie odizolowac :(
mam 22 koty tymczasowe + 5 wlasnych

Link to comment
Share on other sites

Diuna przywitala mnie mruzac oczka i z cichym miau
lepiej sie czuje
zajela miejsce czarno bialej kotki a ta druga musiala sie zadowolic spaniem na pralce (pogardzila poslaniem Diuny-chce swoje! wec czyha od gory na nie)

wczoraj otwarlam jej feliksa mokrego, jadla z ogromnym apetytem, zjadla sporo, to znaczy ze czuje sie lepiej niz mozna to po wygladzie sadzic
schudla troche, ale mysle ze na swoim szybko sie zrelaksuje i wroci do formy

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj konczy sie kilka z moich aukcji
zajrzyj prosze, moze cos jeszcze wyptarzysz
aukcje sa na miau
(dla zarejestrowanych)

unikatowe, super przedmioty!! :multi:


niebanalne [b]Kocie karty kredytowe z morałem[/b] [url=http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=3982075#3982075][size=3][color=darkred][b]TUTAJ[/b][/color][/size][/URL] [COLOR="red"]do 2.02 g. 16:04[/COLOR]

przydatna [b]Sliczna kocia zaslonka pod prysznic[/b] [url=http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=3982476#3982476][b][size=3][color=darkred]TUTAJ[/color][/size][/b][/URL] [COLOR="red"]do 2.02 g. 19:14[/COLOR]

unikatowy [b]Koci wieszak na klucze. Sliczny![/b] [url=http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=3982350#3982350][size=3][color=darkred][b]TUTAJ[/b][/color][/size][/URL] [COLOR="red"]do 2.02 g. 21:05[/COLOR]

ozdobne [b]Reprodukcje, seria WODA i ZAGRODA[/b] [url=http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=3982001#3982001][size=3][color=darkred][b]TUTAJ[/b][/color][/size][/URL] [COLOR="red"]do 2.02 g. 21:57[/COLOR]

sympatyczna [b]Kocia zawieszka do telefonu[/b] [url=http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=3982406#3982406][size=3][color=darkred][b]TUTAJ[/b][/color][/size][/URL] [COLOR="red"]do 2.02 g. 23:54[/COLOR]



i jeszcze


rozrywkowy [b]Zestaw 8 zabawek dla kotkow[/b] [url=http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=3987288#3987288][size=3][color=darkred][b]TUTAJ[/b][/color][/size][/url] [COLOR="red"]do 3.02 g. 19:56[/COLOR]

niezastapiony [b]Wiosenny Memo Block z dlugopisem[/b] [url=http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=3987320#3987320][size=3][color=darkred][b]TUTAJ[/b][/color][/size][/url] [COLOR="Red"]do 4.02 g. 15:17[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...