Jump to content
Dogomania

Sląsk


Szarcia

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U mnie czwartek niestety odpada - idziemy z małą dziś w końcu na szczepienie. I wolałabym, aby przez kilka dni miała spokój i nie łazikowała po dziwnych miejscach.
Przyszły tydzień też nie wchodzi w grę, bo jadę z małą do Krakowa do p. Zosi się szkolić :D

Co do wystawy... Ja jadę w niedzielę.

Link to comment
Share on other sites

Goddy,a wiesz,ze w ub.r bylo wszystko wnikliwie sprawdzane i niektore osoby tylko dzieki urokowi osobistemu sie dostaly ? :wink:

Ale np.suczka z "La Toma" wraz z wlascicielami nie dala rady wejsc....A i wlasciciele ze szczeniakami byli z kwitkiem odprawiani.Na zadnej innej wystawie na ktorych bylam nigdy nie byli tak skrupulatni.I bezwzgledni :wink:

BTW.Apropo Krakowa.Moze by tak ustalic godzine i pojechac w grupie tym samym pociagiem ? W koncu w towarzystwie milej.

Link to comment
Share on other sites

Dobra ludziska, szybko musicie sie decydowac czy jutro spotykamy czy nie. Ja mam znowu klopoty z transportem - w Katowicach remontuja ul.Warszawska i sa korki na pol godziny :evil:
ps. Co do Krakowa - jak pojade, to pojade pociagiem P43102. W Mysłowicach jest o 7:59, przyjazd do Krakowa o 9:06. Tramnaj nr 5 jest o 9:33-przyjazd o 9:53 lub nr 4 o 9:24-9:44. Ufffff

Link to comment
Share on other sites

[b]Godelaine[/b] też mam nadzieję, że się spotkamy (jeśli pojadę - bo nie daję głowy, że będę na 100%, niestety nie tylko od moich chęci to zależy) - bedę was wypatrywać, myślę, że Desti będzie nietrudno zauważyć :wink: Zwłaszcza, że jest młodsza od najmłodszych wystawianych.

[b]Carragan[/b] tym samym pociągiem raczej nie pojedziemy wszyscy bo część jedzie w sobotę, cześć w niedzielę :)

Link to comment
Share on other sites

Carragan... Ja mam w planach wejść bezczelnie na inne zgłoszenie. I mam nadzieję, że przy wejściu nie będą aż tak skrupulatni :? Mała mimo iż ma 3 miesiące jest już sporym psem, więc powinna wyglądać na stwora, który startuje w szczeniakach :) OBY! :D

A na wystawę prawdopodobnie jadę samochodem. Więc pociąg odpada.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mi bardziej pasuje przyszły tydzień i najlepiej rano. A w ogóle super by było jakby spotkanie było tam gdzie byłyśmy na spacerze z Anią jakiś czas temu - są super łąki i jeziorko które nie jest tak bardzo brudne :lol: No ale do centrum ostatecznie też mogę przyjechać :wink: :P

No to kto będzie? Mam nadzieję, że jeszcze nie wyjechaliście na wakacje :)

[b]Coztego[/b] a jak się Kreska czuje? Mam nadzieje, że dobrze, no i że w końcu przyjdziecie razem na spotkanie - bo jej jeszcze nie widziałam :)

[b]Zaba14[/b] mam nadzieję, że wy też z Mikusiem przyjdziecie :)

I bardzo chciałabym, żeby jeszcze inni dogomaniacy przyjechali - w końcu są wakacje. Wszyscy ślązacy i zagłębianie(i nie tylko :wink: ) są u nas w Zabrzu mile widziani - zapraszamy z psami :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarcia']
[b]Coztego[/b] a jak się Kreska czuje? Mam nadzieje, że dobrze, no i że w końcu przyjdziecie razem na spotkanie - bo jej jeszcze nie widziałam :)
[/quote]
Na temat samopoczucia Kreski wolę się nie wypowiadać, bo to się zawsze źle kończy, ale mam nadzieję, że na spotkanie przybędziemy razem. 8) Tylko fajnie by było, żebym nie musiała dojeżdżać środkami komunikacji miejskiej, bo Kreska nie ma kagańca :fadein:

Przyszły tydzień ewentualnie, jak na razie, może być. :wink:

Link to comment
Share on other sites

[b]olekg18[/b] - nie narażaj się :P A Sara oczywiście będzie :)

[b]Coztego[/b] - w takim razie trzymam kciuki, żeby nic się nie zmieniło :)

Hmmm... To w takim razie może rzeczywiście zrobimy spotkanie znowu w centrum, ja mam kaganiec i tylko 10 minut dojazdu więc mogę się dostosować :) No i może więcej osób będzie....

Link to comment
Share on other sites

Witam w sumie mi pasuje z rana ;) z Mikim bede jezeli bedzie na polach, do centrum psa targac nie bede ;)

Coztego to tylko dwa przystanki, a moze jednak skusisz sie i pojedziesz bez kaganca lub wkoncu kupisz kresce namordnik? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']
a moze jednak skusisz sie i pojedziesz bez kaganca [/quote]
Z takim psem, bez kagańca :evilbat:
Jeszcze mi życie miłe... Dzisiaj przyszedł pan z gazowni, zamknełam Kreskę, żeby go nie obskakiwała, Kreśka wymknęła się jednak z zamknięcia... Pan o mało oknem nie wyskoczył jak ją zobaczył... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...