Jump to content
Dogomania

Sląsk


Szarcia

Recommended Posts

cimi-piatek to wolny dzień bynajmniej dla nas uczniów :D wiec sie nie migaj sasasa
coztego-to miłe że widzicie moje posty :D
a byłoby tak fajnie zobaczyłybyście slicznego pieska nawet 2 kaje i kacpra,ale skoro niechcecie :( :roll: jakby co to ja być chetny na spotkanko w piatek sobote lub niedziele moze być tez czwartek :D pasują mi wszystkie dni

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='coztego'][quote name='zaba14']Olek no ja nic narazie Ci nie moge powiedzieć bo może w piatek wybiore się do zoo :lol: [/quote]
Nie boisz się niedźwiedzi? :o Myślisz, ze Cię Twój przystojniak obroni? :fadein:
[/quote]
a skąd pewność, że z nim się wybieram? :lol:
[quote]Ania, szczerze mówiąc, ja też nie żałuję, że Cię nie było na wystawie ;)[/quote]
myśle że dobrze to zinterpretowałam ?:lol:

Link to comment
Share on other sites

a ja ''do szkoły nie chodze ,bo jest mi niepodrodze teraz jestem tuuu na dgm'' sasasasa
cimi-jak to bez psa :-? z psem ja koffac boksie i chciec boksia :D na spacerku

macie sie stawić na zlocie to rozkaz ,bo poszczuje psami :D

coztego-a ty bedziesz z kreską ????? ja chce sobaczyć kreskę

Link to comment
Share on other sites

Ano bez psa. A dlatego, bo zaniedługo ma mieć cieczkę.. ale coś ta cieczka dotrzeć nie może :?. Psy chcą ją gwałcić, a ta biedna nie wie co ma robić :(. Nie chce jej stresować tym, że jakiś psiur podbiegnie i jeszcze tramwajem.. narazie nie. Zresztą z nią narazie mogą być nici z zabawy. Około miesiąc temu miałam nie miłe zajście z innymi psami- charatmi.. te się zaczęły rzucać i biedna się zestresowała. A teraz coś widzę, że się boi większych psów, czyli czkea mnie kupę roboty'naprawiania' jej.

Link to comment
Share on other sites

Ja miałam być, ale nagle okazało sie, że ten piątek odpada :-? Sara ma cieczkę i niestety musze ograniczać jej spacery tak, żeby na naszej drodze było jak najmniej psów - a w wypadku wyjazdu do centrum byłoby z tym trudno :-? Dla nas najbliższe terminy spotkań odpadają.

Link to comment
Share on other sites

Ja bym się chętnie spotkała! :D Muszę tą swoją małą diablicę posocjalizować. Bo trochę mam problemy z ludźmi :(

Swoją drogą... Olekg... Czy to Ciebie dwa dni temu prosiłam o odwołanie psa na porannym spacerze przy stadionie? :roll: Sorki. Nie chciałam, żeby ktoś nam wtedy akurat w ćwiczeniach przeszkadzał. Chętnie jednak się kiedyś spotkam. Twoja psica wygląda na spragnioną zabawy. A moja chętnie (choć na początku pewnie nieśmiało) też poszaleje :)

Link to comment
Share on other sites

Goddy, jako, ze nasze suki już się znaja ;) to chętnie moją wynajmę do socjalizacji ;) Jak tylko ją zaszczepię, bo boję się ją puszczać w publicznych miejscach bez szczepienia... :roll:

Ale jeśli chcesz ją socjalizować z ludźmi to pewnie zaraz się znajdzie tłum chętnych do pieszczenia :lol:

Link to comment
Share on other sites

mnie mnie ni ma za co ja tez nie llubie kiedy nam ktos w nauce przeszkadza ,a kaja jest szalencem wulkanem i lubi sceniacki swoja droga nigdy nie mam odwagi podejsc do ciebie taki to wstydliwy jestem sasasa niom w jakich godzinach wychodzisz z belguskiem?????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...